Време ни е за промяна 51

  • 17 025
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 002
виконтето нещо съвсем се губи  Rolling Eyes

Ох,дано всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig и да се обозначи с нещо весело(в неин стил) Hug

Ми Фели така се получава за съжаление,който иска се бори до отчаяние понякога,който не иска има  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 280
в нашата клиника вече два пъти засичам "ромски" двойки  Shocked Shocked Shocked

# 17
  • Мнения: 1 902
Вчера гледах Карбовски за циганката дето е нацвъкала толкова деца без да и мигне окото. И тогава всичко ми се надига и искам да ги удуша такива изроди, защото толкова добри жени заслужават поне едно дете, а тая мърша ги цъка като въшки  Twisted Evil

дето ги цвъка,ами и ги продава след това,гадост,то винаги е така-който не иска деца забременява,прави аборти,оставят ги по домовете без да им дадат шанс за осиновяване,а който ги иска не става,живот...

# 18
  • Мнения: 817
Здрасти мацки, тук съм и аз, ни Ви изпускам от поглед, когато имам време Ви наглеждам, но няма нищо ново при мен. Много съжалявам за Миеринчето, от мен  Hug и  кураж.
Фели, ще те замоля  Praynig ако е възможно да ми дадеш назаем твоите патки, явно вършат повече работа от щъркела  Heart Eyes.
А относно туй за циганките, днес пък мен ме ядоса Любен Дилов-син, като каза защо имало домове, като имало толкова бездетни семейства, които можела да вземат децата и к`во цеганките да раждат, а ние да им гледаме децата, как пък не  smile3512.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 214
то пък и тия дето правят инвитро хич не ги зарязват  Close
има една жена, стаменов беше споменал в някое интервю, на втория опит се получили близнаци  и мъжа казал 3 са ми много и я зарязал да се оправя сама  ooooh!
тука в самотните родители има няколко такива истории.
та всякакви хора има, и те не знаят какво искат  ooooh!

# 20
  • Мнения: 7 488
Е питам аз, къде е тоя господ на който се молим, и защо е толкова несправедлив. Не искаме нито пари, нито богатсва, едно съвсем простичко нещо искаме, и не го искаме даром, а се борим с всички сили за него. За това ми е най-болно, че няма справедливост  Whistling Whistling Whistling

Не искам да я притеснявам Виката, дано се обозначи скоро.

# 21
  • Мнения: 6 280
ооо Пингвинче ,ти конкуренция ли искаш да си ми,за тройката ,...ма аз си имам вече и заклинание hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 17 995
ехо.почти  спря теча. ся сме в кафявата гама и нема такива съсиреци. ама .......

# 23
  • Мнения: 7 488
Патките не са мои, който иска да ги взема, само да му носят късмет.

Ей я Виката пристигна, чакаме добрите вести  Laughing

# 24
  • Мнения: 6 002
Права си Бамби,сега се сещам за една девойка дето се чудеше от кой да забременее-от някой приятел или от постоянен партньор  ooooh! ooooh! ooooh!

Викоооо  Hug Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 7 488
Вико, значи нещата отиват на мястото си. Трай и леж и ще си пушка.

# 26
  • Мнения: 17 995
ми лежа, кво да правя

# 27
  • Мнения: 17 995
ама голям зор ми е писането, та за туй ме нема

# 28
  • Мнения: 6 280
ми лежа, кво да правя
ми видя ли кат си седна ,за един ден на г.зето ,че има ефект,айде ся лежи
ма къде е Слънчевата newsm78

# 29
  • Мнения: 1 988
вико видЕ ли, че като не ги плашиш дечурлигата с бой са кротнаха  Heart Eyes много се радвам, че си по-добре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт