Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 170

  • 34 190
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ринка къде си джанъм да ти се опла4а  Crossing Armsела виж Рени и Вера как се гъбаркат с мен и с моя  Thinking Thinking Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms newsm45 newsm45 newsm45 smile3511 smile3511

# 61
  • Мнения: 260
Меги че се влюбва в АСИ истина е но, че не е докрай искрен с нея и това е неоспоримо и че иска да отмъсти също .Да си припомним за миг какво и по точно кога каза на леля си ,че може всеки момент да си отмъсти минава покрай чифлика на Козджууглу е това беше разговор след като АСИ вече работеше за него, но той не и спомена че има скрити подбуди да вземе полиците на нея ,той по друг начин и представи своята намеса,и после спомнете си когато вече се разкри за нейната работа при Демир и баща и го пресрещна на моста и доста разпалено и разгневено се опита да налее малко разум в главата на младия бизнесмен е тогава той не си ли показа истинския замисъл ,не каза ли на бащата ,че той вече няма да казва нищо и ,че той ще поставя вече условията а когато се върна в чифлика си и отиде в обора където беше и АСИ, да отиде за да я види защото наистина той беше вече влюбен и не можеше да издържи и ден да не я види но тогава той си изясни с нея ситуацията ''тя вече работи при него със знанието на баща си и без лъжи и криене или баща и не е съгласен тя да работи за него''като визира срещата си с Исхан  и тогава Меги той отново заблуди АСИ като и каза ,че не познава баша и камо ли да го е обидил с нещо  а това си беше чиста лъжа Демир не се разкрива все още и ако не беше тейзето то още дълго щеше да я заблуждава.

# 62
  • Мнения: 10 240
Какво чета - някои наши любимци са ни доведени на една ръка разстояние!  Peace Рени,  Hug !

Меги,  Hug оплачи се, мила, но не плачи!  Hug Шегичките на Рени и Вера са приятелски!  Peace
Виж, за това, че тъкмо си замина зад океана и доведоха твоичкия в Пампорово си е за рев!  Joy Joy Joy
 Нямаш избор - ще ходиш до Истанбул!  Wink

Данче,  Hug красивата  Мелек няма да се радва на елхичката! Предстоят и дълги години присъда, но ние се надяваме на Али или на някой друг да я извади от гадния затвор!  Peace


# 63
  • Мнения: 260
Вместо Рина да те защитава аз ти сипвам малко солчица в раната ама не се кахъри толкоз де ние пак си го обичаме този калпазанин

# 64
  • Мнения: 10 240
Нели,  Hug аз не я защитавам, а се опитвам да я утешавам!  Laughing Нали ни е далечко...

Нещо тъкмо за вкуса на Златито - Туба и Кенан и той без мустаци!  Wink



# 65
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
понеже сме доста посещавана тема и обсъждана, явно по някакъв на4ин привли4аме гости, та ...това в спойлера е специално за нашите гости, за да се 4увстват още по удобно, заповядайте  Hug

Скрит текст:





И е бяло, и тихо, и тихо...
Пада сняг. И шепти във косите ми.
Сякаш падат прашинки небе.
Ако искаш, ела да поскитаме
из заспалото бяло градче.
......Ти ще топлиш ръцете ми с длани,
аз ще топля твоите с дъх.
Ще направим пътечка за двама ни
във самото сърце на града.
А по моите мигли снежинките
ще приличат на светли сълзи.
Ще изглеждам почти като приказка.
И ще мога да сбъдвам мечти.
Ако искаш ела...Измечтай си ме.
Пада сняг. И валят чудеса.
Всичко става вълшебно и тайнствено...
Пада сняг. Ако искаш, ела...
Caribiana


# 66
  • Мнения: 10 240
Меги,  Hug много си гостоприемна от името на всички!  Hug  Прекрасна почерпка за гостите на темата!  Peace
А за обсъжданията - не се коси! Винаги ги е имало и ще ги има!  Wink


# 67
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги,  Hug много си гостоприемна от името на всички!  Hug  Прекрасна почерпка за гостите на темата!  Peace
А за обсъжданията - не се коси! Винаги ги е имало и ще ги има!  Wink




