Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)

  • 187 432
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 159
Днес д-р Ташков ми каза, че ще има отворени врати на 4-ти февруари и да се обадя да се запиша.
Момичета, знаете ли някой друг, който изражда там освен д-р Ташков?

# 31
  • София
  • Мнения: 23 162
д-р Ослеков, д-р Христов и д-р Генадиева са другите лекари засега, поне аз за тези знам  Rolling Eyes
Надявам се скоро да вземат да пуснат някакъв сайт с повече информация, че засега нищо, само по слухове не е приятно да се ориентира човек  Confused

# 32
  • Мнения: 639
Здравейте!
На 4 февруари започва курс за подготовка за раждане и отглеждане на новороденото в МБАЛ Надежда. Възможност за разглеждане на родилна зала, родилно отделение и неонатологичното отделение ще има от 4 февруари с предварително записване. Тъй като интересът е голям посещаването ще става на малки групи, по реда на записването.  Телефон за записване за училището -02/4417970. Цена за раждане е 1750 лв., няма разлика в цената за осигурени и неосигурени пациентки. Ако изберете да родите в МБАЛ Надежда и сте взели решение за съхраняване на стволови клетки в Биорегенерация получавате отстъпка от цената за стволовите клетки 500 лв.
При постъпване за раждане можете да ползвате болнична нощница или собствена. Списък с необходимите ви неща за раждане ще получите при посещаване на болницата, при разглеждането на болницата или на регистратура. Родилните зали са три, всяка разполага с баня, в която можете да се възползвате от облекчаващият ефект на топлата вода ( в този случай е необходимо да си носите чехли за баня и хавлиен халат/кърпа. Има възможност за присъствие на бащата в първият период на раждането, но е желателно той да бъде предварително подготвен за това, което ви предстои. Можете информирано да избирате прилагането на различни медикаменти и методи за стимулиране и обезболяване на раждането. Новородените се отглеждат приоритетно при майките, освен ако бебето или майката имат нужда от специални грижи. За нас е удоволствие да споделите първите дни от живота на детето си с нас !

# 33
  • София
  • Мнения: 1 713
Здравейте,
приятно съм изненадана от цената за раждане, дано това е крайна цена, а не промоционална само до края на февруари (какъвто слух бях дочула), защото аз ще раждам края на май и и без друго бяхме решили да запазваме стволови клетки там. А дали включва и престоя или е само за раждане и неонатални грижи? и последно, извинявам се ,но ми изникна- някой знае ли има ли разлика в цената за близнаци?

# 34
  • Мнения: 1 907
Да се запиша и аз  в темичката, моят доки също вече работи там - д-р Любомир Христов, доколкото знам освен той и други доктори от Тина Киркова са се преместили в Надежда

# 35
  • София
  • Мнения: 23 162
Да се запиша и аз  в темичката, моят доки също вече работи там - д-р Любомир Христов, доколкото знам освен той и други доктори от Тина Киркова са се преместили в Надежда
а две три мили думи ще кажеш ли за него  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 208
Аз ще кажа , много переспективен млад доктор, в добри ръце ще сте Peace

# 37
  • Мнения: 104
Те според мен не просто са се преместили, а са били специално поканени, така че при който и да сте не само, че няма да сгрешите, ами ще сте в много НАДЕЖДНИ Simple Smile ръце!

# 38
  • Мнения: 639
Цената включва раждане независимо от начина, обезболяване, престой в послеродова клиника (вкл. хранене), неонатални грижи. Нямам информация да е различна цената за близнаци и за специфични интензивни грижи. Цената не е промоционална, това е стандартна цена. В повечето държавни болници елементарната калкулация ( заплащане на избор на екип, "ВИП" стая и хонорари на ръка) силно приближава тази сума.

# 39
  • Мнения: 1 907

бамбарадамбара разбира се че ще кажа страхотен човек и доктор очарована съм от него.Преди един месец ми прави лапароскопска операция и се справи перфектно, доволна съм като цяло от него и като доктор и като отношение към пациента.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 713
Цената включва раждане независимо от начина, обезболяване, престой в послеродова клиника (вкл. хранене), неонатални грижи. Нямам информация да е различна цената за близнаци и за специфични интензивни грижи. Цената не е промоционална, това е стандартна цена. В повечето държавни болници елементарната калкулация ( заплащане на избор на екип, "ВИП" стая и хонорари на ръка) силно приближава тази сума.
Благодаря,nani_, аз ще поразпитам следващия път за това с близнаците, но дори и да има разлика, пак цената е страхотна! Поне за мен, т.к. на доста места вече бях поразпитала...

# 41
  • Мнения: 639
Цената включва и престоя след раждане - 3 денонощия за нормално раждане и четири за цезарово сечение. Всички пролежани дни над тези се заплащат ( дано не ви подвеждам, по 70 лв. за денонощие). За близнаци още не знам със сигурност ...
Вече имаме пет новородени бебета!! newsm44

# 42
  • Мнения: 104
Ох, колкото повече чета тук, толкова повече вече нямам търпение, знам че всичко ще е повече от уникално преживяване. И първият път беше...въпреки не толкова добрите условия, но толкова няма значение в този момент, поне за мен нямаше....а сега освен уникално и много много вълнуващо, ще е и перфектно, какво повече и трябва на една бъдеща майка Simple Smile

# 43
  • Мнения: 0
Аз планирам също да раждам в МБАЛ Надежда. Още не са ми определили дата, но ще е около 20-ти февруари.
Имам обаче въпрос - някой от вас да знае дали вече там работи хотелската част и каква е цената на двойна стая? Като че ли ми се иска докато аз съм в болницата и мъжа ми да е в същата сграда, а не на хотел извън нея.

# 44
  • Мнения: 639
Хотелската част е изградена и чака изработването на мебелировката. Надяваме се до 20 февруари да има работеща част от него..

Общи условия

Активация на акаунт