ЮНСКИТЕ бебоци махат със ръчички – малката ни тайна знаят вече всички

  • 23 193
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Аз също много обичам кола,но сега съм я спряла,изобщо не е полезно според мен,но ако не прекаляваш де да знам може и да може,но аз избягвам

# 61
  • Мнения: 11
Имах предвид домашен сок,грешно се изказах.

# 62
  • Мнения: 804
Домашните сокове са дори препоръчителни по време на бременността. Аз не съм имала кой знае какво гадене и повръщане, но като ми се догадеше в 7-8ма седмица си сипвах по половин чашка кола и ми минаваше.  А иначе кола не бях пила с години, не обичам по принцип.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 714
И аз не пия газирано и по принцип не пия де, слава Богу не ми се и допива.Знам,че колата не е много полезна,но пък казват,че малко лимонада помагала за киселини ли беше или за гадене...аз нали изчетох 1000 неща по темата Thinking - обаче сега ме гони друга слабост- по принцип не ям макдоналдс- в много редки случаи, но откакто съм бременна умирам за картофките им и някой и друг сандвич Whistling и да ви кажа понякога си купувам- страшно ми помага за кръвното,т.к. има много калории и после цял ден не ми пада и се чувствам добре...за сметка на това пък не ми се яде шоколад,от който преди изяждах тонове на ден.

# 64
  • Мнения: 16
Аз също съм противник на газираното в къщи пием компотите на баба натурални и полезни,с тази бременност много се радвам защото сладко не ми се хапва ,а преди покрай малката и ние с таткото да не останем назад.Сега само кисело ми се яде ,на моменти ми идва да надигна бутилката с оцета  Laughing

# 65
  • Мнения: 49
И аз умирам за трушийка. Добре, че има доста тази зима. Утре следобяд най-после съм на преглед. Стискайте много палци и моя термин да го има на първата страничка утре. От сега треперя от притеснение. Да идва п-бързо утрееееее  Praynig

# 66
  • Мнения: 0
Момичета,

гледам че си говорите за повръщане и аз съм чувала че бирата от газираните напитки  най-много помагала... аз не повръщам и не съм пробвала,но пък пийвам по една две глътки като ми се допие Blush

Иначе и днес бяхме на лекциики,бяха цели 2 часа чак взе да ми омръзва накрая.Гледахме за масаж на бебетата и това беше доста полезно както и за ротавирус ваксините. newsm30

Относно срещата много бих искала ако може всяка девойка да напише със сигурност в кой ден(8  или 9 дек) ще и е най-удобно и евентуално дали има и компромисен вариант за другия ден,за да намерим едно средно решение.

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 182
Пишете ме и мен в групата. Simple Smile  С термин 16 Юни съм, живея в София. Следя бремеността си в Токуда. УСпех на всички!!!

# 68
  • София
  • Мнения: 337
Аз да ви кажа преди умирах за кола....направо си бях като пристрастена...а сега изобщо не ми се допива, което е хубаво  Whistling

Kanari1305 ох не ми говори, че направо и преди бременноста и сега умира и за МакДоналдс и Бъргъркинг и изобщоо всякакви вредни от този тип...и гледам да не прекалявам много с тях  Hug

# 69
  • Мнения: 185
Запис и от мен! Simple Smile Алекс, благодарско за темичката Simple Smile.

Виждам че говорите за кока кола. При мен също помагаше за гаденето и освен това всеки ден след обяд като почне да ми се пие кола та не се търпи. И да ви кажа честно не се лишавам след това ми става едно спокойно и хубаво. Разбира се не прекалявам общо взето стигам до 250 мл на ден то само толкова ми се пие Simple Smile. Имам съмнение че сега като не ми се ядат шоколади и не ми се пие кафе, организма ми по някакъв начин си търси кофеин Simple Smile.

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 182
Малко извън темата, но... как си слагате тези лентички в подписа, които ви отброяват седмиците? Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 337
За срещата хайде да я направим в неделя къв 14,00 някъде около метро ако е удобно на всички мами  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 533
Момичета, не искам да ви развалям деня, но в предната тема имаше един последен пост, след този на Алекс, който мен лично много ме натъжи.
Метличке, силно те прегръщам, сигурно вече не четеш тук, но все пак да си кажа,че дори за краткото време откакто съм сред вас ви чувствам толкова близки всички. Успех занапреди дано скоро се похвалиш с хубави новини.
Ох хора, незнам колко време трябва да мине за да спра да се притеснявам, че нещо лошо може да се случи и с моето бебе. Сигурно е много гадно това че си го мисля, но тези мисли постоянно ме преследват. То дето има една приказка "Да не те застига туй що майка ти си го мисли за тебе", напълно е вярно.
Кажете как да се отърва от тези черни мисли!!! Искам да съм вече 14-15г.с и сигурно тогава ще се успокоя (или пък не Sad )

# 73
  • София
  • Мнения: 337
снежна мама според мен няма отърваване..просто аз повтарям всеки ден моето бебче е наред и си живее тихо и кротко на топло в мама...и така...опитвам се да ги избутвам от съзнанието си и да съм супер позитивна  Hug

Последна редакция: вт, 04 дек 2012, 15:03 от Cvety_U86

# 74
  • София
  • Мнения: 533
Оф цвети и аз по принцип съм така, освен това гледам да ходя и на работа, че да ми минава по-бързо деня а и да мисля за други неща, обаче се улавям на моменти че пак мисля за това, особено вечер, след като оправя малкия или след като си поиграем с него, някой път така ме стяга корема, че все най-лошото си мисля. Вчера така се развиках на мъжа ми (за някаква глупост естествено), че чак после се усъзнах, колко лошо може да се отрази на бебето такива караници (ние по принцип се караме много рядко, ама тоя път какво ми стана незнам, изригнах като вулкан).
Освен това мен супер много ме притеснява това че отвреме навреме се налага все пак да вдигам малкия тук там - я да се качи на столчето в колата, я да слезе, я на атоалетната да го кача. Правя всичко възможно тези вдигания да са сведени до минимум, ама някой път няма кой дам и помогне.
Надявам се някой ден да се смеем заедно на тези си грижи, ама сега ми е  smile3516
Айде дано няма повече лоши новини в темичката ни  newsm17 само за това се моля.
Аз ще се въздържа от срещичката засега (не ми се сърдете, но искам да стана поне 14г.с и тогава спокойно ще започна да идвам по срещи и лекции).
Знаете ли в тази връзка като родих сина ми и после имахме толкова много сериозни проблеми с него и си мислех - Боже, притесненията по време на бременността са нищо - после какво идва... Със следващата бременност няма изобщо да ми пука - да ама не, изобщо не е така.

Общи условия

Активация на акаунт