Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 176

  • 90 278
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

във

Творчески екип:
Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
Режисьор: Джевдет Мерджан  - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан  - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  

Начало на първи сезон - 26 февруари 2010 година
Край на първи сезон - 18 юни 2010 година
Начало на втори сезон - 20 август 2010 година
Край на втори сезон - 24 юни 2011 година
56 епизода
Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент), попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето. Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.
В ролите:










 Клипчета на: Морганa , Тинчетo , Алис ,  еti80 ,  paky ,  Alex, Pepa47,   Rina
 
Страницата на Туба във Facebook


Страницата на Джансел във Facebook



Българската страница на Туба във Facebook


Тeмите:




Нашата приказка за Любовта и Музиката:
Нашата приказка винаги ще бъде част от нас!
Приятни минути в темата!

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 21:12 от rina-rina

# 1
  • Мнения: X
Честит Имен ден навсички именници!Да са здрави и да имат много хубави емоции!

# 2
  • Мнения: 22
БЛАГОДАРЯ за новата тема smile3525   

# 3
  • Мнения: 6
Благодаря за новата тема Ринка.Много хубаво си я украсила по повод идващите празници.

# 4
  • Мнения: 2 229
Сърдечни благодарности,момичета!Изпращам ви морски целувки от Бургас!
Да ви е слънчево в душите и сърцата!

# 5
  • Мнения: 9 994
Ринка  Hug благодаря за чудесната тема!  Heart Eyes
Тук били Мимка  Hug и Дидка  Hug,  благодаря ви за поздравите!  Hug

# 6
  • Мнения: 6
Цитат
Тук били Мимка   и Дидка  ,  благодаря ви за поздравите! 
Привет Линка  честит имен ден!Тук съм разбира се с вас е толкова приятно.А пък за сериала думи нямам-прекрасен е.Преди малко прочетох мненията ви относно Мурат да ви кажа и аз страшно му се дразня #Cussing outза това негово,,3пъти мери-1път режи".То бива да си предпазлив ама чак толкова не.Сам си вкара автогол милия Cry

# 7
  • Мнения: 9 994
Горката Хасрет!  Sad
Загуби доверие и на Гюлназ...
Много трудно положение... Когато си бесен, не можеш лесно да простиш. Хасрет обаче, с прекрасното си великодушно сърце, прости по-лесно от  инатлията Мурат! (Леле, колко ми е познато...  Confused)



# 8
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Честита ни нова прекрасна тема!  Hug

Ринка  Hug  

Сега се появявам, ама...нали сме на кино всяка вечер, та...  Peace
Пристигам и с клип по днешния епизод.


# 9
  • Мнения: 2 195
O, новата тема е  празнично украсена и то в синьо

Ринка, добре заварила в синята предколедна тема  bouquet

# 10
  • Мнения: 885
Горката Хасрет!  Sad
Загуби доверие и на Гюлназ...
Много трудно положение... Когато си бесен, не можеш лесно да простиш. Хасрет обаче, с прекрасното си великодушно сърце, прости по-лесно от  инатлията Мурат! (Леле, колко ми е познато...  Confused)




Линка права си аз си поплаках гледайки епизода Sad Много си права за Мурат концерта май наистина беше по важен от чувствата на Хасрет Sad  Въпреки всичко ми стана мъчно и за Мурат особено като кза че губи всички които обича не трябваше ли да каже Селин а не Бахар newsm78
И не напоследно място Ринка прекрасна тема както винаги  Hug

# 11
  • Мнения: 9 994
Клари  Hug май се объркаха нещо...  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 4 224
Ринка  Hug Добре заварила в новата предколедна тема!
Понеже си я украсила в синьо, а и в зимни украси на мен ми изникна в съзнанието една прекрасна песничка от детството ми. Затова реших да поздравя теб и всички момичета в темата с нея



Малко припомняне на "бурята в електриково" както казва Баги  Sunglasses

Последна редакция: чт, 06 дек 2012, 23:21 от kanti

# 13
  • Мнения: 885
Клари  Hug май се объркаха нещо...  Joy Joy Joy
Линка така е  Joy  Аз ви оставамм че утре имам класно по италиански а не съм учила въобще граматиката ooooh!
До утре Hug


Канти страхотна песничка беше ми една от любимите като по-малка Hug

# 14
  • Мнения: 6
Ринка  Hug Добре заварила в новата предколедна тема!
Понеже си я украсила в синьо, а и в зимни украси на мен ми изникна в съзнанието една прекрасна песничка от детството ми. Затова реших да поздравя теб и всички момичета в темата с нея



Малко припомняне на "бурята в електриково" както казва Баги


Peaceмерси за песента Канти Peaceс дъщеря ми си я слушаме всяка вечер на компа.А и е подходяща в предвид идващите празници.

Общи условия

Активация на акаунт