Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 59 526
  • 863
  •   1
Отговори
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
      От известно време се е отпуснал много.Банята е някакво страшно място,което не се посещава.Къпе се два пъти в седмицата.Заподозряната неделя  Mr. Green и сряда или четвъртък.Според мен е редно да го прави всеки ден.И го правеше докато бяхме гаджета и няколко години след брака.След това започва да пропуска.
Говорим,опитвам се фино да го насоча.Казва,че съм права и т.н,ама не би.
Хубавото е,че поне съм сигурна,че не ми изневерява.Такъв вмирисан,със скъсаните си гащета и чорапи не знам коя би се прежалила  Joy

Идеи как да го мотивирам да се къпе?


ПП Преди секс се къпе винаги.Това е единственото нещо,което може да му наруши строгия график на къпане.Но няма да мога да го мотивирам с това 7 дни в седмицата.

# 1
  • Мнения: 45
 Joy Joy Еее... който не дава секс всеки ден, да не иска къпане всеки ден пък! hahaha

Купи му дезодоранти и интимни кърпички!  И нови гащета и чорапи разбира се. Laughing Горкия! Mr. Green

Може да ти е грозна банята? Или студена?  Mr. Green Направи я по-уютна, прави му масажчета във ваната, може пък да му хареса.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 569
Ако се къпеше по два пъти на ден щеше да се чудиш дали има любовница. Crazy

# 3
  • Мнения: 2 755
Да не е бебе, че да му измисля залъгалки за до го изкъпе ooooh! аз не бих го пуснала да излезе неизкъпан, или с неизмити зъби например Sick Щом се държи като дете и ти   ще се държиш като майка, забраняваш да ляга некъпан и мърмориш докато не влезе в банята. Скъсано бельо не чакаш да не го ползва, а щом забележиш изхвърляш, важи и за горни дрехи Grinning Колкото за прогонването на любовници - не разчитай, има и такива жени, мизерията не им пречи

# 4
  • Мнения: X
Може да изживява някаква депресия. Може това да е някакъв тих протест срещу нещо - например срещу цените на водата?

# 5
  • Мнения: 2 127
Joy Joy Еее... който не дава секс всеки ден, да не иска къпане всеки ден пък! hahaha

Купи му дезодоранти и интимни кърпички!  И нови гащета и чорапи разбира се. Laughing Горкия! Mr. Green

Може да ти е грозна банята? Или студена?  Mr. Green Направи я по-уютна, прави му масажчета във ваната, може пък да му хареса.  Mr. Green
Нейната баня не е ли тяхна? Може да сложи цилиндър и да изкарва зайчета, за да го забавлява в банята?

Скъсаните дрехи наистина направо ги хвърляй, а за цялостна хигиена, не разчитай само на интимни кърпички и дезодорант. Не можеш ли да го накараш да се изкъпе с теб, например, уж под предтекст за разнообразие на сексуалния живот?

# 6
  • Мнения: 4 569
Е ти представяш ли си да се изцепи "Мило, много се възбуждам като те видя изкъпан!"

# 7
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Joy Joy Еее... който не дава секс всеки ден, да не иска къпане всеки ден пък! hahaha

Купи му дезодоранти и интимни кърпички!  И нови гащета и чорапи разбира се. Laughing Горкия! Mr. Green

Може да ти е грозна банята? Или студена?  Mr. Green Направи я по-уютна, прави му масажчета във ваната, може пък да му хареса.  Mr. Green

Лизет,баня като баня.Зимъска по-студена,но няма как.А пък за кърпички-при топла течаща вода се подбърсва кърпички.Но подозирам,че и това няма да прави

Ако се къпеше по два пъти на ден щеше да се чудиш дали има любовница. Crazy

Тъй,тъй,права си  Grinning

Колкото за прогонването на любовници - не разчитай, има и такива жени, мизерията не им пречи

Пфу,а аз си викам-ето поне един плюс  Mr. Green
Иначе мога да командоря и да се държа като майка,но идеята ми е да се опитам да го избегна

Може да изживява някаква депресия. Може това да е някакъв тих протест срещу нещо - например срещу цените на водата?

Налииииии?Протестира най-вече зимата.Студено му било,дрън,дрън.

# 8
  • Мнения: 2 127
Е вие в банята не сте ли правили секс, дори като гаджета? Кое му е толкова неразбираемото, не е казано, че само в леглото трябва.

# 9
  • Мнения: 5 710
ами има хора не се къпят всеки ден, а 2х седмично.
Не се концентрирай толкова, хората хилядолетия са живели с оскъден достъп до вода.
Така хем ще знаеш дните за секс ( сряда и неделя)  Laughing

И не слушай ССФ, че ще те разведат сега Laughing

# 10
  • Мнения: 4 569
Правили сме - веднъж, дваж, че и повече. Тръпка е до известно време, после ми писва.

Авторката пише, че за секс той се къпе. Как да се къпе по-често мъжа без авторката да е с постоянно вдигнати крака? Това е въпросът!

# 11
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Не можеш ли да го накараш да се изкъпе с теб, например, уж под предтекст за разнообразие на сексуалния живот?

Да,така става работата

Главното му оправдание е,че е много изморен.Което е абсолютно така.В общи линии каквото прави,прави до 22 часа и после бушона му угасва.Малкият ляга към 22.30 часа.Едва той като е легнал трябва да се къпем заедно,за което благоверния няма да има сила в повечето случай.А най-удачно ми се струва,да се изкъпем на смени,гледайки малкия и после да си легнем и двамата къпани.Или да се отпуснем в хола двамата къпани....


Аз също не съм фен на секса в банята

# 12
  • Мнения: 14 654
Може да изживява някаква депресия.

И аз това си помислих, познавам занемарени, които са такива, точно заради някакви проблеми. Освен хигиената и жилищата им са така. Друг вариант е просто да го мързи и да не се чувства мръсен, може да си е мърльо, ама да се е правел известно време на чистоплътен.

# 13
  • Мнения: 5 710
Ами аз смятам, че човек или ги има тези навици, или ги няма.
Като ги няма ще се къпе, колкото иска
Едва ли е някакъв смрадливец, според мен 2-3х къпане седмично са в рамките на нормалното, ако се къпе 2-3х месечно това е друга тема.

# 14
  • Мнения: 45
Студа... аз подозирах че може да е от него. В студена баня на кой му се влиза? Закачете радиатор в банята и си решавате проблема. Децата ви как се къпят в студена баня? newsm78

Аз не разбирам какво толкова ти е неудобно директно да му го кажеш, че това не е редно? Все пак ти е мъж.. Утре колегите му ще вземат да се споглеждат че им понамирисва и всички околни...По-добре ли ще му стане?

п.с Интимните кърпички са евтини и удобни за случаи когато няма достъп до вода. За ползване след тоалетна.

Общи условия

Активация на акаунт