Такова отношение ли заслужаваме, бъдещи майки?

  • 7 162
  • 143
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 403
Нямам думи  #2gunfire

# 76
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Без коментар! #2gunfire
   



# 77
  • Мнения: 171
Стискам палци на Лора. Дано да успее да доведе нещата до край и тези изроди, които се изживяват като господ да си понесат последствията.

# 78
  • Мнения: 1 428
На всички ни се иска да ги осъди Лора тия изроди и дано да успее.Мила Лора ние сме с теб.Бъди силна и не им се давай.те сега ще укриват факти,ще лъжат и ще изкарат теб и всеки друг виновен,но не и тях самите.Изпадала съм в подобна ситуация и ме е яд ,че тогава не можах да направя нищо.Един път завинаги трябва да спре безхаберието и лошото отношение по болниците,но това зависи и от нас.Трябва всички,на които им се е случило нещо подобно да говорят и да действат в съда.Аз съжалявам,че не го направих,когато ми се случи на мен и новороденото ми дете.Но тогава не мислех така.Молех се само детенцето ми да оживее и да е добре и нищо друго не ме интересуваше.Но вече няма да го допусна НИКОГА...ама никога.Кураж и успех!!!

# 79
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
просто думи нямам  Twisted Evil такова отношение е недопустимо не само при лекарите но за съжаление в голяма част от обществото нещата седят по този начин
не знам кога това нещо би се променило жалко е  

# 80
  • Мнения: 574
ОТВРАТИТЕЛНО! Трябва съд ,съд ,съд!
Предлагам когато се научат имената на мъчителките да се пусне тема за събиране на мнения и на други пострадали от тях. Това със сигурност ще помогне в съда.
ТРЯБВА ДА ИМА ВЪЗМЕЗДИЕ!

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Ужас!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Всичко се връща на този свят!

# 82
  • Мнения: 1 425
Снощи по новините на МСАТ, показаха Лора и съпруга й. Милите много са наранени от отношението на лекарката и казаха много твърдо, че няма да оставят нещата така. Радвам се че една медия им е обърнала внимание

# 83
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Успях да се свържа с Лора (бяхме в съседни класове в гимназията), дадох й линк към тази темичка. Тя пожела да влезе и в нашия форум, надявам се тук да намери подкрепата, от която се нуждае!

# 84
# 85
  • Мнения: 3 405
Все си мислех, че това отношение ВЕЧЕ го няма, но уви, ТЕ продължават да се мислят за безсмъртни, тези - от т. нар. държавни институции. Не познавам персонала на тази болница. И не ми се е налагало да ги опозная ( както се вижда, за мой късмет ). Но е останал у мен горчивия спомен от времето, когато родих сина си - в друг град, в друга болница, а сякаш същите присмехулни и заяждащи се  същества са пребивавали и там. Е, не всички, имаше и човечни,  помагащи и добри.
Но това не е моята история, макар че ми напомни за нея, в отношението към една майка.
Докога ще бъде така?! Аз наистина смятах, че нещата са различни, ВЕЧЕ...
Лора, бори се за достойнството си. Виждам, че си смела. Не се предавай.
Време е нещата да си дойдат по местата. Peace

# 86
  • Мнения: 2 784
Много съжалявам за драмата на Лора и се надявам, че ще се бори за правата си. Във всяка една система си има Хора и Мърша- номера е системата сама да взима мерки и да се изчиства от мършите, а не да ги прикрива.
Темата май се изроди в плюене на персонала на цялата болница, което извинете, но ми идва в повече. Аз раждах в тази болница, без да познавам никого и без да имам уговорка с някого. Целият персонал- лекарки, акушерки, педиатри, сестри се отнасяше много коректно и доброжелателно и към мен и към другите момичета с които лежах. Препоръчвала съм болницата на много познати, които също останаха доволни. Така че нека да не обобщаваме- във всяка болница има хора, които не заслужават да са на това място и да се наричат лекари, това би могло да се случи в която и да е друга болница. Съжалявам, че се е случило точно на Лора и семейството и и то точно в "Св. Анна".

# 87
  • Мнения: 144
Съчувствам на тази жена за загубата и преживиния ужас.
Но всъщото време и се възхищавам за това, че не прекланя глава, а се противопоставя и търси правата си. Аз съм дъщеря на двама лекари, които докато растях бяха по-често при пациентите си отколкото при мен, и не мога да приема, че в болниците работят толкова нечовечни и лишени от професионализъм лекари и сестри. Недопустимо е!

# 88
  • София
  • Мнения: 6 743
 Shocked Shocked ShockedПросто нямам думи!!!! #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 89
  • Мнения: 1 588
Всъщност аз така и не разбрах в коя седмица от бременността се е случил спонтанният аборт и каква е била причината за него. За една бъдеща бременност на Лора точно това е от значение.

След като в нощта преди аборта е имала висока температура, значи нещата наистина са били зле. Наистина жалко, че е попаднала на такива лекари, които вместо да помогнат да се спре развиващото се възпаление, са се мотали.

Иначе, че кюртажът е бил забавен с няколко часа или даже дни, от медицинска гледна точка изглежда че не е голям проблем. И аз съм го преживяла след спонтанен аборт. При мен (в частна АГ клиника в София) го забавиха с два дни, понеже беше събота, дежурният лекар не беше сигурен дали става дума за спонтанен аборт, не смеел да вземе сам решение и най-добре било да се направи в понеделник, когато повече лекари са на работа. Затова ме изпрати в къщи да пия но-шпа два дни. От моя гледна точка в онзи момент проблемът на Лора е бил в овладяването на високата температура и възпалението, а не в кюртажа... все пак може и да бъркам...

Според мен най-доброто за Лора е да се съсредоточи върху причините за неуспешната си бременност, която е къде-къде по-голяма трагедия от всички изприказвани глупости по неин адрес. Лошото е, че надали е поискала да се направи изследване на кюртирания материал, което може да даде насоки за вида на проблема с бременността й. Впрочем не съм наясно дали навсякъде предлагат тази възможност след спонтанен аборт.

Дано следващата й бременност да е безпроблемна!

Общи условия

Активация на акаунт