Коледа настъпва вече, а най-красивият подарък е в корема ми- МАРТенско човече! 8

  • 40 626
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 636
Да се придържаме към условията все пак и да изчакаме новата тема !  Peace Naughty

# 751
  • Мнения: 2 843
Ей, бъбривки, няма да има проблем за една, две странички  Grinning Утре сутрин неделно ще имаме нова тема  Hug

# 752
  • Мнения: 14
Мами, да се запиша и аз. Терминът ми е на 05.03. Ще се радвам да обменяме мнения.

# 753
# 754
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Отново безсънна нощ.  smile3556

TheBlackWidow, хубав разказ. Интересно ми беше как процедират извън Бг. И стигам до извода, предвид моето раждане, че нещата са си екстра и при нас. В новата тема може да разкажа и за моето секцио и да успокоя мамите, че няма нищо страшно.

Daniela Dobreva, добре дошла!

# 755
  • Мнения: 371
Добро утро, макар за мен да е като следобед  ooooh! Събудих се в 2 часа и всички тактики оттогава да заспя са безрезултатни.
Утре малките са на училище, ще имам свободни предиобеди  Simple Smile и не работя вече  Sunglasses

# 756
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Добро утро!

Vasencetto, явно не съм само аз недоспалата в темата.  Mr. Green Голямо кокорене цяла вечер.

И аз се надявам Теди да е здрав и да успее да походи на ясла, а аз да си почина.

# 757
  • Мнения: 2
Здравейте, мамчета.......!!! Аз имам малко проблеми и искам да ви питам на някоя от вас дали и се е случвало, тъй като това ми е първа бременност и се притеснявам. От 31.12 вчечрта когато ходя до тоалетна по (малка нужда) изпитвам много силна болка ниско долу в дясно остра, силна и много неприятна. Но това не е всеки път 1-2 пъти на 24 часа. Личния лекар ми пуска урина , резултатът беше левкоцити 10-12, еритроцити 5-6 . Гинеколога ми Явор Корновски ми изписа да пия Уринал прахчета 3 дни  3х1. Казва, че или е инфекция или изхвърлям песачинка... но аз съм изхвърляла и преди и сега не е същото и затова се притеснявам. Снощи отново имах силни болки дори се наложи да викаме личния лекар вкъщи, за да ме прегледа и да види да не би да е апандесит, но той отхвърли категорично това.
Ако на някой му се е случвало нещо подобно нека сподели.....

# 758
  • Мнения: 2 843
Привет  Hug
Отне ми малко време и стана обяд  Mr. Green
Заповядайте в новата тема- НОВА ТЕМА

# 759
  • Мнения: 2
mam_Mimka и аз имах същата остра болка ниско в дясно... Мислех че е песъчинка,но не беше. Лекаря ми каза че се притиска нещо си там...нерв май беше,не помня..Но за 3-4 дни и спря да е боли от само себе си. Моето бебче е разположено от дясно на корема ми и затова все от тази страна нещо ме боли. Сигурна съм,ще ти мине...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт