Заведения в Бургас

  • 171 458
  • 768
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 260
Някой знае ли на Бродуей дали има новогодишни куверти....или е на свободна консумация....

# 61
  • Мнения: 1 813
Много съм разочарована от кухнята на Инканто.

# 62
  • Мнения: 1 893
Много съм разочарована от кухнята на Инканто.

То от доста време не е това, което беше.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 012
"Теньовата къща" - пуши се долу, но ако има протести, сервитьорите ги молят да спрат. Т.е. принципът е - ние си пушим, ако никой не се обажда, значи не пречим.
Иначе кухнята им е много хубава.
В пиано бара на "Приморец" също се пуши. Там никой не се обажда и пак се прибрах вмирисана на цигари  Confused

# 64
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Някой знае ли в Океана в центъра /срещу Паоло Ботичели/ дали се пуши?

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 012
Не, не се пуши. Направили са стая за пушачи, която се намира на долния етаж зад оркестъра, но не съм виждала хора вътре досега.

# 66
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Благодаря, Тинтина!

# 67
  • Мнения: 1 893
А аз останах изумена, че в зимната градина в Хепито на България се пуши посред бял ден на отворена врата и при почти пълно заведение (доста от които деца). А обслужването никакво го няма.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 012
А аз останах изумена, че в зимната градина в Хепито на България се пуши посред бял ден на отворена врата и при почти пълно заведение (доста от които деца). А обслужването никакво го няма.

Ами да, води се градина с отворен таван. Т.е. таванът трябва да е отворен, ама зимата го затварят. Затова дават и чинийки, когато е затворен таванът и пепелници, когато е отворен  hahaha

# 69
  • Мнения: 1 893
Както и да си го водят, все е против правилата, ама поне вратата към останалата част на заведението да затваряха. Просто демонстрират, че не им пука.

# 70
  • Мнения: 1 280
 Ами от какво да им пука?! Демонстрират, защото се пуши навсякъде, а последици няма за никой.

# 71
  • Мнения: 1 813
Е, не се пуши навсякъде. Инканто може да са с временно кофти кухня, но пък не се пуши категорично.

# 72
  • Мнения: 1 280
 Така де, пуши се на много места, моя грешка  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 486
А топло ли е в Инканто?

# 74
  • Мнения: 0
всъщност след решението за пълна забрана нещата станаха много по-зле
преди поне на повечето места имаше отделни зали
какво ...
от мненията тук .....
в Бургас има едно или две заведения където реално забраната се спазва
явно че контрола до момента е нулев
просто нещата трябва да се променят за да работи закона
и инициативата трябва да дойде от хората които не желаят да дишат отрова и да се вмирисват с всяко излизане

Общи условия

Активация на акаунт