Коледата ш посрещам вечИ пУ плетени космати гащи и червено влакнестУ ИлечИ-32

  • 48 028
  • 704
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 596
....ми пУ парфюм самУ......кЪт сЪ налагаааа Rolling Eyes

А кО шЪ каЙтИ да ви разпратя на всички пУ Ини таквиЗ памучни гащи....

                              времИннУ бе, докато открият кУлекцията на Зузата, щотУ разбраФ, чИ била крадната, а не чИ тя не ни е оплела.   Тя простУ не ни е казала, дЪн сЪ УтчаИм многУ....

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 17:48 от DELTA_DELTA

# 16
  • Мнения: 21


Каке, кво няма да съ отчайваме, тя Зузана откакто я наеха да помага на дядо Коледа и навлече униформата, няма време да плите хич май  Confused Confused

Ама ако не друго, много и тича униформата де  hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 7 118
Делтуни, моля т са кака кажи на коя страница у старата тема е творчеството Blush

Сори, ку нещо друго съм забравила, ама в 9 отворих темата да я правя и кат мъ зафанаха да работя..бИсрамници мръсТни...чак на обяд я пуснах  Twisted Evil Идосаха мЪ, щото почвам нещо да правя, те ме карат да бачкам и забравям кво съм искала да направя Joy Исках още по-различна и шарена да я направя, ама пущинитИ нИ мЪ Устайха  Crossing Arms Ш съ реванширам  Hug

# 18
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Зузке,
нИ сЪ притИснисвай кака smile3560 темътЪ си е баш аладжа /шареничка / А стихчето ми не се сещам къде беше, страницата де. Беше там където всички почнахтИ да пишете стихчИта, и аз реШиФ да сЪ пУтрУдя същУ.....дЪн сЪ цепя от кУлИктива.  Не е нещо важно......по късно ще потърся, ако не мЪ мързи Wink

сЯ сЪм пипнала хомеопатията, чИ УТдавна нИ бяФ пипвала и нямам времИ да търсА newsm47


                            

Ето каке, намерих....да не търсиш ти, че и без това имаш много работа.


ТъкмУ сЯ,.... сготвиФ Ина чУрба,
И кО да видА кЪт дУдоФ....
Ония дветИ стихоплетки, сЪ нЪ Уписали с....
лИбоФФ!!! Wink

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 20:34 от DELTA_DELTA

# 19
  • Мнения: 7 118
Мерси, какче, веднага тЪ изпльосквам там УтпреТ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 458

Бено,
тВа стихУтвУрение е второто кУети пиша заради тебИ. ooooh! НапраУ нИ могЪ сЪ пУзная. Бях обещала като написах първото си четристишие, че повИчИ едва ли шЪ пУсегна да изджасам нещо,....ама на не устУяФ на твоя талант.


  Hug  Heart Eyes

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Абе вие, що не ми харесахтИ гащИтИ деТ ви ги прИдложиФ....ВиЙ знаЙтИ ли на кого са тия гащи, чИ ми Утказвати, м? #Cussing out.....шЪ ви кажа......чааак утрИ Hug

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 458
Абе вие, що не ми харесахтИ гащИтИ деТ ви ги прИдложиФ....ВиЙ знаЙтИ ли на кого са тия гащи, чИ ми Утказвати, м? #Cussing out.....шЪ ви кажа......чааак утрИ Hug

Каке, да с'призная, малку ми жълтеят тез килоти... Thinking Па можи и да окьоравявам, нинам....Инъчи мислъ, че са на някуя кралица, вируятну.... Thinking  На Мерилин Мунро... newsm78 На бабата на Наполеон... Mr. Green

Ади хубав и усмихнат ден на всички кундрелки!  Hug

# 23
  • Мнения: 11 865
Здравейте


ей  я Бенката от сутринта се чуди на кого са тез кюлоти  hahaha hahaha


Точето още не се е научила къде се слага китката  hahaha hahaha


Нери ставай ще пропуснеш Коледата така  hahaha hahaha


Делтуви с нови причОски  Shocked , Делте спУдели как се казва тъз прическа  Whistling hahaha hahaha


ето я и Зузулина ш дойдела след малко  hahaha hahaha


ей мъ и мен как ме загледаха кат идвах сутринта  Whistling Crazy hahaha


Ели малко повече инфо по снимката кУ може  Whistling hahaha hahaha

# 24
  • загубено
  • Мнения: 6 536
Добро утро Hug

Ко праите бре?


Делте,ау мноУ шЪ сЪм Убава с тия гащури.Благодаря Joy
Коремът вътре че да не ми се закачи нещо от някъде докато се търкалям на сам-на там hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Тя Зуза я мързи с наще  hahahaпрашки с косъм и си трае яко Mr. Green hahaha hahaha hahaha


Вижте я какво е правила вчера  hahaha





 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 2 802

Точето още не се е научила къде се слага китката  hahaha hahaha



Аз шИ и Убясня де са слага  Wink Laughing , ама да не стане бИлята и при тях  Joy Joy Joy


Делтуви с нови причОски  Shocked , Делте спУдели как се казва тъз прическа  Whistling hahaha hahaha




ПричОската ми набодобява на снежна топка ... това е най-новия хит на пазара  Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 7 118
Ида, ей мъ Mr. Green


Нери, да не се нанасят нови комшии Thinking


Ето ги всички Нерайдовии на РД-то  hahaha


Toче, де отивате  newsm78 hahaha


Матъра сменил май транспортното средство Joy


Фейти накупила подаръци Mr. Green


Таа Делтиня нИ сЪ спря hahaha hahaha hahaha


Бени, Коледно парти? Thinking hahaha




# 27
  • Мнения: 2 802

Фейти накупила подаръци Mr. Green



 hahaha hahaha hahaha и натиска мръсно газта, сякаш иска да избяга от някой  Joy Joy Joy

# 28
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Бенооо,
Стига ма какаааааааааа Joy ми жълтеят гащитИ...щот сЪ истУричИски....Пузна тИ, на кралица са каксън, чак на ИмпИратрицаааа. На Императрица вАктория са душа на тай ИнгИлиЙската. Пък ти сЪ пъниш и ти сЪ виждат жълтакави. Това е от кУприната, тя с времИтУ пУжИлтява пък Crossing Arms

Днеска ходих да търся чИрвен сух пиперец да го пълня за Бъдни вечер....ма нямашИ. сЯ хапвам набързУ и Утивам на гУлемия пазар дано там да намеря. И докато е хубаво времето, че утрИ тука го дават да има гУлЕм купонЬ и снИгУве. По такова време си седя дОма и не мърдам.

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ш, аверки, ко стаа бе? Дека са ми дружкити?  Thinking Работещите сигур кат мен ги гонкат предпразнично, а неработещите бръмчат по магазинчаата!
Хади бързу сички по един пръстов отпечатък за идентификация!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт