Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 99 116
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 284
Благодаря за информацията!
Много им е натоварена програмата на децата. Не им остава никакво време за почивка с тези курсове, ама какво да правиш, нали е за тяхно добро..
Аз лично ако се окаже неучебен ден, планирам да мръднем малко в провинцията, че друга такава възможност чак за коледната ваканция..

Чакайте да влязат в СМГ, тогава ще разберете какво означава натоварена програма  Laughing

# 676
  • Мнения: 63
лелейййй Tired

# 677
  • Мнения: 1
Здравейте,
Моят син  е в курса при Дима Слабакова -3 клас от 10.30ч. и понеже абсолютно никой не познавам не мога да обменям информация.Регистрацията ми тук е с тази цел.Аз лично нямам никакви впечатления ,но синът ми се оплаква,че тя само пише на дъската т.е. нищо не ги пита."Пишела дъска след дъска и така от началото до края на часа".Дали е така...не знам иска ми се и други мнения да чуя по въпроса.Моля пишете ми как минават часовете при другите преподаватели.
Благодаря!!!

# 678
  • Мнения: 63
И при нас горе долу е подобно положението. Госпожата им дава задачи от учебната тетрадка или на специално подготвен лист. Дава им определено време за решаване, през което обикаля по чиновете и проверява кой какво е сътворил.  След това, ако някой вдигне ръка, може да излезе на дъската и да напише решението. Останалото го пише тя.
На родителската среща госпожата изришно ни каза, домашните да се пишат ведната след курса, защото иначе забравяли всичко.  Обаче когато се прибере в къщи е уморен, отпуска се и трудно се концентрира. Понякога имаме трудни моменти и малко се караме, но се надявам по-скоро да преодолее този мързел, защото ще му е от полза в бъдеще.
Дано само да не се получи обратен ефект с това натоварване и да намрази математиката...

# 679
  • София
  • Мнения: 1 335
Курсът на 02.11.2013 при г-жа Зорница Стоицева за 2 клас (а предполагам и другите нейни курсове) няма да се състои поради това, че преподавателката заминава с нейния клас от СМГ.

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Да , наистина курсовете в СМГ са само началото на голямото натоварване. Още в 5 клас децата имат по 7-8 ч. дневно, отделно са школите, и големите домашни.
 Големият ходеше 3 години на курсове , сега е там в гимназията , и заради него също почти не сме пътували. Ако детето реши , че ще се занимава сериозно с математика - очакват ви години съобразяване на уикенди и чакане на ваканции.
 Първата година е трудно , после се свиква. Почивките се плануват когато излезе календара със състезанията . Най-важното е децата да харесват математиката, иначе няма да се чувстват добре в СМГ.

# 681
  • Мнения: 17
Здравейте!
Моля, ако има някой от курса на г-жа Елена Станчева (10,30), да сподели какви задачи са решавали днес децата и какви домашни са им дали.

# 682
  • Мнения: 292
Здравейте,
моята дъщеря ходи от 10:30 при Елена Станчева.
Домашна работа: състезание Черноризец Храбър - 18 турнир.
Имат и един лист рачешки задачи, тоест задачи, които се решават отзад напред. Но този лист сега не мога да го снимам и да изпратя задачите. Когато мога пак ще се включа.
Поздрави!

# 683
  • Мнения: 17
Zori, сърдечно благодаря!
Хубав ден Simple Smile

# 684
  • Мнения: 292
Здравей, няма защо Simple Smile
вече мога да изпратя и рачешките задачи, снимах ги!
Но не мога да изпращам картинки. Ако искаш ми пиши на лични да ти дам скайпа си и да ти изпратя задачите там.
Поздрави!

# 685
  • Мнения: 292
Дикост, виж си мейла Simple Smile
Там ти пратих рачешките задачки.
Поздрави!

# 686
  • Мнения: 7 161
От сайта на СМГ:

СЪОБЩЕНИЕ !
На 2.11.2013г. занимания няма да имат групите:
Мариана Тодорова 2 клас
Мариана Тодорова 3 клас
Емилия Гигова 2 клас
Емилия Гигова 5 клас
Зорница Стоицева 2 клас

# 687
  • София
  • Мнения: 1 335
Здравейте, знаете ли дали на 9.11.2013, (когато се провежда СМТ), ще има курсове преди това?

# 688
  • Мнения: 7 161
Когато има състезание курсовете, които се припокриват с него се изместват.
На сайта със сигурност ще има информация, когато датата на състезанието наближи.

# 689
  • София
  • Мнения: 6 572
Здравейте, знаете ли дали на 9.11.2013, (когато се провежда СМТ), ще има курсове преди това?
Различно е - 3 клас Л.Минчева от 8.00 няма да имат на 09.11, но пък 2 клас М.Тодорова от 8.00 часа ще имат курс и после на СМТ от 10 часа.

Общи условия

Активация на акаунт