До кога с тези пъпки ...

  • 1 747
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
крем,а как си с кафето и цигарите? Употребяваш ли ?
След като се роди Бобчето и се видях в чудо #Crazy За два месеца смъкнах 18 кг просто защото спах не повече от 2 часа на денонощие, голям рев беше и все на ръце се успокоявахме. Кърмих само 2 седмици (след ужасни рагади и изтискване, кърмата ми просто спря) и започнах с кафето - да ме поразсънва малко Mr. Green Цигарите, за жалост, пак ги пропуших - но не повече от 5 на ден. Сега мисля да ги спирам, като знам колко хубаво ми беше без цигари, сама се чудя на простотията си защо изобщо започнах newsm78 Иначе смъкването на килцата беше сигурно, такава ми е структурата, хапвам по малко каквото си поискам, по някое упражнение от време на време и готово Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 164
Ами аз нито пия кафе/кола и др. газирано, нито пуша и пак съм с пъпки и то като на пубертет #Cussing out

# 17
  • Мнения: 247
Хормоните ги изследвах преди доста време и всичко си беше наред Grinning Наложи се да направя всевъзможни изследвания, защото поддържах температура 37.5 в продължение на 8 месеца, оказа се, че нищо ми няма (преди около 4 години беше). Все се помня с по някоя и друга пъпка на лицето, тогава може би пак съм имала, така че, едва ли е от това newsm78 Лицето ми беше идеално чисто само когато бях на противозачатъчни, вече обаче съм твърдо против тях Naughty

# 18
  • Мнения: 84
И аз съм с този проблем- пъпките! Препоръчаха ми кремче "Имекс", мажа се от няколко дни и вече има видим ефект! Около 6-7 лв.- малка тубичка.Пробвай , дано и на теб да помогне!!


От това кремче пъпките ми изчезнаха за 2-3 дни. От тогава не са се и опитвали да излизат, гадинките, въпречки че  сега съм пред мес. цикъл. Мислех си, че опаковката няма да ми стигне, а тя взе че си чака края на годността.  Опитай, заслужава си!!!

# 19
  • Мнения: 50
Здравейте,

Според мен голямо значение за пъпките има храната. И аз имах известно кличество пъпки през пубертета. На 19г. спрях да ям месо и кожата ми доста се подобри. Препоръчвам вегетарианството, на който би му понесло, разбира се.
Опитвала съм дори веганство - без никакви животински продукти, с повече плодове и зеленчуци. Просто тялото се изчиства, което много добре се забелязва по кожата. Изпражненията и потта не миришат и ти е по леко.
Също е много важно изпразването на дебелото черво, което е добре да е по два пъти на ден. Ако човек страда от запек, отровите от дебелото черво се просмукат в кръвта, получава се едно постоянно леко натравяне. Това естествено се отразява зле и на кожата.

Преди около 3 месеца направих едно 20 дневно гладуване. По време на захранването една съседка ми каза колко добре изглеждала кожата ми.
Така, че аз бих препоръчала повече растителна храна и по-малко животински мазнини и белтъчини.

# 20
  • Мнения: 62
И аз съм с този проблем- пъпките! Препоръчаха ми кремче "Имекс", мажа се от няколко дни и вече има видим ефект! Около 6-7 лв.- малка тубичка.Пробвай , дано и на теб да помогне!!


От това кремче пъпките ми изчезнаха за 2-3 дни. От тогава не са се и опитвали да излизат, гадинките, въпречки че  сега съм пред мес. цикъл. Мислех си, че опаковката няма да ми стигне, а тя взе че си чака края на годността.  Опитай, заслужава си!!!

а къде се продава това кремче?

