Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 170

  • 34 188
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Клипът не се вгради, но е хубав.

За компенсация и една Туба- по- млада и не толкова уморена Grinning Grinning Grinning

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 40

 А сега почвам да хубавея




До по- късно!

# 692
  • Мнения: 367
   wavey  İyi günler  Hug

 Моето пътуване се отлага за сега,че при нас продължава да вилнее зимата  ooooh! От сутринта рина
сняг  ooooh!
  Данче,Ринка  Hug пролазниците ви са супер  smile3525

  Боре,Рени  Hug и аз не можах да позная загадката на Рина  newsm09 Това е ,какво прави гримът
и облеклото....

   Данче,отново образа на Сухейля си ни доказала с подходящите гифчета  smile3525

  От мен нещо което намирам за пръв път  Peace

  



  http://www.youtube.com/watch?v=QqdPMddt9A0

   Аз днес съм решила да гледам пропуснатите серии на "Изгубения град" на Мерджан  Peace

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Рени, много ме разсмя с това разхубавяване. То всички след една определена възраст започваме да ставаме много хубави, ама чак толкова не очаквах.  newsm78 smile3506

# 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Рени Hug,всичко ти е мн.хубаво-колажите,клипчето,ама най хубав последният колаж
Joy Joy Joy Joy.
Лати Hug,при вас явно е по-сложна обстановката ooooh!.А тоя клип и аз не съм го виждала Rolling Eyes.

Данче,внимавай,че е като лебедово езеро навън ooooh!..И бързичко се връщай на топло при нас Hug

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Лати, при вас положението е много тежко. Ама зима е ще трябва да се справяме някакси.



Обичам го снега, ама да не трябва да излизам на вън. А сега ще трябва да изляза и то с колата.

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 958

# 697
# 698
  • Мнения: 10 240
Tuba Büyüküstün attendıng the 20th anniversary for pentene show kulüp

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Рина, хубав клип за Туба. Изглежда добре и щастлива.

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
И на клипчето и на снимките Туба  грее усмихната и щастлива.А чак сега загледах очилата на Онур Joy Joy Joy

# 701
  • Мнения: 10 240
Много подаръци има под елхата на Данчето  Hug ! Подаръци ще има за всички от сърце! - се пее в песничката.  Peace

Рени,  Hug "хубавеенето" ни е в кърпа вързано на всички! Туба и красота, си написала на колажа! така си е! Остава да се добави и талант, и чар, и доброта!

Лати,  Hug в такова време си е риск да пътувате! А като слушам към вас си е истинско бедствие. При нас дори изгря слънчице!
Боре,  Hug прекрасен Демир си открила! Меги ще му се зарадва много!  Joy Joy
Хайде една по-лека загадка - коя е дамата? 

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Рина, аз на леки загадки не отговарям rotfImao rotfImao

  Като си изгледах тази сутрин 7 серия, бях отново като вцепенена. Много силна серия! Изключителна игра! Впечатляващ сценарий!

 Дълго време ми трябваше да се настроя за други емоции. За моите хора ще пиша- до довечера мисля, че ще стане.
  Не запомних сложените изрази, но мисля, че Меги беше сложила доста. Аз ще прибавя  два- не че са за класация, но си заслужават  повторението:

Демир: Ако можехме да срутим моста, вместо да го реставрираме, сега може би щяхме да сме по- щастливи на тази маса.
Керим: Ние уважаваме възрастните, но би било глупаво да се откажем от собственото си щастие заради това.


   Още веднаж да отбележа монолога на Ихсан и убийството на коня

Последна редакция: чт, 20 дек 2012, 15:00 от renibo

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Рина, ти днес си решила да ни измъчиш. Така ли си мъчиш и учениците  newsm62
Тази дама ми прилича на Зейнеп - заради която Аси и Демир имаха голям проблем.
Оф, не знам дали познах.

# 704
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Рина,ама тя хич не е лека тая загадка Joy Joy Joy,тоя път ще почакам да не се излагам Embarassed..
А за Меги само като види Демир и денят и ще е песен Laughing..чакай сега и Мурат да и сложа Wink и да я питам -такива очила ли харесваш Меги newsm53?

Време за кафе Grinning
Скрит текст:

Данче,май пак позна Grinning,дамата има татуировка на ръката,като Зейнеп.



Последна редакция: чт, 20 дек 2012, 15:09 от borovinka123

Общи условия

Активация на акаунт