Някой те наблюдава/Alguien Te Mira-тема 3

  • 23 208
  • 270
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Много наивен епизод наистина, ама така е като по филмите. Адвоката направо се вцепени и много тъпо направи.. Можеби и ние в такава ситуация ще се паникиосаме, ама секретарката много глупава  Grinning

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Резюме еп.99,понеделник!

Камила отива в една обществена кухня и там една госпожа ѝ предлага помощ, след като Камила споделя с нея, че е принудена да прекара нощта на улицата.

Детективите Санчес и Карвахал търсят Хулиан в дома му, но не го откриват. Тогава решават да го потърсят в дома на Пиедад. Но не го откриват и там. Пиедад им казва, че Хулиан е отишъл да посети Емилио и им дава адреса.

Детективите пристигат в къщата на родителите на Матилде и търсят Хулиан. Те го задържат и го отвеждат, за да го разпитат.

Пиедад си прави изследвания, за да се убеди, че с бебето всичко е наред след ужаса, който е преживяла след получаване на кашоните.

Прокурорът прекъсва разпита на Хулиан, за да съобщи за клане в една адвокатска кантора.

Пиедад посещава Родриго и го моли за прошка заради това, че се е усъмнила в неговата невинност. Тя изяснява позицията си, че не иска да се събират отново и му заявява, че смята да остане с Хулиан.

Прокурорът моли Хулиан да разпознае тялото на „Ловеца“, на Даниел Видал.

Хулиан казва на прокурора и детектив Карвахал, че Родриго се е измъкнал от рехабилитационния център в нощта, в която Матилде е катастрофирала. Това е причината съдията да откаже освобождаването на Родриго.

Хулиан казва на Пиедад, че не смята да иска извинение от Родриго за това, че го е помислил за „Ловеца“. Пиедад съобщава на Хулиан, че ще се върне в апартамента си до раждането на бебето и както са се разбрали преди, след това ще се омъжи за него и ще живеят в неговия апартамент.

Карвахал разговаря с началника на полицията и му казва, че не е убедена във вината на Даниел Видал. Прокурор Малдонадо я чува и се ядосва, защото си мисли, че тя е такава, защото не може да докаже, че Хулиан Гарсия има нещо общо с „Ловеца“.

Хулиан се опитва да скрие и да се отърве от ножовете на „Лоцеца“, заравяйки ги в плевнята. Призракът на Санети се появява отново пред него и му казва, че той не е способен да спре да убива.

Настъпва деня, в който се разглежда делото на Родриго. Пиедад е първата, която ще дава показания. Дали ще го освободят?!



# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Много наивен епизод наистина, ама така е като по филмите. Адвоката направо се вцепени и много тъпо направи.. Можеби и ние в такава ситуация ще се паникиосаме, ама секретарката много глупава  Grinning
Да,Веси всеки би се паникьосал в такава ситуация,ама при положение,че видя как уби жената,трябваше да грабне пистолета пак ooooh!Много абсурдни сцени има в сериала,ама карай,пак си го харесвам Mr. Green

# 63
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
И аз харесвам сериала, нещо различно и свежо  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 9
Чудех се Татяна дали да я изкоментирам , но понеже Диди я спомена , аз да не остана по-назад  Joy


Защо отиде при прокурора , разбирам . Иска да бъде с друг мъж , да изкара Бенха от сърцето си ... отчаяна е , пияна . Тук съм по -склонна да изсипя жупела върху Анхел , който на голям джентълмен се прави , уж много я уважавал и т.н .... ами като ти цъфне пияна и ти се предлага , загръщаш я и не се възползваш от ситуацията  Naughty Naughty Naughty

# 65
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
И на мен Анхел не ми харесва личи си, че е авантюрист и иска да вкара колкото се може повече жени в леглото си  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 9
И на мен Анхел не ми харесва личи си, че е авантюрист и иска да вкара колкото се може повече жени в леглото си  Mr. Green

И то па да беше един хубавец .... дърт коцкар  Joy

# 67
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Точно такъв е добре че скъса с Карвахал тя ми е много симпатична Simple Smile

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
И на мен Анхел не ми харесва личи си, че е авантюрист и иска да вкара колкото се може повече жени в леглото си  Mr. Green

И то па да беше един хубавец .... дърт коцкар  Joy
Много ми е противен Mr. GreenТой пастрока на Хулиан беше по-симпатичен мъж LaughingМладото детективче и то е симпатяга,както съм казвала и друг път Wink

# 69
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Контесчееееееее, хелпппп



Само Дувари има,Нели Joy



Няма вампири и ловци,само сериини убийци Joy

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 23:51 от contessa24

# 70
  • София
  • Мнения: 3 581
Дай нещо по-симпатично в лицето Whistling

Оу този третия го взимам Heart Eyes

# 71
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Дай нещо по-симпатично в лицето Whistling

Оу този третия го взимам Heart Eyes
Взимай го,ама 3-ти и 4ти са един и същ Joy

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
На третата снимка ми харесА Crazy
И на мен ми харесва,ама като го гледам в роля и ми става лошо #Crazy

# 73
  • Мнения: 9
Дидеее , не раздавай заплюти мъже  Naughty Naughty Naughty


Хулиан  е тукашният Бог ( единодушно избран за наш любим от сериала) и никъде няма да ходи  smile3534  Все едно Нели да ти даде Дамян .... как ли пък не  Mr. Green  А и за такъв колекционер на сърца си требват заслуги  Whistling




# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Дидеее , не раздавай заплюти мъже  Naughty Naughty Naughty


Хулиан  е тукашният Бог ( единодушно избран за наш любим от сериала) и никъде няма да ходи  smile3534  Все едно Нели да ти даде Дамян .... как ли пък не  Mr. Green  А и за такъв колекционер на сърца си требват заслуги  Whistling





Не го даваме как,писах днес,ама  са ни изтрили Peace
Жалко,че в Бг има такава цензура във форуми като бг-мама,макар да има свобода на словото Peace

Последна редакция: нд, 23 дек 2012, 08:56 от contessa24

Общи условия

Активация на акаунт