NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 156 866
  • 782
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 167
Здравейте изчетох няколко страници-признавам си не ми се четяха всички назад ,че и от първата тема ,но се надявам да ми помогнете в избора на кафе машина:харесала съм си ето тази

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/dolce-gusto-kaffemaschine-!!!/288281254-86-2130?=search

машината не е нова и не е автоматична,за това е и на тази цена-ние пием нес кафе 3 в 1 и искам да я имам за гости когато дойдат да мога да им направя чисто ;с мляко или капучини и т.н.

Въпроса ми е има ли разлика в кафето от това дали машината е ръчна(сама да пускам и спирам водата)или автоматична;
Някъде четох,но не си спомням добре-че за едно хубаво кафе има значение налягането на пускане на водата както и с колко вода да се направи   newsm78
Аз бих искала да си правя капучино или лате,но като незнам колко вода трябва да пусна дали ще ми върши работа тази кафемашина ?  ooooh!

Има хубава автоматична машина която работи само с Нескафе и струва £69.99. Щом пиете основно Нескафе за какво ви е това Долче?

Капучино и Лате с вода отврат.

# 511
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Капсулите от утре във Фантастико са 7 и нещо

# 512
  • София/Правец
  • Мнения: 130
От вътрешната страна на една от кутиите ми с капсули има и един код с шест символа, които са изписани с доста по-голям шрифт. Някой има ли идея за какво е и изобщо код ли е?

# 513
  • Мнения: 4 785
От вътрешната страна на една от кутиите ми с капсули има и един код с шест символа, които са изписани с доста по-голям шрифт. Някой има ли идея за какво е и изобщо код ли е?

И аз имах такъв, не го приема.

# 514
  • по морето
  • Мнения: 202
Промоция в Карфур, капсулите са по 7 и нещо.

# 515
  • Варна
  • Мнения: 375
Благодаря AC / DC,тъкмо капсулите ми са на привършване,а и последния път там ми се стори,че имаше
Latte Macchiato,което се предлагаше само в онлайн магазина.

# 516
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Промо във Фантастико

# 517
  • по морето
  • Мнения: 202
Благодаря AC / DC,тъкмо капсулите ми са на привършване,а и последния път там ми се стори,че имаше
Latte Macchiato,което се предлагаше само в онлайн магазина.
Съжалявам че не мога да помогна, набързо взех и не обърнах внимание на другите капсули  Peace

# 518
  • Мнения: 2 030
Промоцията в Carrefour да не би да е изтекла, защото няколко пъти прегледах брошурата и не я видях?

# 519
  • Мнения: 9 776
Промоцията в Carrefour да не би да е изтекла, защото няколко пъти прегледах брошурата и не я видях?

Нямам представа, но когато преди два дни отидох да си купя капсули, различните видове бяха на различни цени. Само 2-3 вида бяха на 7.99, другите към 10лв. Да им имам промоцията.

# 520
  • Мнения: 8 303
Може да не е в брошурата, но днес имаше намаление на капсулите в Карфур. Само на новото кафе нямаше промоция. Не обърнах много внимание на другите, но Ristretto, което аз пия беше на 7,75 лв.

# 521
  • Мнения: 9 776
Може да не е в брошурата, но днес имаше намаление на капсулите в Карфур. Само на новото кафе нямаше промоция. Не обърнах много внимание на другите, но Ristretto, което аз пия беше на 7,75 лв.

Да, единствено Ристрето беше на тази ниска цена, но аз не взех, защото ми е прекалено късо.

# 522
  • Мнения: 2 030
Благодаря! Ще се разходя до там, че свършихме Кортадото, а на мен ми е любимо.
Сега видях, че Поли е писала. В такъв случай, ще се разходя, само ако имам и друга работа в тази посока. Такива избирателни намаление на една и съща стока много ме дразнят.  Crossing Arms

# 523
  • Мнения: 9 776
Освен това наличните видове бяха много малко. Whistling И аз съжалявам, че се разкарах.

# 524
  • по морето
  • Мнения: 202
Аз само ристрето взех 4к и както писах мн бързах, мен също ме дразнят избирателни промоции...но кортадо със сигурност беше на същата цена като ристрето в деня на моя пазар, ако магазина нещо е променил то това ще е страшно тъпо.

Общи условия

Активация на акаунт