Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 219
мвпъш! това май не съм го гледала с дублаж за щастие!

# 31
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
Да цопна и аз в новата тема. Ники   bouquet

Добри, откъде точно е горният цитат? Живо ме заинтригува безметежната непроницаемост на Керът.  hahaha

ей го на  Hug аз не четох до края. не'Ам нерви  Tired

и дет' вика Пуци, "Набрала съм скорост днес, малко ми трябва."

 Blush ако знаете какъв кекс съм опекла  Blush
направо ще отвее мъфините, включени в списъка "бойни и застрашаващи живота"

# 32
  • Мнения: 3 784
Аз изчетох и ми иде да кажа доста неща, но ще си замълча.

Добри, а снимка? А парче? За най-лакомите? Облиз!  Mr. Green

И нещо за туширане на напиращото никино зло:   Mr. Green

An elderly couple, who were both widowed, had been going out with each other for a long time.
Urged on by their friends, they decided it was finally time to get married.
Before the wedding they went out to dinner and had a long conversation regarding how their marriage might work. They discussed finances, living arrangements, and so on.
Finally, the old gentleman decided it was time to broach the subject of their physical relationship.
'How do you feel about sex?' he asked, rather tentatively.
'I would like it infrequently' she replied.
The old gentleman sat quietly for a moment, adjusted his glasses, leaned over towards her and whispered
'Is that one word or two?'

Иии, последно и се спирам.  Mr. Green

A class of five-year old schoolchildren return to the classroom after playing in the playground during their break time.
The teacher says to the first child 'hello Becky, what have you been doing this playtime?'
Becky replies ' I have been playing in the sand'
'Very good' says the teacher 'if you can spell "sand" on the blackboard, I will give you a biscuit'
Becky duly goes and writes 'sand' on the blackboard. 'Very good' says the teacher and gives Becky a biscuit.

The teacher then says 'Freddie, what have you been doing in your playtime?
'Freddie replies 'playing with Becky in the sand box'
'Very good' says the teacher. ' If you can spell "box" on the blackboard,I will also give you a biscuit'
Freddie duly goes and writes 'box' on the blackboard. 'Very good' says the teacher and gives Freddie a biscuit.

Teacher then says 'Hello Mohammed, have you been playing in the sand box with Becky and Freddie?'
'No' replies Mohammed, 'I wanted to, but they would not let me.
Every time I went near them they started throwing stones at me and calling me nasty names'
'Oh dear' says the teacher. 'That sounds like blatant unadulterated racial discrimination to me'

Последна редакция: нд, 02 дек 2012, 19:26 от Nickkie

# 33
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

Искаш се комитнеш?  hahaha

# 34
  • Мнения: 3 736
Идентично се почувствах и аз, колега.  Twisted Evil

Туй много дълго за Пратчет, след вечеря ше го чета. На пртъв поглед звучи по-обещаваш, отколкото мислех. Аз мислех, че ще снизхождава на сър Тери само.

Пък аз вчера сътворих кейк с тиква и стана чудничък.

ПП Не удържах, започнах да чета. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Керът Чугунолеярски!!!!!!!!!!!!!!!!!! На кладата!!!

# 35
  • Мнения: 3 784
Great minds... you know, колега.  Mr. Green
Сладкишчето има ли нещо общо с тиквеник или кекс с тиква или торта с тиква? Много съм кулинарно неграмотна и не знам какво да си изфантазирам.  Embarassed

Саркси, не съм сигурна, че разбирам за какво говориш.

# 36
  • Мнения: 3 736
Рецепта за керът кейк, но с тиквица.  Mr. Green

Боже, ако тая я видя някъде и знам, че е тя, ще я наплюя в лицето, честна пратчетска! Душата ме заболя от тая гавра.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 219
ся ше ме накарате и аз да прочета! драхти!

# 38
  • Мнения: 3 784
Ще си остана непросветена, докато не потърся с гугъл carrot cake, значи.  Mr. Green По-късно ще се ограмотя, де.

Не ме кефи статията. Не защитавам дамата, не я познавам, и не съм достатъчно запозната с нито един от двата текста или пратчетовската вселена, за да се изкажа, но статията много върло не ме кефи и дори като незапозната бих вдигнала няколко аргумента срещу автора. Не ми се занимава, обаче, а и не му е тук мястото.

# 39
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Саркси, не съм сигурна, че разбирам за какво говориш.

Да не ти пука!  hahaha


 smile3532

# 40
  • Мнения: 3 784
Мно'о важно уточнение, много.  Mr. Green (за броя думи)

# 41
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ами така де. Щотооо...  hahaha

# 42
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
...
Добри, а снимка? А парче? За най-лакомите? Облиз!  Mr. Green

...

опитах, но дисплея на телефона се напука  Mr. Green

аз ще ти го опиша цветно и широкоекранно, а ти си го представи  Hug

отвън черен, отвътре гаден. небухнал, затова пък сплескан. цялостното впечатление е за цървул (от старите, от свинска кожа, само четината липсва. Hug

# 43
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 smile3532

# 44
  • Мнения: 3 736
Колега, заповядай рецептата.

Кажи, моля, моля, защо си върло против. Тук му е мястото, де да е? На мен защото много основателни ми се сториха аргументите му и искам да чуя на тебе защо не са ти така.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт