Ebay - тема 85

  • 37 088
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
Aia',   bouquet

ronicat, доколкото разбрах, искаш да продаваш от твоя акаут в Ибей с акаунта в Пейпал на мъжа ти, а като купуваш да плащаш с твоя ПейПал? Нямам идея дали е възможно, пробвай в Seller Account да вържеш неговия ПейПал в секцията Payment methods for Seller Fees и си купи нещо скъпо Mr. Green По спомен, като натиснеш Пейпал бутона за плащане на покупка, можеш да се логнеш с който си искаш Пейпал акаунт и да платиш с него ooooh!

maeva, всички адреси е добре да са тези на превозвача, като попълваш обявата, има поле : Item Location, там можеш да си сложиш каквото искаш. Аз обичам да слагам European Union  Mr. Green

# 31
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
ronicat, доколкото разбрах, искаш да продаваш от твоя акаут в Ибей с акаунта в Пейпал на мъжа ти, а като купуваш да плащаш с твоя ПейПал? Нямам идея дали е възможно, пробвай в Seller Account да вържеш неговия ПейПал в секцията Payment methods for Seller Fees и си купи нещо скъпо Mr. Green По спомен, като натиснеш Пейпал бутона за плащане на покупка, можеш да се логнеш с който си искаш Пейпал акаунт и да платиш с него ooooh!
Последните няколко месеца не си зареждам моята карта (Visa electron) а направо купувам с акаунта на съпруга ми, че той си е регистрирал кредитна карта и не се налага да следя колко пари имам всеки път. Но при продажба се чудя дали мога да сложа неговия адрес от ПП и така парите да отиват в неговия ПП и оттам в сметката му. Ще пробвам това което си ми предложила.

# 32
  • Мнения: 1 760
Някой получили вече от рибките Thinking Наистина ли се включват по всяко време,че това ме тормози,но въпреки всичко поръчах де Crazy

# 33
  • Русе
  • Мнения: 176
Някой получили вече от рибките Thinking Наистина ли се включват по всяко време,че това ме тормози,но въпреки всичко поръчах де Crazy

Влизам да кажа за рибките, току-що ги получих. Същите са като на снимката, работят с по 3 АА батерии, които незнам дали са включени, понеже са за подарък и немога да ги отворя.
http://www.ebay.co.uk/itm/110856280646?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/110856280648?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2649
 Втората е момчешка, защото първата рибка има панделка и рокля newsm78 / аз мислех, че е обратното/

# 34
  • Мнения: 331
И аз ги получих моите риби. Не са включени батериите.  Peace

# 35
  • Мнения: 37
момичета, как да се откажа от търг?

# 36
  • Мнения: 166
кака Лара , благодаря ти за включването по моя казус,но той още не е разрешен...
Или аз съм голяма бяла птица или...незнам... Не мога да се оправя и това е!  ooooh!
Регистрационния ми адрес е На превозвача.
Пощенски адрес за получаване на стоки е също на превозвача , но имам вкаран и БГ адреса и когато плащам си избирам,според зависи доставката.
До тук добре.
Отивам на Sell item,за да публикувам обява,следвам си всички стъпки за описанието,но когато стигна до Item Location,нямам опция за European Union , имам за България/Варна. Отметнала съм така.
Следващата стъпка иска да направя Селър акаунт и ми излиза автоматично адреса на превозвача.От падащото меню България няма. А с УК адреса не ме пуска нататък...
А и си мисля,че би трябвало там да е Бг адреса на който е регистрирана картата ми в Пей Пал ,или се лъжа  newsm78
Офффф...  ooooh! Ако някой иска да помогне,да заповяда  Embarassed

# 37
  • Мнения: 125
момичета, как да се откажа от търг?

В първия пост на темата има линк "Отказ от наддаване", там е описано всичко.

# 38
  • Мнения: 36
Доколкото можах да разбера- можеш да се откажеш 12часа преди приключването
А и аз имам въпрос-знаете ли дали мога да пиша на този,който наддава заедно с мен.И двамата сме написали една сума,но моята върви ,защото съм я задала за максимум.Обаче нещо се отказвам и ако иска примерно-той да ги взема като наддаде още малко.Той явно вече се е отказал

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Доколкото можах да разбера- можеш да се откажеш 12часа преди приключването
А и аз имам въпрос-знаете ли дали мога да пиша на този,който наддава заедно с мен.И двамата сме написали една сума,но моята върви ,защото съм я задала за максимум.Обаче нещо се отказвам и ако иска примерно-той да ги взема като наддаде още малко.Той явно вече се е отказал

Залозите са анонимни, ако забелязваш.Ако продавачът реши  може да даде Second Chance Offer на другия залагащ.

# 40
  • Мнения: 1 162
Aia'       bouquet

 Аз днес получих куп пратки, за които вече изгубих всякаква надежда  Mr. Green  Изнесох се от пощата като дядо Коледа с чувала  ooooh!

tanca

 няма как да пишеш на този човек  Wink Но ако има повече от 12 часа до края, можеш да се откажеш от наддаване. Пък и някой друг може да се появи. Иначе трябва да пишеш на продавача, може би той ще бъде снизходителен и ще откаже твоя бид, още повече, че има друг наддаващ. Стига той сам да не наддава в собствения си търг  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 36
fandango   ,много благодаря за бързия съвет.Сега се надявам да не ми сложи отрицателен фийдбег.Ако не е съгласен ,ще си го купя

# 42
  • Мнения: 115
maevaooooh! озадачи ме. В английския ибей при мен става без проблем (не знам дали има значения, че seller account-a ми е направен през eBay.com), всички адреси са ми на превозвача, единствено в пощенските адреси (но не е primary) имам вкаран българския адрес. Защо не пробваш да я пуснеш в ebay.com?
P.S А номера в European Union става като си избираш страната от падащото меню и в полето City пишеш EU Mr. Green

# 43
  • Мнения: 194
Здравейте, искам да попитам къде да пиша за неполучена пратка и кога? Търгът приключи и е платен на 11,11,2012г. Доколкото знам се чакат 45 дена от плащането, но нещо продавачът вече не контактува с мен, т.е. не отговаря на мейлите ми и нямам надежда да получа пратка. Интересно е, че веднага след търга ми сложи положителна оценка. Не знам какво да правя... Моля за съвет  newsm78

# 44
  • Мнения: 6 443
Опитвам се да пусна обява с начална цена 0.99 и една снимка. Най-отгоре на обявата си пише, че няма такси за нея, а най-отдолу ми излиза, че таксите са ми 0.90. Гледах, гледах не видях какво може да е цъкнато - нямам нито отложено време, нито купи сега, и е само една снимка. Идеи?

Общи условия

Активация на акаунт