Помогнете с избора на домашен уред....

  • 4 378
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 310
Едно момиче ми предложи да ми продаде нейния Орбитрек Платинум, за 300лв. почти не е ползван и е още в гаранция...
Заслужава ли си??? Някой да има такъв... малко алъж-вериж са ми тези от ТопШоп  newsm78

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Защо не пуснеш едно търсене с гугъла за кростренажор? Понеже и аз съм на същата вълна онзи ден гледах и мисля че видях за 300-400 лв сносни тренажори, но сега не помня къде беше. Аз само че май ще се спра на велоергометър. Ако си купиш сподели, може и да ме разубедиш:)

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Понеже и аз съм на същата вълна онзи ден гледах и мисля че видях за 300-400 лв сносни тренажори, но сега не помня къде беше.
Има на много места, но дали наистина са сносни? Мисля, че има много голяма разлика в качеството.

# 18
  • Мнения: 410
Най-добре си вземи нещо на Кеттлер.

# 19
  • Мнения: 231
Аз имам кростренажор Sporter и съм доволна. Не мисля, че има кой знае каква разлика с Кетлер, по-скоро е въпрос на късмет, която и марка да избереш. Аз нямах възможност за нещо по-хубаво, но и не съжалявам. Пред пътека, бих избрала тренажора - мисля, че ще останеш доволна. А най-добрия начин да разбереш, е да отидеш в някоя фитнес зала и да видиш кой уред ти пасва най-точно.  Simple Smile Успех, каквото и да избереш!  Hug После да се похвалиш bowuu

# 20
  • Мнения: 781
Не искам да те разубеждавам, но според мен какъвто и  уред да си вземеш, все ще хваща прах у вас и нищо повече  Rolling Eyes След като въпроса е до тези 5-8 кг. с парите които ще дадеш, ще си спретнеш такива дву-месечни процедури /примерно/, че ще се почувстваш нов човек!!! Wink Нали искаше на фитнес да ходиш, какво стана.... или уреда ще е допълнение за удома!? Grinning  Ако си решила все пак...съм с две ръце за кростренажор  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 10 310
Не искам да те разубеждавам, но според мен какъвто и  уред да си вземеш, все ще хваща прах у вас и нищо повече  Rolling Eyes След като въпроса е до тези 5-8 кг. с парите които ще дадеш, ще си спретнеш такива дву-месечни процедури /примерно/, че ще се почувстваш нов човек!!! Wink Нали искаше на фитнес да ходиш, какво стана.... или уреда ще е допълнение за удома!? Grinning  Ако си решила все пак...съм с две ръце за кростренажор  Peace
Фитнеса ми се размина, зещото докато сложа бебка да спи то стане 9.30-10... за кога да ходя... срамота... напълно безплатен ми е и е до нас  #2gunfire
Днес ходих да гледам кростренажори и се отказах... огромен е  Sick а и си говорихме с една мама от форума, че същия ефект за стягане на д-то ще постигна с клякане... явно е права, днес от 60 клякания и 10мин. тичане на място, така ми треперят краката.... а и мъжа доволен, вместо още една прахоловка ще си купим ново обективче за апарата  Joy Joy Joy

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кляканията и скачанията на място не са най-подходящите упражнения, ако не искаш да си напомпаш прасците.

# 23
  • Мнения: 4 546
Кляканията и скачанията на място не са най-подходящите упражнения, ако не искаш да си напомпаш прасците.
освен това, клякането много натоварва коленете, което не е хубаво.
за дупе е много ефективно следното упражнение: лягаш на твърдо по корем. краката са изпънати. единият крак го свиваш от коляното , да бъде пенпендикулярно на пода. стъпалото трябва да е успоредно на пода, т.е. пенпендикулярно на прасеца.  вдигаш и сваляш крака ва това положение колкото можеш  по-високо, без да бързаш. колкото пъти можеш. после същото с другия крак.

# 24
  • Мнения: 984
кростренажори има в метро sporter 339.00
kettler 499.00 без ДДС и аз се чудя дали да се помоля да ми го купят или няма смисъл, време за фитнес и процедури нямам, а и ако някой е ползвал кой от двата си заслужава

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А някои има ли отзиви за Туист енд Шейп (нещо ми се пецака латиницата; май това беше името)?- Това дето го рекламират по ТВ-то. Не ми изглежда зле, наподобява крос-тренажор, но е много по-малко (и не заема място) и по-евтино- 198 лв. Замислям се дали да не го поръчам.

# 26
  • Мнения: 3 576
Крос тренажора си е много хубав уред стига да го ползваш Wink

При нас се превърна в скъпа закачалка и нищо повече. Сега ми седи под носа и от 1 месец се каня да почна да тренирам, ама тц.  Naughty

Направо се възхищавам на хора, които имат воля да спортуват вкъщи. Преди да забременея имах период в който ходех на фитнес всеки ден, но това да си го имам вкъщи някак си не ме влече.

Иначе Наде, щом си решила с клякания и тичане да сваляш кг, защо по-добре не дръпнеш от нета тае-бо, пилатес или нещо което ще те кефи??

# 27
  • Мнения: 4 176
Имам позната, която продава крос тренажор. Бях се навила, но все пак предпочетох да ходя на фитнес. Ако някой иска, ще дам координатите и. Цена 450 лв.

# 28
  • Мнения: 8 462
Не искам да те разубеждавам, но според мен какъвто и  уред да си вземеш, все ще хваща прах у вас и нищо повече  Rolling Eyes След като въпроса е до тези 5-8 кг. с парите които ще дадеш, ще си спретнеш такива дву-месечни процедури /примерно/, че ще се почувстваш нов човек!!! Wink Нали искаше на фитнес да ходиш, какво стана.... или уреда ще е допълнение за удома!? Grinning  Ако си решила все пак...съм с две ръце за кростренажор  Peace
Фитнеса ми се размина, зещото докато сложа бебка да спи то стане 9.30-10... за кога да ходя... срамота... напълно безплатен ми е и е до нас  #2gunfire
Днес ходих да гледам кростренажори и се отказах... огромен е  Sick а и си говорихме с една мама от форума, че същия ефект за стягане на д-то ще постигна с клякане... явно е права, днес от 60 клякания и 10мин. тичане на място, така ми треперят краката.... а и мъжа доволен, вместо още една прахоловка ще си купим ново обективче за апарата  Joy Joy Joy
Наде,за стягане на дупето си вземи степер.Не заема място,а е и по-евтин.Аз си взех моя-почти неизползван от приятелка за 40 лева.Като нов е бил 100.Много съм доволна.Правя по 1000-1500 стъпки и наистина ми треперят краката след това.Успех!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Mamica,а какъв е крос тренажорът(марка)?Колко време е ползван?

Последна редакция: сб, 04 фев 2006, 18:41 от Margi

Общи условия

Активация на акаунт