Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 15

  • 36 155
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 556
Рими,  wavey Дилшат Челеби е вече в Intikam

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 22:57 от dai4e

# 706
  • Мнения: 2 173
Здравейте!  Hug
Сутринта я подхванах Дилшад, че снощи на премиерата тя ме впечатли и сега реших да потърся инфо за нея и съм ей тъй  #Crazy.
Попаднах в Гугъл, а после и в дизито на това
http://www.tempomag.com.tr/haberdetay/57541.aspx.
Според вас това тя ли е или е друга турска "звезда" със същото име?

Оказа се, че това момиче на снимката е Дилшат/д

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 18:26 от Snake777

# 707
  • София
  • Мнения: 7 904
Здравейте!  Hug
Сутринта я подхванах Дилшад, че снощи на премиерата тя ме впечатли и сега реших да потърся инфо за нея и съм ей тъй  #Crazy.
Попаднах в Гугъл, а после и в дизито на това
http://www.tempomag.com.tr/haberdetay/57541.aspx.
Според вас това тя ли е или е друга турска "звезда" със същото име?
Според мен е тя   Peace

# 708
  • Мнения: 22
Приятна вечер с компания......

# 709
  • Мнения: 3 556
Здравейте!  Hug
Сутринта я подхванах Дилшад, че снощи на премиерата тя ме впечатли и сега реших да потърся инфо за нея и съм ей тъй  #Crazy.
Попаднах в Гугъл, а после и в дизито на това
http://www.tempomag.com.tr/haberdetay/57541.aspx.
Според вас това тя ли е или е друга турска "звезда" със същото име?
Според мен е тя   Peace

И според мен  thumbsup и в Intikam сега погледнах името е точно така написано Dilşad Çelebi  Peace

# 710
  • Мнения: 2 173
Оказа се доста интересна личност Дилшат Челеби, освен че е добра актриса.
Дайче, в тема за филма Дилшат въобще не е отразена, а във филма при актьорите е на 7-мо място.  Wink

Досега бях откривала клипчета в нета от доста арабски страни, но от Израел  не бях.  #Crazy

http://www.youtube.com/watch?v=JdJko4aSLBU

# 711
  • Мнения: 3 556
Уси, вярно не е  newsm78 - аз не съм на "ти" с тези неща.
Аз отворих дадения линк за 1 епизод и там се изписват имената на артистите, но не и имената им във сериала и  Embarassed моя милост сега се ориентирам кой кой е.  newsm78
Е, все пак още е тема: 2.  Heart Eyes
Не се удържам вече, пък и Себи може да се появи и пускам едно клипче с нашия любимец от арабска фенка, но с хубава песничка: Магически очи Джансел Елчин  newsm19 newsm19 newsm19 newsm19

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 20:37 от dai4e

# 712
  • Мнения: 2 173



Дайче, Себи е в чужбина и явно има проблем с нета.  Sad

Но този клип е заради нея, ако все пак успее да влезе в темата. Praynig

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 20:44 от Snake777

# 713
  • Мнения: 3 556
Уси,   newsm74 много хубаво клипче Peace Grinning  bouquet
С четири гледам, ама не съм сигурна на тази снимка Беренчето ли е   #Crazy newsm78

# 714
  • Мнения: 2 173
Уси,  newsm74 много хубаво клипче Peace Grinning  bouquet
С четири гледам, ама не съм сигурна на тази снимка Беренчето ли е   #Crazy newsm78

На нея ми прилича.

Клип от Тинчето за РД на Джансел   bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=mSIt9q5gHck

# 715
# 716
  • Мнения: 9 820
Оле, това с Гюлназ и Кобра ми идва вповече.   ooooh!

# 717
  • Мнения: 2 173
Оле, това с Гюлназ и Кобра ми идва вповече.   ooooh!
Кобра тепърва ще се изявява.  А Гюлназ си е такава - науми ли се нещо задължително трябва да стане. И прощава на Кобра  само ако има аванта. Laughing
Попаднах на този клип на Моргана   bouquet  Joy  Joy  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=9Evu9r6u-io

# 718
  • Мнения: 9 820
Уси,  Hug  ужасна е направо.  Sick Да не говорим за "добрия" Левент.  ooooh!


Сериала започна с убийствен рейтинг, победи "вълците" при повторение на серията и  е на крачка от тях на гърба на новата серия с високи проценти и пазарен дял. Това по данни на текущия рейтинг от двете агенции.

Чак се чудя защо?  Thinking Много мудно действие, не ми хареса като цяло. Сериалът на Решатко започна много по-интересно и динамично, а той просто е невероятен. На пръв поглед "20 минути" ми се струва по-професионално направен.  Peace

И на фона видяното още повече съжалявам за Лъжовна пролет, във всичко беше по добър.  Sad  Heart Eyes

 newsm10

# 719
  • Мнения: 2 173
Уси,  Hug  ужасна е направо.  Sick Да не говорим за "добрия" Левент.  ooooh!

Гюлназ след като се омъжи, става по добричка, но Кобра с цел да печели повече пари, прави хиляди глупости, уж забавни, но все другите страдат край него.
Левент само си опита късмета, но какво ще сътвори по късно Хасрет, идея си нямаш.  Shocked  Shocked  Shocked

Рейтинга на Отмъщението не ме учудва, все пак това е канал Д, канала на Берен. Отначало се учудих, когато канал Д уговорили интервюто с Берен  newsm78 , но после се сетих, че всички нейни филми ги излъчват по този канал и т.н. Има някаква връзка там, но те си знаят.
А филма на Туба се излъчва в една много по малко гледана телевизия. И рейтинга им е много добър, защото красотата на Туба продава.
Решатко ми събра очите с играта си. А аз съм повече критичен човек, не съм от тия дето охкат и ахкат на всичко.

Общи условия

Активация на акаунт