ами доколкото ви познавам реших, 4е няма да имате нищо против да ги по4ерпим....ааа ама аз не се кося, напротив,  искам да се 4увстват комфортно докато 4етат  Peace

аааххх този Аслан го забравих ве4е какъв е хубавец когато е Флюбен  Peace

Ринка, благодаря ти за утехата.....Борето ми я няма и те тез двете ме нападнаха аз трябва сама да се отбранявам, сега пък и Нелка взе 4е пъкна и съвсем я втасах  ooooh!  Joy Joy Joy

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Меги, втасвай, бухвай, Нели е добра домакиня, ще прави коледни сладки тъкмо да черпим гостите.
   Между другото, съгласна съм с Нели по въпроса за неискреността на Демир. Нима си мислеше, че като не разкрива връзката с баща й сега, ще може да се спаси от огорчението и гнева й в бъдеще? Да, влюбва се, но това не го прави по- склонен към опрощение. Наистина тонът му при разговора с Ихсан, думите му, бяха много злобни. И след като знае, че за Аси  баща й е нейният идол , не виждам как си мисли да се справи с омразата и любовта. Че Ихсан е наясно с намеренията му, става ясно от разговора им. Тогава от кого и защо крие миналото си и намеренията си.
   Както показва животът, истината излиза наяве и когато това става късно, последствията са по- големи.
   Не се гъбаркам, Laughing Laughing а просто си разсъждавам на глас.
    Такива неща ги има в много сериали- ето сега изскочи и една тайна в 1001 нощ и тя ще доведе до много критични ситуации. Нели, знам, че гледаш  Hug Hug Hug
   
  Ето нашето момиче- и във фейса може да я видите



    Вечер си правя разни колажи за развлечение,, но не ги слагам всичките, и след време им минало времето. То всичко е така, трябва да  улучиш времето.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile


   

# 69
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги че се влюбва в АСИ истина е но, че не е докрай искрен с нея и това е неоспоримо и че иска да отмъсти също .Да си припомним за миг какво и по точно кога каза на леля си ,че може всеки момент да си отмъсти минава покрай чифлика на Козджууглу е това беше разговор след като АСИ вече работеше за него, но той не и спомена че има скрити подбуди да вземе полиците на нея ,той по друг начин и представи своята намеса,и после спомнете си когато вече се разкри за нейната работа при Демир и баща и го пресрещна на моста и доста разпалено и разгневено се опита да налее малко разум в главата на младия бизнесмен е тогава той не си ли показа истинския замисъл ,не каза ли на бащата ,че той вече няма да казва нищо и ,че той ще поставя вече условията а когато се върна в чифлика си и отиде в обора където беше и АСИ, да отиде за да я види защото наистина той беше вече влюбен и не можеше да издържи и ден да не я види но тогава той си изясни с нея ситуацията ''тя вече работи при него със знанието на баща си и без лъжи и криене или баща и не е съгласен тя да работи за него''като визира срещата си с Исхан  и тогава Меги той отново заблуди АСИ като и каза ,че не познава баша и камо ли да го е обидил с нещо  а това си беше чиста лъжа Демир не се разкрива все още и ако не беше тейзето то още дълго щеше да я заблуждава.


а Демир наистина познава ли Ихсан за момента който говорииш? познава ли Ихсан като ли4ност, като 4овек? или го познава само  като 4овек на който има да отмъщва, като физиономия ???

защо според вас Демир се отказа да отмъщава и запо4на да разубеждава и леля си 4е трябва да спрат? защо Демир не изпълни заканата , която Нелка е споменала в поста си ?????

# 70
  • Мнения: 10 240
От това съобщение не разбрах кой знае колко, но според приятелка на Туба г-жа Сена Топрак и Майя са добре и пораснали!  Дано скоро видим колко!  Peace

Toprak ve Maya Dan küçük bir haber var.
Tuba'nın yakın arkadaşlarından Sena Hanım'a,geçenlerde biri Toprak ve Maya'nın sağlıkları ve durumları ilgili bir soru sormuş.Bunun üzerine Sena Hanım'da Toprak ve Maya'nın büyüdüğünü,ayaklanmaya başladıklarını ve ikisinin de çok tatlı olduğunu söylemiş.Ayrıca Sena Hanım'ın deyimiyle Toprak ve Maya kendi aralarında mır mır bir şeyler konuşuyorlarmış.


