Киста на яйчника на неродено бебе

  • 7 454
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 72
Aneeto, съжалявам да прочета това, но не се отчайвай! Бъди силна и за двете! Кой ти отри кистата, казват ли каква е? В коя седмица се видя? Има кадърни лекари, просто бъди по-внимателна с подбора. При нас някой светила в акушерството мислеха, че няма проблем да родя нормално, но др. бяха категорични за секцио. Аз се възстанових много бързо след секциото, така че това не е толкова съществено, по важно е с малката всичко да бъде наред. Най-важното е да не се отчайваш и да бъдеш позитивна, ние бяхме казали само на моите родители, и то защото аз се изпуснах, не искахме да натоварваме никой, но пък съпруът ми ми даваше много кураж! Ако мога да помогна с нещо съм насреща!  Hug

# 16
  • Мнения: 8
Родих си нормално. Беба е добре. Водих я при Балев, при гинеколог. В края на месеца ще ходим в София за консулт с доц. Сираков.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 72
Радвам се за вас, Анетоо!
И ние я водихме при доц.Балев, каза, че всичко е ОК! Какво точно стана с вашата киста, сама ли си изчезна?
Би ли ми обяснила какъв е този доц.Сираков?
Благодаря! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 8
Доц. Сираков е детски гинеколог. Свързах се с него по и-мейл и ми каза да я заведа в Майчин дом София. Прегледа е с направление. Но при нас се случи чудо - кистата и изчезна сама и не се наложи да я водя в София.

Общи условия

Активация на акаунт