къде спи бебето по време на почивка?

  • 2 905
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 644


Навсякъде е с нас.Супер удобно е    newsm10

# 16
  • Мнения: 790
В сгъваема кошара през първата част на нощта, а втората - при нас на спалнята. Понякога имаме късмет да изкара цялата нощ в кошарата

# 17
  • Мнения: 5 622

 Понеже ние много пътуваме, беше задължително да си купим сгъваема кошара.И сега Габ спи в нея. Само дето не знам до кога ще може да се ползва  Rolling Eyes

Ако вие не пътувате много, ще е излишно да се дават пари за преносимо легло. В такъв случай можете да взмете от някой назаем  Peace

# 18
  • Мнения: 20
Кажете ми ,моля ,кошарките на ТСМ дали са качествени?Ако ползвате такава рразбира се.

# 19
  • Мнения: 404
И ние си носим кошарата навсякъде, но ние си я ползваме и в къщи, така че където и да отидем детето се чувства сякаш у дома, заобиколено с любимите играчки. Нашата е HAUCK Mini Star.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Кажете ми ,моля ,кошарките на ТСМ дали са качествени?Ако ползвате такава рразбира се.
Ние ползваме такава около година вече, лятото спеше в нея като ходихме на гости при бабата или някъде за уикенда, сега я ползваме у свекървата като ходим за следобеден сън.
Здрава е кошарата Simple Smile. Само е важно да и хванете цаката за сгъването и разгъването  ние първите два пъти голям зор видяхме.

# 21
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Също съм от отбора с преносимите кошари. Ходим навсякъде с него. М/у нас е изключено да спи, защото
1во аз няма да мога да заспя
2ро ТЯ няма да може да заспи...
татито няма проблем с това, той спи като пор Wink

Наистина ако имате възможност си купете! Много е удобно и може да се ползва мисля до около3 годишна възраст (на него пише 4г ама ме съмнява). След това дечко ще е голям и ще си спи в нормално легло... Аз поне така съм намислила нещата.

 newsm10 newsm10 newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 6 182
Първият път като ходихме при свекърва ми беше на 3 месеца и спа на разгъваем фотьоил. Но тогава не умееше да мръдне на никъде и аз бях спокойна.
Вторият път на 5 месеца, ходихме на планина и бяхме взели едно басейнче с надуваемо дъно. Беше много удобно, защото вечер я къпех в него, после го забърсвах с една хавлия, застилах го с одеала, поставях го върху едното легло и тя си спеше много сладко в него.
Да но на 6 месеца, започна да изпълзява от този басейн и купихме кошара за игра. Като ходехме при бабата спеше в нея, на морето също, а и в къщи доста я използвах, когато трябваше да си свърша нещо. За съжаление кошарата е квадратна 90х90 и за това лято май ще ни е малка и ще трябва да купуваме сгъваемо легло.

# 23
  • Мнения: 893
Може ли линк към сайт(бг), който предлага подобна кошара?

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Миналото лято Вики беше на 1,5г. и е спал между нас. Събрахме двете легла и се получи огромна спалня.

# 25
  • Мнения: 2 494
Преносима кошара на Бертони, купихме я от Метро на промоция за 71 лева.
Ходихме миналия месец на Копривщица и си спа в нея без проблем.
Сега заминаваме за Варна при родителите ми и пак ще си я носим с нас. Супер е  удобно и практично!

# 26
  • Мнения: 233
И аз си купих кошарка на ТСМ ама нямам второ ниво. CryАко на някой вече не му влиза в употреба би ли ми го продал?Много ама много ще съм ви благодарна.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 610
Имам една приятелка, която ползва същата кошарка в къщи за спане на бебето  и ме уверява, че е много удобно, и няма нужда от легло.Понеже още не съм купила легло, а и ще бъдем в БГ само 4 месеца,през които ще пътуваме до София и до Варна- аз и малката, дали да не си взема само една кошарка каквато препоръчвате. Мерси!

# 28
В КОШАРКА ,НАШЕТО СПИ ТАМ И СЕ ЧУСВА СУПЕР Grinning newsm07

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Преносима кошара на Бертони - и двете си спяха в нея. но смятам тази година вече да не я мъкнем с нас, а всеки да си знае леглото. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт