Днес съм щастлив/а, защото...

  • 44 001
  • 946
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 784
Ако темата се дублира, нямам против да се изтрие. Искаше ми се да си направим едно място, на което да обменим не мечти, не желания, не мъки, а да споделим какво ни кара да се усмихваме. От дребничката причина за щастие отпреди 15 минути до големите неща, които ни държат над водата или високо във въздуха.


# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ооо, с удоволствие се включвам! Simple Smile
Днес съм щастлива, защото вече цял ден си разхождам новите удобни ботушки и краката ми са на топло и сухо.

# 2
  • София
  • Мнения: 336
Хубава тема!
Днес бях на едно детско коледно парти и получих много специални усмивки Heart Eyes.
Както и новината, че едно от децата ще бъде взето днес от баба си и дядо си и няма да посрещне Коледа в институция, а в семейство Party.

# 3
  • Мнения: 3 784
Мерси, че споделяте, момичета!  Grinning   bouquet

Тъкмо си мислех, че 24 души са прочели, без да пишат, и че ми се иска да не са писали, защото нямат време или защото намират темата за твърде лична.

# 4
  • GYM
  • Мнения: 814
Днес съм щастлива, защото една тема тук ме провокира да осъзная, че не бих променила нищо в живота си Grinning Щастлива съм от това, което имам, обичам това, което ми се случва... Просто осъзнах, че харесвам това, което съм и живота- понякога труден, понякога тъжен, но мой Blush

# 5
  • Мнения: 333
Днес съм щастлива защото започнах деня си с музика, защото детенцето ми ми изпя нова песен, защото нося красива рокля, защото видях стар колега, който ме разсмя, защото ще пазарувам подаръци, защото още имам няколко бонбона в кутиято Линдт под бюрото и се подкрепям...

# 6
  • Мнения: 843
Защото получих дългоочаквана новина и тя беше добра Simple Smile

# 7
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Днес съм щастлива, защото си имам прекрасно дете Heart Eyes и страхотен мъж Heart Eyes и защото хапнах едни много вкусни кифлички. Crazy

# 8
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Днес съм щастлива, защото един мой ученик дойде и ми се извини за отвратителното си поведение вчера. Има надежда в пуберчетата.  Sunglasses

# 9
  • София
  • Мнения: 10 354
Днес съм щастлива, защото напоследък много си се харесвам.

# 10
  • Мнения: 55
Днес съм щастлива,  защото се отървах от М-тел. Laughing

# 11
  • Мнения: 1 262
Хубава тема!
Днес съм щастлива, защото писах (стихчета) за пръв път от години и ме вдъхнови един субект от форума.  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 129
Щастлива съм, защото бях на премиера на книга, която вярвам, че ще пожъне успех. И защото имах възможността да се усмихна и запозная лично с човек, който харесвам страшно много и то само от виртуалното ни общуване.

# 13
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Щастлива съм, защото се разведохме с Близу.  Party

# 14
  • Мнения: 86
Днес бях на фризьор и имам нова стилна прическа. Дефилирах с нея на един фирмен банкет. Дали от виното, дали от усещането, че съм красива или просто ей така.....съм щастлива днес!

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт