Хей, мъже колко често имате нужда от секс?

  • 21 105
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Иска си най-малко по веднъж на ден newsm53.

# 16
  • Мнения: 8 505
Понякога по-често,отколкото имам сили fiuuuuuu

# 17
  • Мнения: 1 410
Моят е още "малък" (24) и иска всеки ден, че даже и по няколко пъти ако може, но като "порасне" не знам как ще е.

# 18
  • Мнения: 141
Наскоро ударих 34.
Лятото правихме среща 15 години от завършването на гимназия.
Та споделихме си един на други, една на друга, и т.н. че нещо с възраста мерака става по-голям, а качеството още повече.

# 19
  • Мнения: 643
Има една тъпа психологическа закономерност известна, като най - голямата неправда в природата, според нея най - голямото желание за секс в мъжа е между 18 и 35 години, а при жената желанието се усилва след 35 години. Млади сте още за това, и не знам доколко е адаптирано към българското семейство, нека все пак да се замислим за Ал Бънди, който постоянно отказва секс на жена си.

# 20
  • Мнения: 3 405
Всеки човек си има ритъм, твоят е един, неговият друг.
Питай го направо, ама без да вдигаш скандал, каква е причината Peace

# 21
Всеки човек си има ритъм, твоят е един, неговият друг.
Питай го направо, ама без да вдигаш скандал, каква е причината Peace
- Не бил вече на 25....
- Любовта и секса нямали нищо общо...
- Знаел до какво води прекомерното желание за секс....
- "И какво, ако ти кажа, че няма повече да правим секс, ти ще ме зарежеш ли?"
Какво повече да ви кажа, моя мъж не е от хората, които правят компромиси или признават грешки, по скоро заема отбранителна позиция. Така че топката е при мене, или млъквам и не се оплаквам повече или не знам какво  друго- чакам да стане на 40, че да навлезе във втората "златна възраст" Simple Smile Sad

# 22
Има една тъпа психологическа закономерност известна, като най - голямата неправда в природата, според нея най - голямото желание за секс в мъжа е между 18 и 35 години, а при жената желанието се усилва след 35 години. Млади сте още за това, и не знам доколко е адаптирано към българското семейство, нека все пак да се замислим за Ал Бънди, който постоянно отказва секс на жена си.
Гледах, че имаше в някой от форумите тема за разликата във възрастта. Имам из къщи едно книжле за брака -  доста глупости пише вътре във типично американски фемистки стил от 60-те, но едно нещо запомних. Вътре съвсем логично беше обяснено, че не мъжа трябва да е 10+ по- голям, а жената с толкова по голяма от мъжа. Защото така хем се напасвали от към сексуално желание, хем като се има предвид, че статистически мъжете живеят по- малко - жената не прекарква последните 10-15 години от живота си сама.

# 23
  • Мнения: 533
Да се включа и аз в темата, въпреки, че съм от другата страна. Точно днес от сутринта ме измъчваше този въпрос. Мъжа ми имам чувството, че може да прави секс сутрин, обед и вечер, не мога да му насмогна. Аз напоследък се чувствам изморена, имам много работа, грижи покрай детето, мисля, че всеки знае как е и просто не ми се прави секс, а той ми се сърди, не съм му обръщала достатъчно внимание, опитах да му обясня, че явно момента е такъв, той се цупи, все пак насила не става, но много ми е кофти от цялата ситуация, не мога да се преструвам.

# 24
  • Мнения: 1 027
Здравейте и от мен. Сигурно ще ви се стори смешно, ама и аз съм така, нищо че съм на 21 г. а той на 26 г. На нас ако ни се случи да го направиме 1-2 на МЕСЕЦ е добре, а все пак живеем заедно! Сега съм бременна в 7 месец, ама това нито е оправдание, защото корема ми изобщо не е голям, а и това не е от сега.

# 25
Да се включа и аз в темата, въпреки, че съм от другата страна. Точно днес от сутринта ме измъчваше този въпрос. Мъжа ми имам чувството, че може да прави секс сутрин, обед и вечер, не мога да му насмогна. Аз напоследък се чувствам изморена, имам много работа, грижи покрай детето, мисля, че всеки знае как е и просто не ми се прави секс, а той ми се сърди, не съм му обръщала достатъчно внимание, опитах да му обясня, че явно момента е такъв, той се цупи, все пак насила не става, но много ми е кофти от цялата ситуация, не мога да се преструвам.
Виж, зависи от темперамента на човека, да всеки има периоди, в които е пренапрегнат - в службата, в къщи, да е месец, два, три .. разбирам, но както каза Nadeto това е от години и дори всичко друго да е наред - тежи.
Чесно не виждам решение аз, освен компромиси от двете страни. Не знам как да го кажа, за да не е грубо, но си е проста математика. Аз искам поне 3 пъти седмично, той 1. 3+1=4/2 = 2 пъти. Какво като става въпрос за секс- на мен да не ми се ходи всеки път при приятелите X, които не понасям, но той уважава. Или да не ми се ходи всеки път на гости в родителите му?
Друг въпрос е, че мъжете като им намекнеш, че не те задоволяват сексуално или че еди какво си в секса не е наред, най- много да се засегнат на мъжка гордост. ....

# 26
  • Мнения: 643
Темата е много деликатна, истината е че не се нуждаеш от нашите съвети а от професионален такъв например от сексолог или психолог, бих ти помогнала, но без участието на другата страна не става, знам, че пуснах шегичката за неравноправието на природата, но това си е самата истина. Незнам какво да те посаветвам, истината е че започне ли да куца сексуалният живот, значи причината е някъде в останалите взаимоотношения, както е валидно и обратното.Единствения вариант е да говорите, колкото повече говорите, толкова повече ще се изясняват нещата.

# 27
  • Мнения: 3 405
Не ми стана ясно следното: " Знаел до какво води прекомерното желание за секс...." и какво е пркомерно, newsm78, защото всеки си го измерва по себе си, индивидуално е.
А има мъже, които и на 20 г. и на 45 г. са си запазили либидото Simple Smile, а някои даже до по-преклонна възраст. Така, че ако с разговори не става, можете да се консултирате със сексолог. Може причината да е психологическа - да е в депресия, да се страхува от някаква промяна...
Наистина за една връзка сексуалния живот е много важен, наред с останалите неща, които правим заедно с партньора си. Simple Smile
 Peace Действай Peace

# 28
Не ми стана ясно следното: " Знаел до какво води прекомерното желание за секс...."
И на мен, не пожела да обясни какво има предвид. Сексолог? Психолог? Ами за него няма проблем. Тоест, ако някой има проблем това съм била аз не той. Така, че първо трябва да го убедя в това, че има проблем.......

# 29
  • Мнения: 1 735
тари_ , а пробвала ли си да спреш да му искаш секс?
Жертвай се за ,месец,два,три без да си искаш и без да му даваш.Според мен инстинктът на ловец у мъжа трябва да се запали,за да може да се чувства той в "свои води". В същото време се дръж с него мило и дружелюбно ;само от секса бягай.Престори се ,че просто не те вълнува. Мисля че ще ти хареса резултатът. Peace

Общи условия

Активация на акаунт