Бургаски майчета - 13 тема

  • 44 803
  • 741
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 105
Бурборана, честито детенце! Да ви е живо и здраво!!

Обръщам се с въпрос към вече родилите мами - използвате ли шезлонг? Препоръчително ли е да се взима или е непотребен? newsm78





Шезлонг си ползвахме да. ако може някой да ти даде или ако не си купи.Шезлонга според мен е по-необходим, отколкото проходилката. А след шезлонга минахме на стл за хранене

# 421
  • Мнения: 2 461
prada_87,на нас ни дадоха шезлонг-люлка,ползвахме го някъде около три месеца.Добра работа ни свърши но най-вече заради това,че беше и люлка.Иначе ползвахме и столчето за кола докато навърши четири месеца,после спряхме да го слагаме докато сме у дома в него защото почна да се обръща и стана опасно.Ти на кое казваш шезлонг?

# 422
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Шезлонгът /нашият беше голям и стабилен, детето го ползва от 3 мес до доста над 1г/ на мен ми беше много нужен, ползвахме го много повече отколкото стола за хранене. Има деца обаче, които не искат да стоят в шезлонг, относително е. Ако е хубав и удобен е полезна и необходима вещ  Peace

# 423
  • Мнения: 2 461
Шезлонгът /нашият беше голям и стабилен, детето го ползва от 3 мес до доста над 1г/ на мен ми беше много нужен, ползвахме го много повече отколкото стола за хранене. Има деца обаче, които не искат да стоят в шезлонг, относително е. Ако е хубав и удобен е полезна и необходима вещ  Peace
PeaceТо има и деца,които не искат да стоят и в столчето за хранене.Нашето го взехме от такова дете,майката пробвала да го храни вътре но не се получило и ние сте сдобихме с чисто ново столче на ниска цена.Всяко дете е различно и една покупка за едни родители се изплаща многократно а друга се оказва напълно или почти излишна. Peace

# 424
  • Мнения: 104
prada_87,на нас ни дадоха шезлонг-люлка,ползвахме го някъде около три месеца.Добра работа ни свърши но най-вече заради това,че беше и люлка.Иначе ползвахме и столчето за кола докато навърши четири месеца,после спряхме да го слагаме докато сме у дома в него защото почна да се обръща и стана опасно.Ти на кое казваш шезлонг?

deyzi, това имам предвид: http://koli4ki.com/product_info.php/manufacturers_id/11/products_id/463 Simple Smile

А от каква възраст започва детенцето да се слага в столче за хранене /въпреки, че сигурно е индивидуално/, но все пак да придобия някаква представа Simple Smile

Благодаря на всички вас за бързите отговори   bouquet

# 425
  • Мнения: 2 461
prada_87,за столчето за хранене-индивидуално е но общо взето когато детенцето започне да седи,около 6-тия месец когато реално е хубаво и да започне захранването.Но има мами които започват по-рано захранването,да кажем от 4-ти,5-ти месец когато детето не седи самостоятелно та те използват точно шезлонга.Първото ми дете със зор ползва столче за хранене от 5-6 месец до към годинка.Сега второто си го ползва,да видим докога.Но пък има деца,които си ползват столчетата доста дълго време особено ако са от тези,които се преобразуват според възрастта,има такива които и до 3-4 годишна възраст са си използваеми.
За показаният от теб шезлонг нека и другите момичета кажат но според мен е с "кратък живот",да кажем от вторият до четвърти,пети месец.Те стават опасни след това според мен,моите деца са доста шавливи,рано почнаха да се обръщат,преди да навършат четири месеца и ако ги слагах в шезлонг без колани и не на пода си ставаше потенциално опасно.

# 426
  • Мнения: 0
Здравейте, за първи път се включвам в темата,но ви чета редовно:)) Честито на родилите майчета, да са ви живи и здрави малките слънца!
Аз в момента съм в дилема относно избора на количка и много бих се радвала,ако някой сподели мнение. Става въпрос за Hauck Malibu All in one или Cangaroo drift 3in1? Ако някой ги е ползвал или знае нещо моля за съвет:)) А ето и линкове на съответните колички:

http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=336

http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/can … olichka-drift-3v1

# 427
  • Мнения: 29
Честито buborana ! Разкъсвания често се случват за съжаление  Sad, но минават с времето. Важното е рожбата, която си родила!   bouquet
В коя болница ражда?
Отношението какво беше?
Да, така си е - заслужава си болката Simple Smile.
Раждах в МБАЛ Б-с. Без избор на лекар или екип. Акушерките помагаха, лекарят си свърши работата - доволна съм от персонала. Бебето е през цялото време при майката. Е, не ми го дадоха да го гушна като се роди..... само ми го показаха. После горе в родилно ми показаха как да кърмя. Някои акушерки и лекари са по-обяснителни, някои не са, но ако питаш, обясняват. Вечер ходих да търся акушерка за бебчо, че беше със запушен нос - не отказват помощ, особено щом става въпрос за бебчето. На 2-3 ден ми слеза кърмата и гърдите ми станаха мн. болезнени, затова съветвам веднага да се потърси лекар (АГ) когато минават на визитация да покажат как да се изцеждаш, че аз не знаех, а с помпа нищо не се получаваше и малко късно се обърнах към лекар.