# 21
  • София
  • Мнения: 82
Хормоните ги изследвах преди доста време и всичко си беше наред Grinning Наложи се да направя всевъзможни изследвания, защото поддържах температура 37.5 в продължение на 8 месеца, оказа се, че нищо ми няма (преди около 4 години беше). Все се помня с по някоя и друга пъпка на лицето, тогава може би пак съм имала, така че, едва ли е от това newsm78 Лицето ми беше идеално чисто само когато бях на противозачатъчни, вече обаче съм твърдо против тях Naughty
Забравяш,че противозачатъчните са хормонални все пак,а Грани е много права за храната,сега се сетих,че преди 6 години бях 5 месеца на разделно хранене(но и без месо) и наистина кожата ми стана невероятно чиста,все едно не бях аз,дори и черните пори ми изчезнаха.Сега съжалявам,че нямам тая воля отново да ям разделно,защото това нещо страхотно и за кожата и за здравето изобщо!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 164
Според мен е на хормонална основа. През бременността лицето ми се беше изчистило, но след като родих черните точки пак започнаха да се появяват, пъпки излизат по-рядко. Храната също има значение, но е единственият определящ фактор. Сега като не ям сладко, не пуша, не пия алкохол, не мога да кажа, че кожата ми изглежда по-добре отпреди.
А кой е производителят на това кремче?

# 23
  • Мнения: 114
 Simple SmileПонякога излизат пьпки от затлачен с отрови черен дроб. Карзил е на билкова основа и прочиства без да вреди. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 734
Розова вода. Действа антисептично, в същото време не исушава кожата, съдържа уникални съставки, намира се лесно в аптеките и е евтина. Какво повече може да иска една жена. От както я ползвам редовно лицето ми е свежо и чисто. Препоръчвам ви я

# 25
  • Мнения: 1 735
Значи при мен ситуацията е следната:
докато пушех,кожата ми беше все с някоя друга пъпчица.Скъсвала съм се да я мажа с най-добрите кремове и маски,бях дори вегетарианка за 3 год. , но нищо не помогна! В момента,в който спрях цигарите и кафето,не можах да си позная кожата на фейса!!!  Shocked
Гладка като бебешко дупе!  Crazy
Оттогава е все така и да ви кажа честно ,хич не си и помислям да започвам пак да пуша.  Wink

Последна редакция: нд, 29 яну 2006, 11:29 от infinity

# 26
  • Мнения: 84
И аз съм с този проблем- пъпките! Препоръчаха ми кремче "Имекс", мажа се от няколко дни и вече има видим ефект! Около 6-7 лв.- малка тубичка.Пробвай , дано и на теб да помогне!!


От това кремче пъпките ми изчезнаха за 2-3 дни. От тогава не са се и опитвали да излизат, гадинките, въпречки че  сега съм пред мес. цикъл. Мислех си, че опаковката няма да ми стигне, а тя взе че си чака края на годността.  Опитай, заслужава си!!!

а къде се продава това кремче?


Във всяка една аптека.

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз нито пуша, нито пия и шоколада ограничавам и пак съм с пъпки. Явно си е на хормонална основа.

# 28
  • Мнения: 4 473
Розова вода. Действа антисептично, в същото време не исушава кожата, съдържа уникални съставки, намира се лесно в аптеките и е евтина. Какво повече може да иска една жена. От както я ползвам редовно лицето ми е свежо и чисто. Препоръчвам ви я

И аз се ориентирах към розовата вода.
Би ли дала повече подробности как точно я използваш ......колко често, за почистване ли, заместваш някой продукт с нея, като допълнение или...?!?
Благодаря! Hug

# 29
  • Мнения: 247
Розова вода. Действа антисептично, в същото време не исушава кожата, съдържа уникални съставки, намира се лесно в аптеките и е евтина. Какво повече може да иска една жена. От както я ползвам редовно лицето ми е свежо и чисто. Препоръчвам ви я

И аз се ориентирах към розовата вода.
Би ли дала повече подробности как точно я използваш ......колко често, за почистване ли, заместваш някой продукт с нея, като допълнение или...?!?
Благодаря! Hug

Аз я ползвах вместо тоник Grinning

Общи условия

Активация на акаунт