Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 116

  • 57 557
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 064
Пенде, много си в час, вярно  Grinning  Ники, благодаря за резюмето.  Hug

Сега, да си призная: Берен ми е толкова бозава и неразпознаваема, че съм питала Лакуна минимум 28 пъти коя е тази и коя е Берен. Физиономията й е някак без отличителна черта, като обобщен образ на "човек", не знам дали успявам да се обясня. И снощи, макар че ме занимаваха, гледах поне картинки - е, губя го това момиче от екрана. Сега като мацнат и другата бозава от "Сон", не знам как ще ги различавам. Женският каст ми е слаб, сценарият по вашите обяснения изглежда банален, така че всичко е в ръцете на реализаторите.

ПС Ако сте разбрали повечето, да не пиша резюме, а?

# 691
  • Мнения: 234
Пенде, това последното биваше ли да го слагаш, да разстройваш Лакун, тя пере ли пере, а той се снима с разни мацки Joy, иначе,Анала и аз не го долюбвам, но си мяза на мъж Naughty.

Бланче, моето мнение е  да не правиш резюме да се мориш , щом ще има превод, но то си е само мое Hug, жестът се оценява  Heart Eyes. Иначе ,Берен си я харесвам, естествена ми е, има излъчване, сексапил, когато трябва.Може би в тази роля, това е необходимо, да не се набива  фрапантно на очи на този етап , на мен също ми стоеше малко невзрачно.

Хубав ден на душата, слънце,  дал Бог днес! Hug

# 692
  • Мнения: 3 547

Имаше една сцена с онзи, дето снимаше с телефона на купона. Докато го гледах как се мазни, си помислих колко добре би паснала тази роля на наш Патрон  Mr. Green
 

аз лично нашия човек в толкова положителна роля хич не ща да го гледам.  Laughing Laughing

тоя тук е някакъв супер позитивен и самоотвержен, пък на Ийит по му ходи сякаш да играе противоречиви и леко зли образи, така че ...по-добре не  Mr. Green

Бланче,   bouquet , за тая първа серия сме горе-долу светнати, така че май няма нужда да отделяш време за резюме, но благодарим за готовността ти 

# 693
  • Мнения: 9 541
Бланче Hug, абсолютно се припокривам с мнението ти за Берен, много точно обяснение /за мен Wink/. И аз като Ники Hug смятам, че не е необходимо да се мориш излишно, а и щом и превод ще има, просто не си заслужава newsm12. Но шапка ти свалям, че си винаги готова да помогнеш с превод newsm51

Божееее, къде се затри таз Лакуна петъчно - или чете или пере, средно положение няма hahaha hahaha hahaha

А може  да е с аморето тук newsm78

# 694
  • Мнения: 3 547



Скрит текст:



много не го разбирам това с двата вида рейтинг, но във втората таблица Intikam  е по-гледания  newsm78

# 695
  • Мнения: 234
АВ  групата от таблица 2, са Хентелектуалците  Mr. Green

Бланче, ако имаш възможност кажи, какво разправя тук, наш Нежо

http://www.televizyongazetesi.com/nejat-isler-yine-aykiri-sozler … 4415#.UOdiLqx5eAI



Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 15:19 от nikita1

# 696
  • Мнения: 5 723
Патета ,привет.... Къде мога да погледна филмето????

# 697
  • Мнения: 0
София,  Hug ето:

# 698
  • Мнения: 5 723
Благодаря ,сестричке! Wink Hug

# 699
# 700
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ето ме! Кой ме търси? Днес се разбих от работа, мамка му!
Освен това пи6а на таблета през някаква фонетика Tired
Кьде е, по дяволите тьпото 6 /като 6веция/?  Simple Smile


мали, убавец! ский как сьм го огладила Simple Smile

# 701
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30

 В първия момент помислих, че води детенце за ръка  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 1 064
От вашата деликатност ще забравя турския, ей.
Айде, поне да преведа интервюто на Нежо. Почнах със съкращения, защото ми се видя голямо, но после ме увлече и след първите няколко реда вече си е всичко наред. Само искам да кажа, че интервюто няма нищо общо със заглавието, да не се чудите, турската журналистика за мен е тера инкогнита.  Mr. Green


