"Под прикритие", сезон 3 - тема 5

  • 56 493
  • 802
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 324
Бъгси, благодарско за труда, който си хвърлила по оформянето на темичката ни   bouquet
Сега като видях отново приятелката на Зори още повече ми се струва, че тя ще е убитото момиче. Косата беше дълга и като че ли на кичури.

Как се казва този, който играе гл.секретар на МВР? Много ми се познат гласа му, май озвучава филми newsm78

И на мен ми е познат глас. А Попов ми стана любимец точно заради гласа. Имам чувството, че аген Мълдър го е грае в Под прикритие  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 433
Не е Зори, не е приятелката й, не е Бояна  Peace Всяка по реда си, ама още е рано  Laughing айде, няма да издавам повече  Peace

# 17
  • Мнения: 931
На мен ми заприлича на приятелката на Зори, но явно не е.

  bouquet за новата тема.

# 18
  • София
  • Мнения: 627
Тенкю за темата  Crazy

Момичето определено не ми прилича на никоe от досега показаните ... просто ще  си е "някое" момиче за да внесе смут   особено в Попов  Crazy

# 19
  • Мнения: 9 108
Скрит текст:
Да не би да е някое от момичетата на Косъма? Нали Крум му се скара зя някоя си  Thinking

Скрит текст:
скара му се за зори, нали тя видя как пребиха тоя с футболното шалче.
тоя, дето се скара, не знае, че тя не е момиче на косъма, но ги видя заедно с другата- приятелката на зори, и реши, че и двете са "в кюпа".
според мен трупът е на някоя нова, някаква завръзка правят с този труп.
както във предните сезони имаше-една убита данъчна или нещо такова, но там много не разработиха тази сюжетна линия, ето- сега се пробват пак.

в други теми за сериали така пишехме, за да не разваляме удоволствието на тези, които ден-два след премиерата не са гледали епизода.
тук как е?

другите сериали са във войо и излъчват 7 дни напред 1 серия, затова. Тук сериите си вървят в неделя и тях коментираме, давайте открито  Peace
Бъгси,   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 129
Във войо качват сериал на БНТ? Не знаех.

В анкетата може да гласуваме кой ще е следващия убит от по-главните актьори.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 23
Мишо го добавих, обаче с главния на МВР нещо проблем. Името му споменавали ли са го? Прегледах надписите накрая на сериите, повтаря се името Тодор Малинов, обаче в едната серия срещу персонажа стои Илия Атанасов написано, в последната - Дамян Тенев  Thinking Някой ако може да помогне?

# 22
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 767
Мерси за новата тема   bouquet

# 23
  • Мнения: 31 182
Много ми е интересен сериала.
Благодаря за темата.  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 37
Мерсаж за новата тема.

# 25
  • Мнения: 8 522
Във войо качват сериал на БНТ? Не знаех.

В анкетата може да гласуваме кой ще е следващия убит от по-главните актьори.  Rolling Eyes
Пепи имаше предвид ,че другите сериали са във Войо....

# 26
  • Мнения: 5 278
Не е Зори, не е приятелката й, не е Бояна  Peace Всяка по реда си, ама още е рано  Laughing айде, няма да издавам повече  Peace
Предполагам имаш вътрешно инфо и ще се доверя, че не  Зори. Честно този сериал много ми действа. Снощи гледах серията и цял ден си мисля за Зори, някакво такова все едно е истина. И по-скоро че това наистина се случва на някой някъде... Не искам да си представя, че има хора, които живеят така...
Интересно какво ще стане с Иво след смъртта на майка му, предполагам още ще се озлоби...
За този филм имате ли идеи кои да прототипите на героите? (ако не е коментирано).
Радвам се, че не съм попадала  в такива среди, но се плаша за децата...дано и те имат този късмет и достатъчно здрав ум, че е много лесно да се подхлъзнеш. И персонажа на Зори го показва Sad

# 27
  • Мнения: 433
bugsy, в този сезон има още един режисьор - Зоран Петровски (4 и 5 серия) и оператор - Александър Станишев (пак 4 и 5 серия)  Peace

Много гадно това със Зори - за съжаление филмът е много буквален, а някои от нещата, които са снимани там са по реални истории на някои от сценаристите..  Sad

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 145
Благодаря за темата   bouquet

Едно време много си падах по такива мускулести, лоши момчета.  Joy

Актрисата,която играе Зори ми е много антипатична, без особена причина, просто не ми харесва, излъчване, маниери и т.н.  Rolling Eyes

Може пък Иво сега да си кротне, в памет на майка си  Mr. Green туй на майтап
мисля,че ще стане яко меле, ще рискува до дупка  Crazy

# 29
  • Мнения: 1 317
Сцената със Зори в тоалетната беше толкова брутална и реалистична, тръпки ме побиха. Ама си беше пък в реда на нещата - не може да попаднеш в такива среди и да останеш непокътнат.

Общи условия

Активация на акаунт