Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)

  • 187 451
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239
nani_, а разрешено ли ще е присъствието на дула при раждането? ако да - ще се заплаща ли допълнително и колко? мерси предварително    bouquet

# 46
  • Мнения: 2 259
Цената включва раждане независимо от начина, обезболяване, престой в послеродова клиника (вкл. хранене), неонатални грижи. Нямам информация да е различна цената за близнаци и за специфични интензивни грижи. Цената не е промоционална, това е стандартна цена. В повечето държавни болници елементарната калкулация ( заплащане на избор на екип, "ВИП" стая и хонорари на ръка) силно приближава тази сума.
Благодаря,nani_, аз ще поразпитам следващия път за това с близнаците, но дори и да има разлика, пак цената е страхотна! Поне за мен, т.к. на доста места вече бях поразпитала...
nani_, е човека за разпитване.Тя дава най-вярна информация.Всичко останало е "чух,дочух" Wink

# 47
  • Мнения: 1 910
Здравейте доколкото разбрах и д-р Стоичкова(завеждащата неонатологичното отделение в Тина Киркова)се е преместила и тя в Надежда някой може ли да потвърди дали ми е вярно подадена информацията Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 3 075
Успех на новата болница, дано продължава да сбъдва много мечти и надежди  Hug
Видях, че е изключително красива и модерна, но нещо май цените по мое мнение са високи... Една приятелка, живееща тук в София, беше на първичен преглед - 50 лв. А за хората, които пътуват от провинцията, ще им се стори още по-скъпо. Две приятелки с успешно ин витро от този екип имам и ми се струва, че не бяха това цените преди, но ако бъркам се извинявам  Peace

# 49
  • Мнения: 13
Здравейте,

интересува ме дали има пакети за проследяване на бременност и дали всичко изследвания се правят на място или се ходи другаде - говоря за морфологиите и скрининга ?

# 50
  • Мнения: 104
Определено цените сега са по-високи...за сравнение до преди няколко седмици преглед на бременната беше 30лв, сега в новата клиника е 40лв. Сигурна съм, че те си имат своите основания да е така, но че е скъпичко съм съгласна...за съжаление няма как да ни е хем хубаво и много качествено, хем не скъпо Wink
Пакети за бременност не мисля, че има, всеки преглед си се заплаща, морфологиите си ги правят те (реално всеки преглед си е това, което се има предвид под да ходиш специално на морфология), биохимичния скрининг се прави в майчин дом, други изследвания, които се правят по време на бременност могат да се правят и при тях, но се заплащат, ако сте задравно осигурени е по-добре да си ги направите по каса.
По-компетентните да ме поправят ако греша, аз от собствен опит от преди 2 години с дъщеря ми и от бременността ми в момента.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 908
И аз с въпрос към nani_:понеже на една снимка във ФБ,видях,че има и Педиатрия,та въпроса ми е,може ли да се заведе малко дете на преглед,а не бебе и ако,да,до колко часа има Педиатър в болницата примерно,ако се наложи нещо по спешност да се отиде и още нещо-ще има ли скоро някъде публикувани цени,екипите от Доктори и т.н.

Успех и нека много бебета да се заченът и родят в Новият прекрасен дом!

# 52
  • София
  • Мнения: 1 714
А дали някой има идея колко продължава обиколката за разглеждане на отдела за раждане и неонатология? Викнаха ме следв. седмица и мн. държа да отида, но ще тр. пак да избягам от работа, и исках някак да си нагодя времето, поне да знам колко ще липсвам и да измисля адекватно оправдание...сигурно час-час и половина...

# 53
  • Мнения: 766
Записвам се да следя.
За сега обсъждате само раждане в болницата, а мен ме интересуват останалите процедури.
Дали има обявени вече цени за всичко и знаете ли как е с часовете? Дали има за тази година Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 1 714
Моя приятелка звъня мин. седмица за час- предложиха и за ноември, но не при стаменов или Персенска, може би при Шефкетова, но тя така и не се записа.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 477
Моя приятелка звъня мин. седмица за час- предложиха и за ноември, но не при стаменов или Персенска, може би при Шефкетова, но тя така и не се записа.
Леле,чак за ноември  Shocked Час за какво?

# 56
  • София
  • Мнения: 1 714
Говоря за първоначален преглед, иначе ако си си пациентка на клиниката,разбира се не е така. Simple Smile Обърках се,защото allaya като е написала дали има за тази година, и аз реших,че пита за първоначален преглед  Wink

# 57
  • Мнения: 395
Записвам се да следа. Интересувам се от лекарите, както и от проследяване на бременност и раждане в новата болница.

# 58
  • Мнения: 766
Говоря за първоначален преглед, иначе ако си си пациентка на клиниката,разбира се не е така. Simple Smile Обърках се,защото allaya като е написала дали има за тази година, и аз реших,че пита за първоначален преглед  Wink

Мда, за първоначален питам, аз си знаех че ще е толкова чакането, даже не се надявах да е за тази година.  А при Стаменов и Персенска вероятно е за догодина?

# 59
  • София
  • Мнения: 5 477
Говоря за първоначален преглед, иначе ако си си пациентка на клиниката,разбира се не е така. Simple Smile Обърках се,защото allaya като е написала дали има за тази година, и аз реших,че пита за първоначален преглед  Wink
Попринцип съм пациентка на доктор Ташков,който обаче преди работеше в Тина Киркова.И на този етап става дума за нормален профилактичен гинекологичен преглед.

Общи условия

Активация на акаунт