Пазаруване от френски сайтове - 5

  • 40 541
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Русе
  • Мнения: 111
Пак Дамарт - от новия ми акаунт вече поръчката е изпратена , но сумата е по-малка.
Те не изпращат ли имейл за отказан артикул?
И сега съм в невидение  какво ще получа.   newsm78

# 722
  • на брега
  • Мнения: 1 093
Момичета, преди време в темата имаше линк на френски сайт за пъзели-нещо не мога да го открия.
Моля, ако някоя от Вас помни сайта или знае такъв (за пъзели) да пусне линк. Благодаря!

# 723
  • Мнения: 390
Пак Дамарт - от новия ми акаунт вече поръчката е изпратена , но сумата е по-малка.
Те не изпращат ли имейл за отказан артикул?
И сега съм в невидение  какво ще получа.   newsm78

Имам имейл за отказан артикул, извиняват се и дори за компенсация са ми пратили код с 30% намаление.

# 724
  • Мнения: 35
Направо съм в шок.....до вчера нищо, а днес във втория акаунт- имам една поръчка за 136.50 € .....да не би това да са ми прехвърлените всички поръчки от по-стария ми акаунт???? Сега ще им пиша аз да видя, какви са тези неща.
Акаунтът, който ми беше .....@ abv.bg e блокиран , а в новия ми .....2@abv.bg се е появила на един ред само една поръчка на стойност 136.50 € със статус изпратена. Моля, някой друг , ако е в същата ситуация да сподели, че направо се изцъклих ей сега като отворих акаунта.  #Crazy
И как пък си позволяват да ми трият акаунт, като и четирите са ми на различни имена....вярно с един адрес на доставка и платими с една карта, но.....

# 725
  • Мнения: 0
Направо съм в шок.....до вчера нищо, а днес във втория акаунт- имам една поръчка за 136.50 € .....да не би това да са ми прехвърлените всички поръчки от по-стария ми акаунт???? Сега ще им пиша аз да видя, какви са тези неща.
Акаунтът, който ми беше .....@ abv.bg e блокиран , а в новия ми .....2@abv.bg се е появила на един ред само една поръчка на стойност 136.50 € със статус изпратена. Моля, някой друг , ако е в същата ситуация да сподели, че направо се изцъклих ей сега като отворих акаунта.  #Crazy
И как пък си позволяват да ми трият акаунт, като и четирите са ми на различни имена....вярно с един адрес на доставка и платими с една карта, но.....
Това вече е притеснително ,на мен ми изтриха стария и прехвърлиха всичко в новия ,но имената са еднакви и мейлите почти еднакви с една цифра разлика Thinking

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Пак за Дамарт - питах ги защо е различна сумата в суивито и мейла, отговориха, че е тяхна грешка. Сумата изтеглена от картата е по-малката.
Обаче  -  няма да получа една поръчка, защото не ми сработила каратата - не е била задължена, според гугъл, и още едно редче, че кода за -16 евро се ползвал само веднъж  - аз имам 3 поръчки с един и същи код на един и същ акаунт - това беше четвъртата.

# 727
  • Мнения: 35
Направо съм в шок.....до вчера нищо, а днес във втория акаунт- имам една поръчка за 136.50 € .....да не би това да са ми прехвърлените всички поръчки от по-стария ми акаунт???? Сега ще им пиша аз да видя, какви са тези неща.
Акаунтът, който ми беше .....@ abv.bg e блокиран , а в новия ми .....2@abv.bg се е появила на един ред само една поръчка на стойност 136.50 € със статус изпратена. Моля, някой друг , ако е в същата ситуация да сподели, че направо се изцъклих ей сега като отворих акаунта.  #Crazy
И как пък си позволяват да ми трият акаунт, като и четирите са ми на различни имена....вярно с един адрес на доставка и платими с една карта, но.....
Това вече е притеснително ,на мен ми изтриха стария и прехвърлиха всичко в новия ,но имената са еднакви и мейлите почти еднакви с една цифра разлика Thinking
Писах им да видим какво ще ми отговорят......сега като си помисля, може би на тези два акаунта съм оставила едно и също име - на мъжа ми и затова, но да видим!На тези от вас, на които са прехвърлили от старите акаунти така като обща сума ли са ги дали или всички поръчки поотделно...?

# 728
  • Мнения: 0
Направо съм в шок.....до вчера нищо, а днес във втория акаунт- имам една поръчка за 136.50 € .....да не би това да са ми прехвърлените всички поръчки от по-стария ми акаунт???? Сега ще им пиша аз да видя, какви са тези неща.
Акаунтът, който ми беше .....@ abv.bg e блокиран , а в новия ми .....2@abv.bg се е появила на един ред само една поръчка на стойност 136.50 € със статус изпратена. Моля, някой друг , ако е в същата ситуация да сподели, че направо се изцъклих ей сега като отворих акаунта.  #Crazy
И как пък си позволяват да ми трият акаунт, като и четирите са ми на различни имена....вярно с един адрес на доставка и платими с една карта, но.....
Това вече е притеснително ,на мен ми изтриха стария и прехвърлиха всичко в новия ,но имената са еднакви и мейлите почти еднакви с една цифра разлика Thinking
Писах им да видим какво ще ми отговорят......сега като си помисля, може би на тези два акаунта съм оставила едно и също име - на мъжа ми и затова, но да видим!На тези от вас, на които са прехвърлили от старите акаунти така като обща сума ли са ги дали или всички поръчки поотделно...?
При мен са си отделно 

# 729
  • Мнения: 390
Дали няма и преплитане  newsm78 ? Сумата при поръчка бе 14,20 , а сега - 5,30евро

# 730
  • Мнения: 0
Има ли действащи кодове за д-р П Р?

# 731
  • Мнения: 35
Дали няма и преплитане  newsm78 ? Сумата при поръчка бе 14,20 , а сега - 5,30евро
Oх, става голяма каша с този Дамарт. Гледайки и другите ми акаунти...нищо не е както трябва...имам суми, каквито изобщо не съм пускала...6,90 и 6Евро...???Като последно съм пускала с кода -16 и вместо 14,10 имам 30,10......после се явяват и някакви други поръчки, да не говорим за тази 136,50 ??????Писах им от всички акаунти за несъответствията да видим...

# 732
# 733
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Някой да е получил по грешка поръчка от Vistaprint newsm78

# 734
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Някой да е получил по грешка поръчка от Vistaprint newsm78
До БГ ли  я пусна или до френски адрес?


И при мен с Дамарта е същото положение,но досега за всички поръчки са си изтеглили точно сумите и не мисля ,че е притеснително положението със суивито.
При мен две от поръчките са с по 10-12 евро отразени нагоре ,а на две имам нули.
Надявам се всичко да е наред.

 

Общи условия

Активация на акаунт