Пазаруване от френски сайтове - 5

  • 40 540
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Здравейте! Много харесах спален комплект за дъщеря ми и не знам дали чрез посредник мога да поръчам от този сайт - http://www.3suisses.fr/maison/linge-de-maison/enfant/linge-de-li … true&idEds=61
Не знам френски, но да разбирам ли, че включва горен плик, 1 калъф за възглавница и 1 долен чаршаф за 52.99 евро?

http://www.laredoute.fr/vente-parure-housse-de-couette-taie-pour … &numberpage=2

# 691
  • на брега
  • Мнения: 1 093
ragazza84,
разгледай и този сайт, не съм пазарувала от тук, но има страхотни неща.
http://www.francoisesaget.com/fr/

# 692
  • Мнения: 0
Влизам в куриерския на Pier Ricaud, въвеждам си клиентския номер от фактурата и ми дава че не е валиден  newsm78 . До сега не съм поръчвала от куриерския от другия имам две фактури и на двете имам еднакъв код ... да не би да има срок от поръчката, в който да се ползва..?
Имам само една направена поръчка от Pier Ricaud (прясна, прясна). На фактурата виждам персонален код , но и на мен ми дава, че не е валиден. .. newsm78
Видях, че ПР имат и английска версия. Можем ли да пазаруваме от там? Приемат ли Бг карти? Не, че нещо против французите, ама английските превозвачи са ни къде..къде..по-по

Може ли да ви попитам как пазарувате от сайта, като адреса за фактуриране съвпада с адреса за доставка. Не успях да го променя по никакъв начин. А фирмите доставчици нали не позволяват това?

# 693
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В becquet.fr може ли да се пазарува с български карти?

В момента има ли актуален кон за бялата порта?

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 20:44 от ДейзиГ

# 694
  • София
  • Мнения: 9 517


В момента има ли актуален кон за бялата порта?
няколко мнения назад Ева даде много кодове, май обаче бяха валидни до полунощ днес  Peace

# 695
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Видях ги и пробвах, но не са валидни вече

# 696
  • Мнения: 0
Видях ги и пробвах, но не са валидни вече
Тук има кодове ,не съм ги пробвала http://www.planreduc.com/code-reduction-blanche-porte-bon-230.html

# 697
  • София
  • Мнения: 2 296
Видях ги и пробвах, но не са валидни вече
Всички са валидни, току що ги пробвах.  Peace

Код 318601 за бялата порта, дава намаление -25% от новата колекция пролет-лято 2013 + този подарък
  bouquet

Code avantage 300002
Vos avantages :
Nous vous offrons une ménagère pour 6 personnes. Une surprise sera jointe à votre commande dès 3 articles commandés. Pour toute commande de 29 Euros minimum, les frais de ports sont gratuits. Vous avez également la possibilité de payer dans 3 mois avec la carte 4 Etoiles Blancheporte, la carte 4 Etoiles ou par chèque. Votre participation au jeu UNE KIA ROUGE A GAGNER est enregistrée.

Code avantage 300003
Vos avantages :
Nous vous offrons un superbe service de table. A partir de 3 articles commandés, une surprise sera jointe à votre commande. Dès 29 Euros d'achats nous vous offrons les frais de ports.

Code avantage 300004
Vos avantages :
Nous avons le plaisir de vous offrir 2 plaids chiots. A partir de 3 articles commandés, une surprise sera jointe à votre commande. Dès 29 Euros d'achats, les frais de port sont gratuits. Vous avez la possibilité de payer dans 3 mois grâce à la carte 4 Etoiles Blancheporte, la carte 4 Etoiles ou par chèque. Votre participation au jeu UNE KIA ROUGE A GAGNER est enregistrée.

Code avantage 193045
Vos avantages :
Déduisez votre réduction de 11 Euros dès 20 Euros d'achat valable sur le catalogue joint. De plus, nous vous offrons une palette à maquillage

Code avantage 300005
Vos avantages :
Nous vous offrons 4 jolies coupelles dont vous choisirez la forme (pommes ou feuilles). A partir de 3 articles commandés, une surprise sera jointe à votre commande. De plus, les frais de port sont gratuits dès 29 Euros d'achats.

