Дядо Коледа скоро пристига и на СЕПТЕМВРИйчето подаръче в креватчето скрива!

  • 25 798
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
Към ЛЛЛ:
По време на кърмене може ли да се пие Ланзул против киселини.
Предварително благодаря!

# 31
  • Мнения: 237
Подозирам че Владимир и Александър имат един и същ проблем. И Нико нощем вече на повръща. Аз за това взех да се наспивам. Може би пък ще го израстът.

Ще го израстат, сигурна съм  Hug
И аз се наспивам определено, а и от скоро се буди само за едно нощно хранене около 3-4 часа.

 Във фесбук групата не пиша, губи ми се смисъла да пиша на две места едно и също. Във форума ми е по-добре.

# 32
  • Мнения: 201
Ми Фейт, на рецептата не мога да го прочета. Но е за не кърмещи \изрично ме попита, за да знае какво да изпише\ Разбрах само, че лекарството е на глобули, които се слагат през няколко дни в продължение на 3 месеца. И отделно за мазане Канестен или нещо такова. Като ги взема утре от аптеката ще ти пиша как се казват точно.

# 33
  • Мнения: 39
Миленита,след прегледа се оказа че тези бучици са възпаление на потните жлези.както каза Рошли при кърмене се получава.Ще ги налагам с реванол и топли компреси и дано да не се появават вече.Дължи се на отслабнал имунитет.

# 34
  • Мнения: 175
Фейтче, благодарско за темта  Heart Eyes
Вярно се развиват по бързо дечицата  Heart Eyes Емма като реве много често казва МаааМа   Heart Eyes  и то това от 10 дни  Heart Eyes  ама 100% съм сигурна, че е несъзнателно!
И ние пъпчето не сме го хвърлили още...и аз трябва да помисля къде да го хвърля  Heart Eyes
Половинчо от днес е първи ден на новата работа  newsm68 ще се прибира късно, та ще ми остава повече време за форума  Simple Smile
Отивам да сготвя докато спи и после  ще се върна назад да прочета новата тема  Simple Smile и ако има време пак ще пиша  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 39
Евче,и моя палавник като плаче и направи джучки и той казва мааама  Laughing.Мн ми се ще да си ми казва мама вече  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 201
Подозирам че Владимир и Александър имат един и същ проблем. И Нико нощем вече на повръща. Аз за това взех да се наспивам. Може би пък ще го израстът.

Ще го израстат, сигурна съм  Hug
И аз се наспивам определено, а и от скоро се буди само за едно нощно хранене около 3-4 часа.

 Във фесбук групата не пиша, губи ми се смисъла да пиша на две места едно и също. Във форума ми е по-добре.
Значи не съм единтвената, която се е заинатила и отказва фейсу

# 37
  • Мнения: 4
Fate   bouquet  Heart Eyes

Скай много ми е полезна статията  Grinning ама като чета през прозореца нищо не се събира  Mr. Green разходка му е майката  Grinning

ние в петък или четвъртък сме на преглед при педиатър на случаен принцип  baby_neutral ще питам и за ваксините, ама най-много да ме изгонят  Grinning ама аз ще им предлагам подкупи  hahaha леле колко ми е весело, но как ще се боря с тия закони и педиатри  ooooh!

# 38
  • Мнения: X
Стаси_ И при нас май се започва същото.Сега поръчах разни чесалки, дъвкалки  ooooh! пък да видим как ще се справим с тях.

# 39
  • Мнения: 478
Fate   bouquet
Вчера в гъстата мъгла не сме излизали,днес значително е по-добре,направихме една 2-часова раходка по слънцето,аз я обличам от миналата седмица със дрехите които е вкъщи(боди и ританки) и я пъхам в космонафта,мисля че не и е топло,ни студено,нослето и е топличко значи и е ок,пък и спи навън доста.
На нас ни предстои в неделя погача,най-накрая,че покрай всички болни,аз,баткото пък и тя беше хремава,не ни остана време за погача.Само че в събота сме на ваксини и ще видим дали ще е накеф на следващия ден.От снощи почна да издава някакъв много сладък звук "ааауу" ,не е още "агу" ама е някакво начало Simple Smile

