Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 833
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 74
didoca , честито бебче! Радвам се, че раждането е било такъв хубав момент за теб.А датата която малкия Христо е избрал е страхотна. Да е жив и здрав и  да расте усмихнато и добро момче! Hug

# 256
  • Мнения: 378
Чудесна новина! Много здраве и радост!  bouquet

# 257
  • Мнения: 375
didoca, честита рожба!  Hug Да е здравичък Христо и бързо да минават коликите  baby_neutral Нека все за такива бързи и позитивни раждания да четем, а ако имаме късмет и нашите да са такива!  Grinning

# 258
  • Мнения: 150
Ау, Мирянка, чудесно - имаш и лентичка вече - потвърдена работа значи, а?  Simple Smile Тъй като гледам май за Лъвче сте го докарали, или бъркам????

# 259
  • Мнения: 378
Ау, Мирянка, чудесно - имаш и лентичка вече - потвърдена работа значи, а?  Simple Smile Тъй като гледам май за Лъвче сте го докарали, или бъркам????

Мерси  Миленка! Честно казано съм с нередовен цикъл и имам късна овулация. С 4-5 дена по-късно трябва да смятам . По електронния календар се пада на 31 юли, иначе трябва да е края на юли, началото на август. Ходя при Ризова, защото се оказа, че кабинета й е до вкъщи и работи със здравна каса. Сега на 8 януари ще ходя за 2 път и се надявам да чуем вече сърчицето   bouquet

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 166
didoca, честито бебче!
Да ти е жив и здрав малкия, да се храни добре, да наедрява, да слуша и бързо да преборите коликите.
На теб бързо възстановяване и адаптиране Simple Smile. Дано и за напред все доволни мами да пишат/пишем в темата.

Можеш ли да споделиш, защо раждането ти е излязло 600 лв. Нормалното и епидуралната упойка според калкулатора са по 200 лв. От къде се получава разликата?

# 261
  • Мнения: 29
200 лв - нормално раждане
250 лв - епидорална упойка
120 лв - неограничени посещения ( таткото нямаше да издържи да влиза само ,когато са часовете за посещения)
 30 лв - Телевизия Simple Smile

# 262
  • Мнения: 9
 Честита Нова Година на всички!Желая Ви много щастие и незабравими моменти с малките съкровища,които са причина да ни съберат тук.За да не пропусна някой-Честито на всички , чиито семейства скоро са се увеличили и на всички малки рожденици!
 За всички на които им предстои раждане-На 28,12,2012 бях на консултация и там ми казаха,че от 01,01,2013 Черноморска работи със Здравна каса-Нормалното раждане е 300 лв  и ми натъртиха,че в Девата казват че е 200 лв. но никога не излиза толковаа и винаги  надхвърля тази сума от 200 лв ,а в Черноморска-като са казали че ще е 300 лв категорично  се запазива сумата от 300 лв.!

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ЧНГ! Здраве и късмет ви желая  Hug Grinning

...бях на консултация и там ми казаха,че от 01,01,2013 Черноморска работи със Здравна каса-Нормалното раждане е 300 лв  и ми натъртиха,че в Девата казват че е 200 лв. но никога не излиза толковаа и винаги  надхвърля тази сума от 200 лв ...

На мен пък ми правят много грозно впечатление как трите болници се плюят една друга ... и всичко това не за да помагат на хората, а за да имат повече пациенти и пари съответно... Сякаш за тях не сме хора, а ходещи банкноти  Close Mr. Green

# 264
  • Мнения: 9
Казвам го като информация.Аз отдавна съм ги премислила вариантите и съм взела решение за себе си и подобни агитациии не ме разколебават.Споделям го с вас в случай че някой има нужда да прочете това

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Разбира се, постът ми не е срещу теб, просто ми става грозно как са се овълчили за пари всички... и само си подливат взаимно вода  Peace

Ти за себе си какво избра?
Аз все още се колебая...
Черноморска директно я отхвърлям, защото две от лекарките там са ми крайно неприятни.

# 266
  • Мнения: 74
Честита Нова 2013 Година!
Желая на всички ни да бъде по-добра от старата.
Да сме по-здрави , по -щастливи, по-влюбени и по-обичани и нека темата ни се напълни със здрави и пухкави бебоци !

Мон, и аз именно заради лекарите в другите две болници избрах да раждам в окръжна.Нито в Черноморска ,нито в Девата бих се чувствала спокойна. Имам уговорка с Ромил Ангелов в окръжна. Съвсем скоро ще мога да споделя как е там.

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 AtenaotnA, леко, безпроблемно раждане и здраво бебче ти желая! Hug

Ангелов ти го препоръчаха или го познаваш и сама се спря на него?

Аз в окръжна съм чувала добри отзиви за д-р Кироваков /от него имам и лични добри впечатления/ и д-р Добрин Иванов.
Все още обаче на никой не съм се спряла и нямам уговорка.
При мен този път ще бъде секцио.
Важно ми е лекарят да си свърши добре работата и неонатолозите да са адекватни.
Обстановката ми е последна грижа.

# 268
  • Мнения: 9
  Смятам в Окръжна да раждам,не съм си избирала лекар.Терминът ми е на 19,01,2012-така ,че се надявам скоро вече всичко да минава нормално

# 269
  • Мнения: 74
Аз също имам добри впечатления от Кироваков. Полежах в патологията в 5-тия месец и той беше много внимателен.
Ангелов ми го препоръчаха от много места. Казаха ми,че има ситуации, в които само той може да реагира адекватно и да се справи добре. Другото,което накланя везните е факта,че той не отказва уговорка. Да, може би защото го блазнят парички , но мен това не ме вълнува. Искам да знам ,че и през нощта да му звънна ще се отзове. И неговите думи бяха следните " Аз спя леко , когато ми звъннеш - преди теб ще съм в болницата" . Имах кофти опит с незаинтерсован за състоянието на пациентите си лекар (-Гамишев не веднъж съм писала за това , няма да се повтарям),така че това отношение на Ангелов ме успокоява.
От друга страна и аз и сестра ми сме израждани от него  Laughing ,вярно че преди 27-28 години ама някак близък го чувствам  hahaha
Не препоръчвам ,само казвам - сестра ми беше при Трепечов секцио с близнаци.Той завежда Патологията в окръжна. Разреза й е като одраскване от коте , почти не личи. 10 дена по-късно имаше лек проблем заради непочистване ,ама с близнаци и секцио често се случва. Тя е доволна от него. Ако бях секцио може и аз би щях да го предпочета.

Общи условия

Активация на акаунт