# 71
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Рени  Hug ами не си крии колажите в компа 4е да не им минава времето  Peace

да ви питам...защо о4аквате от Демир да бъде искрен от самото на4ало?
та той отива да отмъщава, а за да отмъсти той е принуден да крие, лъже, преструва и тем подобни. омразата му е наслагвана с годините, той сам си призна 4е е живял в 4ерупката омраза направена от леля му (нещо от сорта) 4овека който мрази - в слу4ая Ихсан се изпре4ва пред колата му и го гледа страшно....какво о4аквате? Демир да слезе и да го разцелува ли?? ами нали се завръща да отмъсти? и защо Демир да разказва цялата история на Аси? според Демир историята е една...таква каквато я е пресъздадена от тейзето и таква каквато е останала в спомените му с онези ботуши на 4ифлик4ията гонейки майка му....а според Ихсан историята е друга...той няма вина...той е бил принуден...Демир искаше Аси да 4уе историята на баща си, защото както казахте Ихсан е идола за Аси, а този идол може да стане на пух и прах според Демир и болката на Аси ще е по голяма ако 4уе вси4ко от устата на Ихсан отколкото от устата на Демир.... това също е един вид отмъщение.....

Цитат
Тогава от кого и защо крие миналото си и намеренията си.

според мен ги крие от вси4ки...както знаем и от Керим и от Мелек, само леля му знае за намеренията му, а защо ги крие ли? защото както казах и преди Демир не е 4овек който може да отмъсти, това не е същността му....по един или друг на4ин  той се обвинява за това си решение, и само след няколко серии ще видим ве4е как е съгласен да се откаже, нали???
но кое накара Демир да се откаже ? толкоз бързо ли прости на Ихсан??? толкоз бързо ли забрави вси4ко???

# 72
  • Мнения: 10 240

но кое накара Демир да се откаже ? толкоз бързо ли прости на Ихсан??? толкоз бързо ли забрави вси4ко???

Меги,  Hug отговорът е любовта! И осъзнаването, че истината има две лица, две страни! И ако не погледнеш и от двете и страни не можеш да живееш с вярата, че си на правилния път! Ще се люшкаш се между ад и рай и няма да намериш покой!

А сега ви предлагам да опитате малко шоколад!
Четин Текиндор ни го препоръчва!  Peace

# 73
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Рина и според мен това е отговора. също така разбра що за хора са семейство Коузджуоглу, разбра 4е са горди, но усложливи, добри и готови винаги да помогнат и да се отзоват и най-ве4е разбра както ти каза 4е истината има 2 страни в този слу4ай едната е на Сюхейля, другата е на Ихсан....

тез сним4ици на Майа и Топрак дето са по средата, не са ли от сега....там са доста по-големи4ки. сладур4ета  Wink
да и на мен така ми го превежда, 4е са добре, растат и казват по няколко думи4ки  Peace

# 74
  • Мнения: 10 240
Рени,  Hug това с колажите на скрито ми е познато, така че показвай!

Меги,  Hug на снимките в средата е Туба като дете!  Joy Joy

Има и допълнение:

Ayrıca Toprak ve Maya,çok uslularmış. Sena Hanım,ikizlerin biri sarışın biri esmer olduğunu ve Tuba'nın da çok iyi bir anne olduğunu sözlerine eklemiş.Tuba ve ailesinin çok mutlu olduğunu,inşallah da hep böyle olurlar diye temennisini de dile getirmiş.

Bu arada Sena Hanım,Maya'nın Tuba'ya daha çok benzediğini söylemiş.

İkizlerin resimlerinin yayınlanabilmesi konularda da Sena Hanım şöyle söylemiş."Tuba,resim filan vermeyi de meşhur gibi yaşamayı da sevmiyor,Tuba hep sade olmaktan yana.Tuba sakin ve klas biridir."

Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 22:27 от rina-rina

Общи условия

Активация на акаунт