American Horror Story Asylum - тема 7

  • 15 116
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 736
Ъ!  newsm78 Ми на мен хич не ми е голям спойлер, само въпроси ми предизвиква.

Скрит текст:
Наследник на Блъди ли? Ама гласът не отговаря на тоя, който се обади на ченгетата в днешно време, той си беше на Веждалин.
Имитатор на Блъди?
Асистент на Гнус?

# 16
# 17
  • Мнения: 3 736
Ъ ен дабъл Ъ!  hahaha Какво ли не прави съзнанието с ушите. Е, поне една загадка е разрешена:
Скрит текст:
Веждалин ще мре!
  Mr. Green

# 18
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Шлюююююссс...

# 19
  • Мнения: 6 493
Ъ ен дабъл Ъ!  hahaha Какво ли не прави съзнанието с ушите. Е, поне една загадка е разрешена:
Скрит текст:
Веждалин ще мре!
  Mr. Green

Но косъмът ще пребъде!

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Гласувах за Евън само. Другите сериали не съм ги гледала, но едва ли има по-чаровно създание. Laughing


Това ся да го чета ли, да не го ли... Thinking

# 21
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Гласоподах и аз. Ама и за Декс, и за ББ гласоподах.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 736
Но косъмът ще пребъде!

Амин!  hahaha

Гласувах за Евън само. Другите сериали не съм ги гледала, но едва ли има по-чаровно създание. Laughing

Няма, нямааа.  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 334
Имааа, имаа! Може за Дийн, Акаша Simple Smile  Party

Скрит текст:
Блъди значи ще умре, тъй ли да разбирам от вас? А дали поне ще бъде оневинен Кит? Аз си държа на моето да го измъкна.

# 24
  • Мнения: 3 736
Силвийо! Никакви агитации тук! Долу Дийн!  Mr. Green

За скритото: предполагам, явно няма да се изпълни прогнозата ми да е успешен експеримент на Гнус. Кит не мисля, че ще види финала на сериала жив, би било твърде нетипично някак. А ако оцелее, то ще е с цената на безумни изтезания, убедена съм.  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 35 135
И са да чета ли Thinking

# 26
  • Мнения: 0
Кво да ви кажа,за първи път го гледам и си ме кефи.Тази Лана ли беше накрая си мисля,че всички ще ги оправи. smile3508 .Интересно филмче. newsm53

# 27
  • София
  • Мнения: 35 135
Лана всички нея оправиха, друго не знам! Laughing

# 28
  • Мнения: 3 736
То така е - първо ти на мене, после аз на тебе... Кит не я е оправил. Още.  hahaha

# 29
  • Мнения: 48

Чети, чети. Надали ще издържиш до 9 епизод.  Grinning Аз доколкото разбрах тогава ще го дадат като
Скрит текст:
Блъдифейсa в днешно време.

Общи условия

Активация на акаунт