Пак много ще се говори против Нежат Ишлер

Той може би не си дава сметка, но е забавен философ. Казва всичко, което мисли, няма скрито-покрито. Тези, които искат да опознаят по-добре Нежат Ишлер, който се представя пред зрителите с „Интикам“, непременно трябва да прочетат интервюто, което даде за списание  Elle.
- Знаем, че живеете в Бодрум. Това бягство ли е, желание да се изолирате от тукашния живот?Какво представлява животът ви в Бодрум?
- От 15 години съм в Бодрум. До Истанбул има много полети, мога да дойда тук, когато ми се прииска. Но ако питате за тамошния ми живот, отговорът ми е: Обикновен! Живея там лете и зима, но повече през зимата. Ставам сутрин и хоп, играя на конни надбягвания.
- Случвало ли се е да печелите?
- Понякога. Седя в кафенето и играя с приятели на окей, на табла... Случва се вечер.
- Имиджът ви на „малко лош, малко труден“ само на вид ли е? Доколко е истински?
- Това не мога аз да го кажа, трябва да го каже някой страничен. ...
- След като казвате, че всеки миг в живота ни дава урок, бихте ли казали голяма дума или по-скоро бихте ли взели голямо решение? Примерно: Ще оставя цигарите, ще се грижа да себе си по-добре, няма да се замесвам в неприятности или пък няма да се влючвам...
- Да, винаги съм взимал такива решения, винаги съм правил такива изявления, но след това на всичките изневерих.
- Хубаво, ами вярвате ли в брака?
- Че аз не вярвам в абсолютно нищо, включително в брака. Но нека има някой в живота ми. Ако имаш предвид съжителство, може, разбира се. Дори може да бъде много хубаво.
- Хубаво, ами дом, семейство?
- Ако се случи... Но знаеш, че сам човек не прави дете.
- Да се ожениш и да имаш дете трудно решение ли е?  Да не би във вашите очи да е голяма работа?
- Малко от малко трябва да се приема за голяма работа. От всеки. За шофиране дават шофьорска книжка, а за правенето на деца няма такова нещо.
- Ако имате дъщеря, какъв ще бъде най-важният съвет, който ще й дадете във връзка с мъжете?
- Бих й казал: Всички мъже са глупаци, бъди с някого по свое усмотрение!
Бихте ли споделили, когато сте притеснен?
- Всичко бих могъл да споделя, нищо не задържам в себе си. Слава на Бога, имам много приятели.
- Значи не сте много дистанциран от хората.
- В един определен кръг съм открит, но извън него съм затворен (необщителен).
- Кои хора попадат в този кръг? Много ли са?
- Приятелите ми, семейството ми... Имам и родно семейство, и такова, което съм създал отпосле. Хората в кръга са много. Обичам калабалъка.
- Лесно ли се сприятелявате?
- Трудно. Едно време ставаше, но сега не става така лесно. Стана по-трудно заради известността и работата, която върша. Тя причинява някакъв дефект в мозъка, и да искаш, и да не искаш, държиш се с повече тежест.
- А можете ли да разберете дали даден човек, примерно някоя жена, се сближава с вас или с пресъздавания от вас герой Х, на който е почитател?
- Ще разбера. С времето се научих на това. Преди това нямах среда, която да ме кара да мисля за тези неща. Съдете по това, че имах приятел, който си купи първата кола на 30 годишна възраст. Затова ви казвам, че всеки миг ми е като житейски урок.
- Казват, че мъж и жена не могат да бъдат приятели. И вие ли мислите така?
- Могат. При мен се получи. Защо да не може?
- Защо говорят така според вас?
- Не знам. Това не съм го казвал аз вероятно... Да не би да съм го казвал?
- Не, вие не сте казвали подобни думи.
- Хубаво, в един момент не бях сигурен. Че защо може да говорят така? Е, разбира се, че бивайки мъж, човек мисли как да си легне с жените, които вижда, но в кой момент взима решение да бъдат приятели?..  Всъщност, да ви кажа ли нещо? С жените, с които съм бил, винаги първо съм ставал приятел. Това за мен е важно.
- А след това можете ли да останете приятели?
- Има една песен: Ако кажеш на някого „обичам те“, те очакват две възможности: или да живеете заедно до смъртта, или много лоша раздяла. Разбира се, че след раздялата се стараеш да останете приятели, но ако си изживял нещо грубо, това понякога не е възможно.
- Вие предпочитате ли да останете приятели?
- Ако говорим за връзки във всеки един смисъл, аз в един и същ момент мога да обичам хиляда жени.
- Имате огромно сърце, пълно с любов ли?
- Не-е, но обичам жените, какво да правя! Вие, жените, сте великолепни!
- По принцип мъжете много се оплакват от нас...
- Това прилича на лафа: Не вярвай в съдбата, но и не оставай без нея.
- Вие някога гледали ли сте си? Любопитно ли ви е какво ви очаква?
- Едно време бях много против такива работи. Говоря за преди 4-5 години. После един човек ме убеди и ми разбърка главата. Но бъдещето ми не ми е любопитно. Предполагам, че в бъдещето едва ли ще има много по-различни неща. Животът ще си продължи по този начин.
- Съжалявал ли сте за нещо в работата си или в личния живот?
- Много пъти. Лафът „Никога не съм съжалявал в живота си“ ми се струва много идиотски. Аз много пъти съм съжалявал, много! Всъщност предполагам, че на всички ни се е случвало да съжаляваме.
Предполагам, че сте много по-чувствителен и сантиментален човек, отколкото си мислехме.
- Ако не съм такъв, бих ли могъл да бъда актьор? Народът не ми ли плаща за това? Всичко човешко ми е присъщо.

# 703
  • Мнения: 0
Бланче,  Hug Two Hearts Hug Hug

# 704
  • Мнения: 234
Бланче,   bouquet, само кажи, че искаш да си упражняваш турския- ние сме насреща Heart Eyes

Лакун, гледаш ли ,не е моногамен  hahaha hahaha,в сърцето му има място за много жени, Grinning ох успокоих се   Joy Joy Joy
Така,че ,къз, не се претрепвай с прането, ще си го разпределим, я колко сме много Mr. Green, пък и нали трябва да е щастлив, колкото повече, толкова повече hahaha

Скрит текст:
Вече не ми е чудно ,защо Берак така отлично се справи с ролята в СОН и в Езел, че тя играла себе си, прелъстена и изоставена Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 22:15 от nikita1

Общи условия

Активация на акаунт