Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 837
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 96
Здравейте, майчета!!! Имам питане- отново баналната тема за количките - споделете впечатления от добри модели. На пазара има толкова много......а такава, която да комбинира големи гуми, амортисьори, широк кош и т.н. все още не съм виждала. Някоя от вас има ли количка X-Lander, те ми изглеждат прилични....но все пак.... newsm78
Предварително ви благодаря за отговора!
Аз съм с количка X Lander XA и съм изключително доволна от избора си, с голям кош е, с големи помпещи гуми, много е стабилна, маневрена и минава през всякакъв терен, никак не е тежка, въпреки че юнака вече тежи над 10 кг.. Купихме я миналата година от магазин Синди срещу Механото, но чакахме повече от месец да ни я доставят, заради цвета. Най-добре отиди на място и пробвай количката из магазина, сама ще се убедиш колко е удобна. Simple Smile

# 376
  • Мнения: 74
 Hug Благодаря ви момичета!
Вече ми се изчака чакалото , а малкия бухал си се крие на топло и не му се излиза  hahaha Док даже изрази мнение ,че очаква преносване и даже каза че ако до 17-ти не започне раждане ще прибягваме до други методи  Laughing Ама какво да се прави , когато е готов тогава да идва , ние го чакаме с нетърпение  Heart

# 377
  • Мнения: 13
AtenaotnA искам да те успокоя, че аз преносих сина ми, който вече е на 5г. Сложиха ми система и нещата си минаха нормално 3 дни след термина. Не е толкова страшно, ако трябва да се предизвика раждане. Успех!

# 378
  • Мнения: 375
AtenaotnA, и аз чакам да се похвалиш и разказ да четем, а ти още тук  Grinning Пак да ти пожелая леко и бързо раждане с ревяш пухкав, здрав бухи  baby_neutral  Hug

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
не остана до срещата с малкото Бухи, може пък да реши да се появи точно на термин Simple Smile

# 380
  • Мнения: 155
момичета препоръчайте ортопед ?

# 381
  • Мнения: 13
доктор Христов и доктор Пацов

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета да ви, попитам пъпчето как да го третирам докато падне, мажа го със спирт около страни и гледам да не го мокря,но снощи напълнил памперса и го на пишкал веднага го почистих. А за коликите какво давахте? Ние сме на инфакол. 

Аз пудри в пъпчето не слагам, че повече проблеми правят, отколкото помагат /мое мнение Peace/
След баня капвах по 1 капка спирт /с капкомер/ вътре в пъпчето. Той и спиртът не е полезен, но поне изсушава, дезинфекцира и по-бързо пада. При сина ми слагах лепенки за пъпче по време на баня, след баня спирт с капкомера и нямаше никакви проблеми.

За коликите - при нас бяха до 7-мия месец Mr. Green В чудо се бях видяла. Нищо не помогна - изпробвах всичко, което се продава на българския пазар, плюс Лефакс, който тогава го нямаше тук и ми го донесоха от Германия. Абсолютно нищо не го облекчи. Просто сами изчезнаха в един момент.

# 383
  • Мнения: 2 463
За коликите-топлички компреси с кърпа или торбичка с черешови костилки.Бели шумове,при нас сешоар. Peace
За количката-да е с големи губи,достатъчно широк кош,кош за новородено,да е с цяла дръжка а не с две.Това е основното,хубаво е да има и други екстри но те зависят и от парите.Ако си харесате и поръчвате нещо от нета е хубаво да го видите и на живо в някой магазин.Също така е хубаво да се види дали се побира в асансьора ви ако имате такъв,как се сгъва и побира ли се в багажника на колата ви.

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 30
Привет момичета.
Можете ли да ми препоръчате магазин за бебешко спално бельо... Благодаря ви предварително...

# 385
  • Мнения: 96
Привет момичета.
Можете ли да ми препоръчате магазин за бебешко спално бельо... Благодаря ви предварително...
В магазин Делфин има много хубави комплекти, нашия е оттам, не е мръднал.

# 386
  • Мнения: 13
deyzi благодаря за съвета за количката Hug
Мазин за спално бельо незная, но ти препоръчвам Бертони. Синът ми ги ползва с години и не са мръднали.

# 387
  • Мнения: 0
Момичета да ви попитам моя син така си опикава памперса че чак и папчето му е мокро,а още не е паднало това проблем ли е?  newsm78 Като го видя и го почиствам със спирт.

# 388
  • Мнения: 74
Аз още бебче нямам, но ще си позволя да ти отговоря по начина ,по който ни учеше акушерката на една от лекциите. Тя каза докато не е паднало пъпчето да запрятаме предната част на памперсчето за да може пъпчето да е отвън, точно за да не се напикава и да не се спарва. Peace

# 389
  • Мнения: 39
В крайна сметка пъпчето мокри ли се или не. Едни казват мокрете го не е проблем,други не го мокрете.Аз на една лекция само съм ходила  Embarassed и там казаха,че не е проблем да не се мъчим да го опазим от водата,също и да го пребираме в памперса.  newsm78 Аз също знаех,че до като не падне пъпчето не се мокри,а сега - в чуденка съм  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт