Re: SportsDirect-49

  • 48 349
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 40
Здравейте, може ли малко помощ, получих това съобщение. Какво трябва да направя.

Dear  Stanislava Staeva, Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items and cancel the payment authority on your card. You will not be charged for any of these items.

# 676
  • Мнения: 659
Здравейте, може ли малко помощ, получих това съобщение. Какво трябва да направя.

Dear  Stanislava Staeva, Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items and cancel the payment authority on your card. You will not be charged for any of these items.

Нищо,просто те уведомяват,че изброените по-долу артикули са ти отказани от поръчката и няма да ти бъдат теглени парите за тях.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Моля да ме опътите малко в размерите. Praynig
Нося XS и S, от детската номерация в размер 11-12 години дали ще се вмъкна? Embarassed

# 678
  • Мнения: 65
здравейте може ли код за отстъпка за януари ? Simple Smile
Две мнения над твоето и три страници назад,на всяка. ooooh!

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Привет! Wink
Някой поръчвал ли е този клин http://www.sportsdirect.com/run-365-chicago-capri-pants-ladies-4 … ?colcode=45911543 , чудя се дали материята е добра, както и размера отговаря ли си...  Rolling Eyes

Харесах също и ето това http://www.sportsdirect.com/lonsdale-slim-closed-hem-pants-ladie … ?colcode=67122522 , там съм пак в същата чуденка  Blush

# 680
  • Мнения: 1 314
Моля да ме опътите малко в размерите. Praynig
Нося XS и S, от детската номерация в размер 11-12 години дали ще се вмъкна? Embarassed

Да.  Обаче пак зависи от дрехата. Аз съм 163 и съм 47-48 кг. Но долнищата са ми къси, някои...
Имам дължина 7/8 за 13 год и ми е таман. Едно до под коляното на Лий го поръчах 8 /XS/ от дамското и ми е лееко широко. За горните части нямам проблеми и рискувам с момичешките, защото като цяло ми се виждат и по-евтини 

# 681
  • Мнения: 40
Моля да ме опътите малко в размерите. Praynig
Нося XS и S, от детската номерация в размер 11-12 години дали ще се вмъкна? Embarassed

Да.  Обаче пак зависи от дрехата. Аз съм 163 и съм 47-48 кг. Но долнищата са ми къси, някои...
Имам дължина 7/8 за 13 год и ми е таман. Едно до под коляното на Лий го поръчах 8 /XS/ от дамското и ми е лееко широко. За горните части нямам проблеми и рискувам с момичешките, защото като цяло ми се виждат и по-евтини 
Здравейте, може ли малко помощ, получих това съобщение. Какво трябва да направя.

Dear  Stanislava Staeva, Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items and cancel the payment authority on your card. You will not be charged for any of these items.

Нищо,просто те уведомяват,че изброените по-долу артикули са ти отказани от поръчката и няма да ти бъдат теглени парите за тях.




Благодаря

# 682
  • Мнения: 601
Момичета как са номерациите на марката GOLA ? Умалени, уголемени?

# 683
  • Мнения: 0
Момичета, помагайте  Sad
Току-що пуснах една поръчка, но не на правилния адрес и сега се чудя какво да правя - да откажа поръчката и да я пусна на ново или да им пиша  newsm78
Някой има ли опит при подобна ситуация?

# 684
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте.
Някой поръчвал ли е зимни кънки, мисля да поръчам на сина ми и ще се радвам да споделите, той носи 31 размер и ще поръчам С12-2 правилно ли съм се ориентирала.
Благодаря ви Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 971
Мернах в сайта и се сетих:
През лятото търсихме баскетболна топка да играем в близкото училище и в спортните магазини тук бяха между 25 и 40 лв. Поръчах тази за 2.50 паунда и сме супер доволни. Идеална топка си е.
http://www.sportsdirect.com/assorted-ball-800011

# 686
  • Мнения: 287
http://www.sportsdirect.com/adidas-olympics-team-gb-baby-set-387255  тези дали са уголемени за 2 години ще стане ли на 3

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 32
Здравейте,момичета
на 30,12,12 г. вечерта  пуснах поръчка и все още седи на статус Processing,и парите не са ми дръпнали,някой имал ли е подобна ситуация и какъв може да е проблема

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Моля да ме опътите малко в размерите. Praynig
Нося XS и S, от детската номерация в размер 11-12 години дали ще се вмъкна? Embarassed

Да.  Обаче пак зависи от дрехата. Аз съм 163 и съм 47-48 кг. Но долнищата са ми къси, някои...
Имам дължина 7/8 за 13 год и ми е таман. Едно до под коляното на Лий го поръчах 8 /XS/ от дамското и ми е лееко широко. За горните части нямам проблеми и рискувам с момичешките, защото като цяло ми се виждат и по-евтини 

Благодаря ти за отговора!  bouquet
И на мен ми направи впечатление, че детските са по-евтини и затова рискувах с едни дънки, дано не са ми къси. Аз съм висока 165 см. и съм 45-46 кг. Ако не ми станат все ще намеря на кой да ги дам.

# 689
  • София-Младост
  • Мнения: 23 405
И аз опитах през ПП до английски адрес, но ми начисли доставка, вероятно заради Бг адреса в ПП, за щастие изписа, че има проблем с пощенския код и не мина плащането. След това не можех и директно с картата да платя цяла вечер,сменях акаунт, звънях до банката, казаха че нямало проблем с картата, да изчакам няколко часа и сега с първия опит стана, без да променям нищо. Така и не разбрах какъв беше проблема, но важното, е че мина, сега остава и да я обработят Simple Smile

През ПП до английски адрес ли поръча? Hug
Не, поръчах директно с карта до английски адрес.
На 01.01. поръчах до англ. адрес с ПП и не ми доначисли доставка...още обаче не ми излиза колко точно ще дръпнат като пари. Бяха си пуснали изрично за деня БД заради новата година все пак.

Общи условия

Активация на акаунт