София МЛАДОСТ (20)

  • 75 899
  • 769
  •   1
Отговори
# 705
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ние вкъщи сме фенове на тортите от Домашната сладкарница: http://www.doma6natasladkarnica.com/bg/

# 706
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Шани, горещо ти препоръчвам сладкарския цех и сладкарницата към него до бл. 436, до Европа-та.

# 707
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дами  Hug, минах да пазарувам във Фантастико. Мислех след това да обикалям за торти, но взех чудна от Фантастико-то. Пише, че е собствено производство.
Довечера ще ви кажа и дали е вкусна. И ще ви я покажа...

мирта, знам го този цех. И мислех и през него да мина.  Simple Smile

Благодаря ви   bouquet

П.П: в Неделя нищо, което да ми хване окото.

редактирам се, за да добавя и това инфо:
http://www.blitz.bg/news/article/205475

Последна редакция: пт, 14 юни 2013, 16:21 от Шани

# 708
  • Мнения: 50
Здравейте, има ли някой, който живее в Мусагеница? Скоро ще се местя там и нямам никакви познати от квартала, така че, ако има неориентирани като мен или желаещи още едно приятелство - насреща съм Grinning

# 709
  • Мнения: 478
Малко късно,но за другия път да кажа Wink във ХИТ,тортите са на Романтика,вече 3-4 пъти взимам,детските са страхотни-бисквитени с лек крем и сладко от кайсии,има и др варианти,боровинковата е уникална-въпрос на вкус де Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 14
Малко късно,но за другия път да кажа Wink във ХИТ,тортите са на Романтика,вече 3-4 пъти взимам,детските са страхотни-бисквитени с лек крем и сладко от кайсии,има и др варианти,боровинковата е уникална-въпрос на вкус де Hug
И аз това казвах за Романтика. Там може ли да си поръчаш по каталог(или с твоя картинка)?

# 711
  • Мнения: 478
Аз поръчвах по каталог,има отделен детски,под всяка торта пише цената зависимост от парчетата.За собствена картинка-незнам.

# 712
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В Кауфланд няма торти.
Тази от Фантастико беше мноооооого прясна и лека. Но беше шоко, а аз не обичам и отвътре да е шоколадова. Децата и мъжО я харесаха.
Но от 100грама сладки взех това: http://www.100gr-sladki.com/bg/product/details/category/141/product/1512/
и много се хареса.

Исках да ида и до ХИТ, но с тези разкопки и задръствания...  ooooh! А е трябвало  Peace                     

# 713
  • София
  • Мнения: 1 578
Малко късно,но за другия път да кажа Wink във ХИТ,тортите са на Романтика,вече 3-4 пъти взимам,детските са страхотни-бисквитени с лек крем и сладко от кайсии,има и др варианти,боровинковата е уникална-въпрос на вкус де Hug

Къде точно в Хит? На щанда отвън са някакви пернишки торти, а вътре на един щанд имаше сбутани тези от ширпотреба - чийзкейк, нещо като ябълков пай и това е.

# 714
  • Мнения: 478
Точно пернишките торти са Романтика-на мен лично ми харесват,пресни са винаги

# 715
  • София
  • Мнения: 1 578
Мерси, ще ги пробвам.

# 716
  • Мнения: 499
Къде в района има наливна парфюмерия, като изключвам магазинчето на пазара до БИЛА?   bouquet

# 717
  • Мнения: 36 133
в подлеза на Окръжна болница

# 718
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Рефан в БП.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт