Big Brother Bulgaria (All Stars) 2012 - 3 тема

  • 111 710
  • 4 090
  •   1
Отговори
# 4 035
  • Мнения: X
Много съжалявам  Sad

# 4 036
  • Мнения: 1 754
Дали няма обаче стрийм, защото са им
казали истината тези миндили ББ и за
да не гледаме на живо реакциите на
съквартирантите, после те да ги сглобят!!!



Нямат право да им казват нищо за външния свят, освен ако не ги засяга пряко. Няма да им кажат.

Аз мисля, че ще им кажат, почти съм сигурна.

# 4 037
  • Мнения: 1 754
Добре, Eva, вече не вярвам нещо да ти е останало неясно. За оформянето на "змиярника" имат роля всички - и постоянно пишещите и тези, които се вмъкват, за да разбълбучкат атмосферата с някое инфо, ама напълно несигурно и непотвърдено. Сърдят се, ако другите не го приемат тутакси. И... после "вие сте змиярник!". А вие?
На мен всичко ми стана ясно, явно не всички са разбрали аз какво точно искам да кажа, и то не е " да разбълбучкам", повярвай ми.  Wink
Не е  като да нямам опит да съм в змиярник, или пък аз да хапя, но май филмите са в повече тук... А може и заради камерите да е.  Simple Smile


Тук си много права. Втората част от поста ми беше именно по тази тема, не беше към теб основно или даже въобще не беше..., но имаше косвена връзка с казаното от теб.

# 4 038
  • Мнения: 3 154
Гледам и не вярвам на ушите си... smile3505

Не се коси, няма смисъл Hug (имам гадното усещане, че темата вече си има нещо като диспечер) Rolling Eyes 

# 4 039
  • Варна
  • Мнения: 18 054
Дали няма обаче стрийм, защото са им
казали истината тези миндили ББ и за
да не гледаме на живо реакциите на
съквартирантите, после те да ги сглобят!!!



Нямат право да им казват нищо за външния свят, освен ако не ги засяга пряко. Няма да им кажат.

Аз мисля, че ще им кажат, почти съм сигурна.

С каква цел? Така ще нарушат съвсем явно принципите на формата. Защо си почти сигурна?

# 4 040
  • Мнения: 2 183
Нямат право на информация от отвън, НО..
Дими е бил техен съквартирант до вчера (всички са в невидение и се чудят защо е излязъл), отделно,че някои от участниците са му приятели и в живота и вероятно познават дъщерите му.
И аз допускам вариант да им кажат.

# 4 041
  • Мнения: 2 453
Дали няма обаче стрийм, защото са им
казали истината тези миндили ББ и за
да не гледаме на живо реакциите на
съквартирантите, после те да ги сглобят!!!



Нямат право да им казват нищо за външния свят, освен ако не ги засяга пряко. Няма да им кажат.

Аз мисля, че ще им кажат, почти съм сигурна.

С каква цел? Така ще нарушат съвсем явно принципите на формата. Защо си почти сигурна?

Хексе, в първия Брадър имаха мисия с новини от вестници ( за загиналите при цунамито си спомням ), които те да отгатват истина ли са или не, та още тогава получаваха информация от външния свят. Е, не са били новини касаещи ги лично, но все пак е информация.

# 4 042
  • Варна
  • Мнения: 18 054
Нямат право на информация от отвън, НО..
Дими е бил техен съквартирант до вчера (всички са в невидение и се чудят защо е излязъл), отделно,че някои от участниците са му приятели и в живота и вероятно познават дъщерите му.
И аз допускам вариант да им кажат.

КОлко да са му приятели? Събирали се със Стойка отвреме  навреме.
Те и Стоян не знаят защо го изкараха.
Не мисля че ще узнаят докато са в къщата.

# 4 043
  • Мнения: 1 754
Хексе, Моментомори го е казала. Нямам какво да добавя. Това, както се видя досега и във ВБ не е най-закономерният принцип на формата. Получаваха си инфо покрай излизания и т.н. А в случая има основание да бъде нарушен, както ти казваш. Форматът си е формат, човешкото съвсем друго. Просто смятам, че ще го направят, защото и те самите ще се питат, едва ли ще ги държат в неведение, но така или иначе, няма значение. Това не е най-важното.

# 4 044
  • София
  • Мнения: 23 049
Пацо май е слязъл на земата, снощи(сутринта) го засякох в една дискотека и не мога да кажа че си виреше носа, напротив беше забил поглед в земята и не поглеждаше даже на страни.
Супер смешно ми стана предвид показното му перчене вътре.
Смешко.

Да не е бил на мнооооогооооооо градуса, че дори да не е виждал кой е пред него???

# 4 045
  • София
  • Мнения: 6 482
Пацо май е слязъл на земата, снощи(сутринта) го засякох в една дискотека и не мога да кажа че си виреше носа, напротив беше забил поглед в земята и не поглеждаше даже на страни.
Супер смешно ми стана предвид показното му перчене вътре.
Смешко.

Да не е бил на мнооооогооооооо градуса, че дори да не е виждал кой е пред него???
Не, не беше Peace

# 4 046
  • София
  • Мнения: 23 049
Е, значи и в трезво състояние е същия откачалко, като и в пияно.

# 4 047
  • Мнения: X
След като той лично вече е обявил във ФБ мисля, че ще го обявят и публично.

# 4 048
  • Мнения: 4 864
Имаше стрийм за малко. И двама мъже (които не изглеждаха като някой от съквартирантите) нареждаха нещо като банки. Но го спряха стрийма

# 4 049
  • Мнения: 37
След като той лично вече е обявил във ФБ мисля, че ще го обявят и публично.

Добре де, малко до гуша ми идва. На кой език да ти се обясни да спреш с тези разсъодения.
Какво те топли на кого и какво ще кажат.
Следи си Нова или стримовете, както всички нас, и ще видим какво ще ни кажат.
Айде стига толкова вълнение с чуждите трагедии.

Общи условия

Активация на акаунт