# 40
  • Мнения: 272
 Запис, Фейт   bouquet

# 41
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
...
Въпрос към ЛЛЛ: След поставянето на петвалентната ваксина на бебето ми или по-точно на 3-тия ден, акото му се промени доста. Т.е  оттогава се изхожда винаги рядко, зеленикаво с бели точици и с наличие на слуз/но не винаги/. Има също така и доста силна миризма. Ака обаче само веднъж на ден, или сутрин или вечер. Храни се изключително и само на кърма от раждането досега и е на поискване - нямаме режим. Няма никакви други признаци като температура напр. Жизнено е и видимо наддава нормално. Напишканите памперси са по 6-7 на ден, което за мен поне говори, че се храни достатъчно. Спокойно е и не плаче, колики нямаме от около 2 седмици. Също оттогава му давам и Биогая по 5 капки на гладно сутрин. Мен лично досега не ме притесняваше, но мъжа ми вече няколко пъти ме пита дали това е нормално, изхождайки от факта, че първите два месеца консистенцията и видя на акото бях различни, а храната, която поема бебето де факто е една и съща. Искам да чуя и вашето мнение, че доста изчетох по въпроса и съвсем се омотах.  Confused
П.П - Ако е от значение, само да вметна, че се роди 3080кг, а на последната консултация бяхме вече 6100кг.

antonia79, от това което пишеш, явно детето се храни добре. Дали в този период си променяла нещо в твоето хранене, което би могло да повлияе по някакъв начин вида на акото?

Може би е добре да се консултирате с педиатъра относно вида на изхождането. Нормалния цвят на бебешкото ако е от жълтеникаво до зеленикаво. И все пак при вас е имало промяна, която може да е повлияна както от ваксината, така и от лека настинка, от приема на пробиотика или друго, което е от компетенцията на педиатъра.

# 42
  • Мнения: 1 639
И аз се отдадох на книгочетене и само набързо минавам форума.
Отделно спрях да гледам часовника и давам да цока и от двете грЪди, ако иска.

# 43
  • Мнения: 2 096
За статията - много точно са описали нещата. Вчера от ЛЛЛ ми казаха, че не може да се набави вит Д зад стъкло. Поради тази причина се разрових и попаднах на статията. Извинявам се на всички, които съм подвела. Надявам се да не сте пропуснали много витамини заради моята грешка. Изводът: UVB лъчите, които са отговорни за набавянето на вит Д, не минават през стъкло.
Аз във Фейса не пиша, но ако всички се изнесете натам и опустее форума, ще се присламча.
Подозирам че Владимир и Александър имат един и същ проблем. И Нико нощем вече на повръща. Аз за това взех да се наспивам. Може би пък ще го израстът.

Ще го израстат, сигурна съм  Hug
И аз се наспивам определено, а и от скоро се буди само за едно нощно хранене около 3-4 часа.

 Във фесбук групата не пиша, губи ми се смисъла да пиша на две места едно и също. Във форума ми е по-добре.
Владко съм имала предвид, не Нико. Както казах пиша докато кърмя и с една ръка и половин акъл, толкова Laughing

# 44
  • Мнения: 2 802
Ми Фейт, на рецептата не мога да го прочета. Но е за не кърмещи \изрично ме попита, за да знае какво да изпише\ Разбрах само, че лекарството е на глобули, които се слагат през няколко дни в продължение на 3 месеца. И отделно за мазане Канестен или нещо такова. Като ги взема утре от аптеката ще ти пиша как се казват точно.

питам понеже преди години и аз имах такъв проблем - дълго лечение на гъбки  Mr. Green и тогава /още си бях на Варна/ една лекарка ми предписа едно като спринцовка, което съдържание се слага във влагалището ... от тогава са се обаждали много рядко и само мажа с Канестен или Клотрамизол ... по-рядко съм прибягвала до глобули. Сега последно където слагах профилактично заради бременността иначе отдавна не съм ... но да не дърпам дявола за опашката  Whistling Mr. Green

И ние издаваме всякъкви звуци, само не аГуууу  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт