Павликени

  • 8 662
  • 156
  •   1
Отговори
# 90
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ти що не спиш бе моме?И аз това мислех да правя днес,да търся темата.Айде лека нощ.

# 91
  • Мнения: 3 611
И аz все се оглеждам някой да е написал нещо ама нъц.

Ми нищо интересно няма. Ходя на работа, чакам уикенда, че да ида на дискотечка, Павликенито хич и не ми липсва, я раzкажете как мина сбора. Апнахте ли сборджийско, чушчици...ммм.
И аz иzвадих дебелите готварски книги па си стъкнах едни пълнени чушчици. Няма само вие да праzнувате, я?  Crossing Arms
Един приятел се обади, че се люлял на някакви люлки... бая zдрави ще да са били, като се има предвид, че е най малко 130 кила  Crazy

# 92
  • Мнения: 742
М да! Хапнахме по сбора eat и  Drunk . Това е то сбор. Толкова чушки бях направила, че ги ядохме една седмица  chef
 
 Имаше доста люлки бих казала, но никъде не се престраших да пусна детето. НО се записахме с дреболии, мисля че догодина няма да се разминем толкова леко. Crazy
 
 
Ти що не спиш бе моме?И аз това мислех да правя днес,да търся темата.Айде лека нощ.
 
  Аз тук действам само като спи детето и понякога се оливам Embarassed..... малко мие кофти на другият ден ама ..... няма кои да ме гони и ... 
 
 Ц  love001елувки

# 93
  • Мнения: 3 611
М да! Хапнахме по сбора eat и  Drunk . Това е то сбор. Толкова чушки бях направила, че ги ядохме една седмица  chef
 
 Имаше доста люлки бих казала, но никъде не се престраших да пусна детето. НО се записахме с дреболии, мисля че догодина няма да се разминем толкова леко. Crazy


еххе, ми да ги беше пратила насам, нямаше да ти ги върнем  Wink И беz това в къщи ядем готвено само по праzниците  Crazy

# 94
  • Мнения: 742
Ок кажи къде да пратя другият път smile3503.  Само, че и при нас може да е по някои празник  hahaha
 Ние сме малко болни от ангина уж минава, но..... абе гадна работа.

# 95
  • Мнения: 3 611
Ок кажи къде да пратя другият път smile3503.  Само, че и при нас може да е по някои празник  hahaha
 Ние сме малко болни от ангина уж минава, но..... абе гадна работа.

Благодаря все пак, но по праzниците няма нужда... тогава и аz отварям дебелите готварски книги   chef

Дано мине скоро ангината, че хич не е добре.  Peace

П.С. Павликенииииии, недей риваааа, идем си , идееееем  smile3508

# 96
  • Мнения: 742


П.С. Павликенииииии, недей риваааа, идем си , идееееем  smile3508

Kога???   Кажи да посрещаме  newsm51

# 97
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Някой си идвате,други си отиваме.

# 98
  • Мнения: 1 860
 Здравейте! Отдавна не съм писала, но то и нет нямахме че сменяхме квартирата и докато ни върнат връзката  ooooh!

 Вери, какво стана с малката? Измисли ли начин да я къпеш? Габи от как се е родил си го къпя сама, никой не ми е помагал. Сега му пълня ваната и той като цветарка се разхожда в нея пък аз го гоня да го сапунисвам. Един път само опитах да го изкъпя с подвижния душ, но такъв рев му дръпна, че за сега се отказах. Къде ще ходите? Да не отивате в София? newsm78

 Празнувахте ли Хелоуин? Аз направих една тиква ето я, и като и запалих свещичка след половин час се разнесе приятна миризма на печено тиквено  Mr. GreenКупих едно наметало на Габи, но така и не му го сложих, обаче в събота бяхме на рожден ден и го захлюпих с една шапка. Ето малко снимки от РД-то ако ви се гледат.

 Спасич, оправя ли се Мишел? Нали така и е името?

 Светле, вие кога се прибирате?

 Айде много целувки от нас!  Heart Eyes  bouquet

# 99
  • Мнения: 3 611
Kога???   Кажи да посрещаме  newsm51


 Hug

na 27mi noemvri:)) pochti ne ostana Simple Smile)


(sorry za latinicata, kredorat neshto e izcheznal  Tired)

# 100
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Здравейте и от нас Simple Smile.
Нана,за Софията се стягаме пак.Таткото ни не можа да окряка тук,иначе на мен ми беше добре.Няма как,където единия там и другите двама Mr. Green.За къпането снощи беше по-добре.Сложих я да стъпи в празен леген и баща ми и пееше,а аз поливах.Нямаше проблем,ревна чак като започнах да и изплаквам косата с душа.Дано да се оправи Praynig,че там сама ще си я къпя.
Светле,може и да успеем да се видим.Като големи може да се харесаме,знае ли човек  bouquet Mr. Green.

# 101
  • Мнения: 742
Спасич, оправя ли се Мишел? Нали така и е името?

Да ние оздравяхме и сега сме добре (пу пу).

Едни си идват други си отиват а ние си оставаме тук smile3506 само ще посрещаме welcome и ще изпращаме bye .....

# 102
  • Мнения: 3 611
Светле,може и да успеем да се видим.Като големи може да се харесаме,знае ли човек  bouquet Mr. Green.


хахахаха, ама недей така ме стресира, моля ти се, чета си спокойничко и иzведнъж...   Shocked, па после  Joy.
Най_ официално те каня на 28ми ноември на кафенце на банята, хем децата да играят, хем и ние да се видим.  Wink

Всъщност що не си спретнем една павликенска форумска среща?  Mr. Green

# 103
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Наистина,да си спретнем една форумска среща като си дейде светлето и преди ние да заминем.Дано е хубави времето,че иначе кафенце нъц Crossing Arms.

# 104
  • Мнения: 742
smile3501 Много хубава идея Peace Аз съм съгласна кажете кога, а къде то е ясно, че ще е на банята Mr. Green. Нас не ни притеснява времето навличаме се и там, а там е доста топло, знам понеже сме там всяка сутрин smile3521

Общи условия

Активация на акаунт