My name is Bond, Sire Bond - The Vampire Diaries (тема 31)

  • 18 647
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 736
Много е голяма тая чанта за роклята и за събитието, а колко мразя прическата "отметнато на една страна" няма и да почвам да казвам... Иначе добре изглежда.  Laughing

# 676
  • Мнения: 9 095
уф добре, че не са снимали пак лактите, че съвсем щях да почна да плюя по дисплея hahaha не ми харесва това момиче и толкоз, мъча се, гледам го, хубави бели зъби, ама на- анти е и това е, пък приятеля й как се окопчал горкия, изглежда сякаш е стоял някъде отстрани и тя го е дръпнала в последния момент за снимка Crazy


чантата пък грам не ми се връзва, не само с нея, ами и с мен Joy

# 677
  • София
  • Мнения: 3 581
Това чанта ли е Rolling Eyes, прилича на кесийка за бонбони Confused или на мокри кърпички

# 678
  • Мнения: 2 921
Това е чантата-бонбон на Margiela за H&M  Naughty

# 679
  • София
  • Мнения: 3 581
Това е чантата-бонбон на Margiela за H&M  Naughty
Ми не ми харесва, сега като е модерна, трябва да е хубава ли?

# 680
  • Мнения: 2 921
Не естествено, обяснявам какво е, нали питаш Twisted Evil аз съм с изчанчен вкус  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 9 095
сакън, ко значи модерна/днес защо само сакън ми е в клавиатурата устата?/, ми който не ходи в H&M не разбира от модерно ли Laughing аз тамън си взех най- хубавите боти на света и сега трябва се напъна да харесам модерна чанта, дето даже няма да им ходи Crossing Arms ма ужасна работа туй...'чанте'...


Мокка, я влизай в правия път Овреме, какви са тия бонбони, едно сакче през рамо и туй то Laughing

# 682
  • София
  • Мнения: 3 581
Бе сакче, джобове нема ли си hahaha

# 683
  • Мнения: 1 343
Какво се ядете с момичето бе чантата та чантата. Аз като й видя кривата уста и нищо друго вече не може да ме стресне.  Crazy

# 684
  • София
  • Мнения: 352
Мен един въпрос ме гложди: Може ли върколаците да хващат бяс и възможно ли е Тайлър/Клаус да хванат бяс?

# 685
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Това не са го казали никога до сега. Относно Клаус се съмнявам - той нали е Мега и така нататък... Неговата кръв лекува всичко.

# 686
  • София
  • Мнения: 352
Е, аз си мислех по принцип за върколаците дали е възможно. Просто напоследък ме избиват на някви супер странни въпроси.

# 687
  • Мнения: 2 921
Хахахахах надали могат да хващат бяс Simple Smile

Нищо не съм ви казала за чантата бе народе, казвам че аз я харесвам. Никой не ви кара вие да я харесвате, нито пък да се "напъвате". Всеки знае, че модата е разнородно понятие, айде сега  Peace

# 688
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Това чанта ли е Rolling Eyes, прилича на кесийка за бонбони Confused или на мокри кърпички

 hahaha hahaha hahaha hahaha

И на мен не ми харесва Rolling Eyes

# 689
  • Мнения: 1 488
Кат не е лоша, но "бонбона" много голям. Отвлича вниманието от роклята, а не бива, според мен. Не се връзва... с роклята, с повода.

Общи условия

Активация на акаунт