Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 99 245
  • 733
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 108
Благодаря за бързия отговор Hug. Дъщеря ми е в СМГ и познати ме питат при кого да запишат децата си, а аз не мога нищо да кажа, като не знам кой ще води курс за 3 клас. Видях тазгодишните курсове и на тази база съм изказала мнение.

# 286
  • Мнения: 84
Здравейте! Тъй като дъщеря ми пропусна курса в събота, може ли да помоля за информация, какво са взимали и какво им е домашното - 3 клас, г-н Златилов.


Решавали са зад. 5 от темата за Ребусите /стр.111/ и тема 10 /стр. 115-116/ от задачите за упражнение.
За домашна работа имат /който не ги е направил в клас/ 3 и 4 задача на стр. 43 от Тетрадката.

Следващото занятие е на 19 /в неделя/, а не в събота.

Последна редакция: ср, 15 май 2013, 08:58 от Мадам Злата

# 287
  • Мнения: 84
Извинявам се , че нахълтвам в темата , но не можах да открия задачите от последния пробен изпит  за 3 клас ... 

Ето ги пак: http://dox.bg/files/dw?a=429bb1347f

А аз търся задачите на останалите класове: 2; 4 и 7.
Ако някой разполага с тях - моля да ми ги метне или да ги публикува.
Благодаря предварително!   bouquet

# 288
  • София
  • Мнения: 9 563

Решавали са зад. 5 от темата за Ребусите /стр.111/ и тема 10 /стр. 115-116/ от задачите за упражнение.
За домашна работа имат /който не ги е направил в клас/ 3 и 4 задача на стр. 43 от Тетрадката.

Следващото занятие е на 19 /в неделя/, а не в събота.
   

Благодаря!   bouquet

# 289
  • София
  • Мнения: 5 066
В Междучасие курс за 3-ти клас няма.

Корекция: обявили са група за 3-ти клас. 

# 290
  • Мнения: 239
Дами позволете ми да се намеся в спора ви има ли смисъл да се посещават курсовете на СМГ по математика и кои деца имат право да ги посещават. Всички деца имат право да ги посещават. Щом са се ориентирали към тези курсове значи, че математиката им е дадине от Бога.  Дали ще кандидатстват след като са присъствали на курсовете нека бъде тяхно  решение.  Но при всички случаи тези курсове са много полезни за развитието на децата. 
 smile3529

# 291
  • Мнения: 40
Здравейте,
Може ли някой да ми каже домашното и темата от 27.04.2013г. от школата при г-н Златилов, защото бях на трети кръг на НОИ и не можах да присъствам.
Благодаря предварително.

Синя читанка- стр.138
зад.3,4,6,8,9,10
И пълен преговор за пробния изпит, който желае. Laughing

Хм . И синя читанка ли има? Аз имам зелена, жълта и лилава и домашното е било 
от урока за Числова пътека. Има някакво недоразумение. Rolling Eyes Да не е домашно от Междучасие,  за  3 клас. или е имало още една школа между 27.04 и днес?

Извинявай, но чак сега влизам и разбирам, че не е ясно от къде е домашното. Съжалявам. Синът ми каза така/ за цвета/, аз лично не знам какви читанки има.
За късмет докато ти пиша той се прибра и ми каза- лилава читанка.
Малко късно ти подавам информацията, за което пак се извинявам.
4 клас.

По-добре късно - отколкото никога. Благодаря Ви.
С преместването на курса от 8 часа не ми е възможно да го посещавам и пак ще Ви помоля за домашните от 19.05.2013 (неделя).  За постоянно ли остава този час от 8 часа или е временно и ако е така до кога ще продължи знаете ли?

# 292
  • Мнения: 84
ТРЕНИРОВЪЧЕН ТЕСТ ПО МАТЕМАТИКА ЗА 4 КЛАС НА 9 ЮНИ 2013г.

http://smg-bg.info/index.php?option=com_content&view=section … 13&Itemid=181

# 293
  • Мнения: 3 379
Може ли линк към тренировъчния тест за 2 клас? Мерси!

# 294
  • Мнения: 1 426
ще има ли курс на 25 май за 4 клас

# 295
  • Мнения: 864
ще има ли курс на 25 май за 4 клас

Зависи при кой преподавател сте, но може би няма да имате. Аз мога да кажа за групата на Е. Тодорова, че са на 26.05. По принцип от тук нататък занятията няма да са по традиционния график и би трябвало да имате допълнително информация за дните и часовете, в които ще се провеждат до 22.06.

# 296
  • столицата
  • Мнения: 3 851
Здравейте, аз се интересувам от задачите от пробния изпит за 4 клас. Много ще съм благодарна ако някой ги пусне тук.
Имам и още едно питане. Откъде бих могла да видя как следва да се описва решението на последните две задачи?. На посл. пробен изпит дъщеря ми ги е решила, но явно не ги е описала както изискват и е загубила 4 т. Моля да ме насочите къде мога да намеря подробни решение на такъв тип задачи /сборник, сайт/.

# 297
  • софия
  • Мнения: 510
Мамчета ,може ли да ми дадете домашното от миналата неделя за 4кл при Елза Тодорова?

# 298
  • Мнения: 17
Честит празник на всички!
Моля, който има информация за домашните при г-жа Борисова от 19.05.2013 г. /10,30 часа/, да бъде така добър да ги сподели. Доколкото знам, последното занятие ще бъде на 26.05.2013 г., нали така newsm78

# 299
  • Мнения: 4 204
Здравейте,
Може ли някой да ми каже домашното и темата от 27.04.2013г. от школата при г-н Златилов, защото бях на трети кръг на НОИ и не можах да присъствам.
Благодаря предварително.

Синя читанка- стр.138
зад.3,4,6,8,9,10
И пълен преговор за пробния изпит, който желае. Laughing

Хм . И синя читанка ли има? Аз имам зелена, жълта и лилава и домашното е било 
от урока за Числова пътека. Има някакво недоразумение. Rolling Eyes Да не е домашно от Междучасие,  за  3 клас. или е имало още една школа между 27.04 и днес?

Извинявай, но чак сега влизам и разбирам, че не е ясно от къде е домашното. Съжалявам. Синът ми каза така/ за цвета/, аз лично не знам какви читанки има.
За късмет докато ти пиша той се прибра и ми каза- лилава читанка.
Малко късно ти подавам информацията, за което пак се извинявам.
4 клас.

По-добре късно - отколкото никога. Благодаря Ви.
С преместването на курса от 8 часа не ми е възможно да го посещавам и пак ще Ви помоля за домашните от 19.05.2013 (неделя).  За постоянно ли остава този час от 8 часа или е временно и ако е така до кога ще продължи знаете ли?

Синът ми не беше на курс два пъти, но разбра домашните, но не знам кое за кой ден е:
Лилава читанка:
стр.  144/ 4,5,7 и 8 задача
стр.146/ а,б,в,г
стр.143/ 1и2   задача
Нали знаеш, че на 26.05(неделя) курса е  от 16:00 или 18:15 - 20:15 в учебния  офис на Гурко 45.

Общи условия

Активация на акаунт