Code avantage 300006
Vos avantages :
Nous avons le plaisir de vous offrir un superbe pendentif accompagné d'une montre. A partir de 3 articles commandés, nous vous offrons une surprise. Dès 29 Euros d'achats, les frais de port sont gratuits (hors éco-participation

Code avantage 193042
Vos avantages :
Déduisez votre réduction de 11 Euros dès 20 Euros d'achat valable sur le catalogue joint. Nous vous offrons également 6 verres accompagnés de son panier.

Code avantage 193041
Vos avantages :
Déduisez votre réduction de 11 Euros dès 20 Euros d'achat valable sur votre catalogue joint. Nous vous offrons également l'ensemble prêt-à-déjeuner

Code avantage 193040
Vos avantages :
Déduisez votre réduction de 11 Euros dès 20 Euros d'achat valable sur le catalogue joint. De plus, nous vous offrons des sacs détente de la marque Kappa dont vous choisirez la couleur (Orange et Gris ou Turquoise).

Code avantage 103102
Vos avantages :
Nous vous offrons de jolies maxi peluche que vous choisirez (Harold l'ourson ou Sam le chien). Déduisez votre réduction de 16 Euros dès 30 Euros d'achats valable avec vos catalogues N°1, 2 et 3 de la saison Automne Hiver 2012.

Code avantage 194500
Vos avantages :
Profitez de l'offre cadeau concernant un Maxi sac en cuir et de son portefeuille.

Code avantage 114102
Vos avantages :
Déduisez votre remise de 25% sur votre catalogue N°1. De plus, nous vous offrons de jolis sacs de la marque Kappa dont vous choisirez la couleur (Jaune/Gris ou Turquoise).

Code avantage 114101
Vos avantages :
Déduisez 25% avec votre gros catalogue Automne Hiver 2012. Nous vous offrons la couette chiens câlins dont vous choisirez la dimension (1 ou 2 personnes).
http://www.blancheporte.fr/?utm_source=tradedoubler&utm_content=1249196

# 698
  • Мнения: 317
На някой случвало ли му се е, поръчка от дамарт, в суивито да има вече номер и същевременно да не е още обработена/регистрирана ?  Shocked

# 699
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Да! И аз имам една такава newsm78 Дано ги получим! Praynig

# 700
  • Мнения: 4 447
На някой случвало ли му се е, поръчка от дамарт, в суивито да има вече номер и същевременно да не е още обработена/регистрирана ?  Shocked
да, имам такава в момента

Аз пък съм си препълнила коша и той взе че блокира. Някой да има идея ак да го отблокирам?

# 701
  • София
  • Мнения: 2 296
И моите поръчки са по същия начин в Дамарт. Като обаче днес имам блокирани пари за всички поръчки...
И интересното е, че са ми блокирали стария акаунт, от който досега поръчвах, а всички поръчки са преместени в новия... Crazy

Поръчката ми от БП с код 300800 е все още със статут Traitement en cours  ... Снощи им писах, днес ми отговарят, че скоро ще я получа.. а, дано!  Grinning

# 702
  • Мнения: 0
И моите поръчки са по същия начин в Дамарт. Като обаче днес имам блокирани пари за всички поръчки...
И интересното е, че са ми блокирали стария акаунт, от който досега поръчвах, а всички поръчки са преместени в новия... Crazy

Поръчката ми от БП с код 300800 е все още със статут Traitement en cours  ... Снощи им писах, днес ми отговарят, че скоро ще я получа.. а, дано!  Grinning
И на мен стария  акаунт ми блокираха и всичкипоръчки  са в новия ,явно  няма да толерират по няколко акаунта

# 703
  • Мнения: 4 447
И на мен стария  акаунт ми блокираха и всичкипоръчки  са в новия ,явно  няма да толерират по няколко акаунта
И аз така, но това не е проблем, Само да не вземат по адрес сега да ги обединят, ще се видим в чудо Laughing

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Имам чувството, че покрай сушата в Ларедут, на Дамарт им дойде малко повече натоварването. Имам поръчка от 05,02 - имам мейл, отразена в суийвито 16,20, платена и статус експеди, сега си поглеждам в суйвито - нова стойност 30,70 - т.е. цена без кода. Да ви се е случвало на вас. Още ли пари ще търсят или това е тяхна грешка?

Общи условия

Активация на акаунт