# 428
  • Бургас
  • Мнения: 176
Здравейте, за първи път се включвам в темата,но ви чета редовно:)) Честито на родилите майчета, да са ви живи и здрави малките слънца!
Аз в момента съм в дилема относно избора на количка и много бих се радвала,ако някой сподели мнение. Става въпрос за Hauck Malibu All in one или Cangaroo drift 3in1? Ако някой ги е ползвал или знае нещо моля за съвет:)) А ето и линкове на съответните колички:

http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=336

http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/can … olichka-drift-3v1

Здравей,
относно Хаук - две от майките, с които се разхождаме имат такива колички и двете им иде да ги хвърлят. Едната даже успя да я продаде, а другата ще търси нова. Изглеждат много компактни, но са пълни боклуци. Колелата им постоянно се запират, лесно се чупят, конструкцията не е много надеждна.
Аз съм с Кенгуру Виктория. И съм доволна, макар че и нашите колела леко се разделиха. За този модел, който ти си показала не мога нищо да ти кажа. Нямам наблюдения. Но не се лъжи по Хаук и особено модела Малибу  Stop

# 429
  • Мнения: 0
Здравейте, за първи път се включвам в темата,но ви чета редовно:)) Честито на родилите майчета, да са ви живи и здрави малките слънца!
Аз в момента съм в дилема относно избора на количка и много бих се радвала,ако някой сподели мнение. Става въпрос за Hauck Malibu All in one или Cangaroo drift 3in1? Ако някой ги е ползвал или знае нещо моля за съвет:)) А ето и линкове на съответните колички:

http://eshop.hauck.bg/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=336

http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/can … olichka-drift-3v1


Здравей,
относно Хаук - две от майките, с които се разхождаме имат такива колички и двете им иде да ги хвърлят. Едната даже успя да я продаде, а другата ще търси нова. Изглеждат много компактни, но са пълни боклуци. Колелата им постоянно се запират, лесно се чупят, конструкцията не е много надеждна.
Аз съм с Кенгуру Виктория. И съм доволна, макар че и нашите колела леко се разделиха. За този модел, който ти си показала не мога нищо да ти кажа. Нямам наблюдения. Но не се лъжи по Хаук и особено модела Малибу  Stop

Благодаря много за мнението и аз попрочетох от тук от там,че май hauck не са от най-надеждните. Явно ще се спрем на cangaroo:)

# 430
  • Мнения: 39
А мислила ли си и за друи колички.Ние сме с тази:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/33286
и съм доволна.Доста лекичка е даже и със зимния кош Simple Smile

# 431
  • Мнения: 0
А мислила ли си и за друи колички.Ние сме с тази:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/33286
и съм доволна.Доста лекичка е даже и със зимния кош Simple Smile

Ами гледах и тази,но ме притесняват тези двойни гуми,затова гледам модели с единични колела иначе твоята много добре изглежда:)

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 152
lilly.dimitrova, аз съм с кангаро дрифт. Взехме я заради цената и че е 3 в 1. Карам я като каруца из М.Р. Simple Smile Мъжът ми днес и чистеше калта от колелата  Laughing
Отиди в Аико и я потикай. Ако ти хареса я вземай Wink Виж в нета дали няма да я намериш по- евтина. Нашата я взехме с транспорта за 410лв. от нета Wink но линк не пазя Sad сори!
Успех в избора Wink

# 433
  • Мнения: 0
lilly.dimitrova, аз съм с кангаро дрифт. Взехме я заради цената и че е 3 в 1. Карам я като каруца из М.Р. Simple Smile Мъжът ми днес и чистеше калта от колелата  Laughing
Отиди в Аико и я потикай. Ако ти хареса я вземай Wink Виж в нета дали няма да я намериш по- евтина. Нашата я взехме с транспорта за 410лв. от нета Wink но линк не пазя Sad сори!
Успех в избора Wink

Благодаря за инфото, и аз като я гледам изглежда доста надеждна:) Иначе за цената мисля, че в Бамболино я гледах за 410лв. и мисля от там да си я взема,но първо ще трябва да ида на място да я побутам малко:)))

# 434
  • Бургас
  • Мнения: 152
Ако искаш направо с бебе 6 кг. ще ти я предоставя за 30 мин Simple Smile ха ха ха

Общи условия

Активация на акаунт