Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 177

  • 59 373
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет, отново!  Hug

Имаме нов фрагман Ванче  Hug, а няма кой да го види ли?  newsm78

Много сме заети с реала, а?  Wink

Много ми хареса, като цяло, а и поотделно и ''Мелек'', и ''Али'', и дъщеря им - само от няколко кадъра усещам и какво чувстват!  Peace

# 46
  • Мнения: 4 535


Ваня, донесла си ни радост! Peace  bouquet

# 47
  • Мнения: 4 535


  New Year's tree in the house Cansel Elçin

Новогодишната украса у сем. Елчин Grinning

Последна редакция: сб, 22 дек 2012, 18:29 от nadine1111

# 48
  • Мнения: 6

Може би сте слушали и гледали това клипче но аз сега го намерих и много ми хареса.Реших да го споделя с вас,защото темата ни заслужава само най-хубавото PeaceЕти уникална си Hug

# 49
  • Мнения: 2 195
Добър вечер Hug

Предпразничната треска е обхванала и БГмамите  - пусто е и доста тихо, но така и трябва.

Нямаме епизод, нямаме новини, но пък имаме трейлър. Ами много динамично и трудно начало. не знам как ще се справи с епизодите режисьорът, но трейлърите са много добре изпипани и зарибяващи.  И в 20 минути ще има отмъщение, но добре, че то ще е поводът. От тъй шумно рекламирания едноименен сериал - не съм очарована и ще приключа с него. От видяното досега - отмъщението е самоцел, свързано с интриги. Човекът ми се губи Peace

Но да се върнем на предстоящите празници и предпразнична атмосфера:



Дали ще видим Мая и Топрак пълзящи около елхата newsm78

Много ми се иска да си слушам музика: , но за съжаление съм на работа.  Sad





Последна редакция: сб, 22 дек 2012, 20:21 от Bagi

# 50
  • Мнения: 4 535




Футболистите наши Джансел и Умут 2012-13 | 9. Hafta: Ahparig-Tiyatro

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
И аз най - накрая да успея да вляза в новата тема!

Ринка, прекрасна нова тема благодаря за труда ти и за настроението, което носи  Hug

Гледам, че сте обсъждали оджата, нооо аз ще се въздържа, че е много вероятно да бъда доста остра  към предстоящите му действие.
Иска ми се обаче да ви върна малко назад, защото аз не схванах нещо, пак ги подхванах епизодите,та когато Хасрет и Мурат са в "любимия" си хотел и Хасрет висеше от балкона да сваля балоните на децата, след това Мурат избяга и отиде при езерото, след разговора им, той хвърли нещо в езерото - какво? И въобще означаваше ли нещо? Може и да сте го обсъждали, но на мен не ми стана ясно

 Hug

# 52
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Дени  Hug

Сещам се за кой момент пишеш - камък хвърли Мурат и не му е за първи път на Джансел Wink ето Фунда е сложила на едно място гифчета от Пленителката и от "Спомни си любима''. А, колкото до обсъжданията - да, вярно имаше обсъждания, но по него време аз все още не пишех и само четях, та спомените ми не са толкова ясни - имаше разни тези и предположения, гадаене за бъдещо развитие и т.н.  Peace

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Цвети  Hug

Реших, че е нещо останало от Селин и едва ли не той го "хвърля" оставя в миналото си и гледа напред към бъдещето си (Хасрет) затова попитах Simple Smile
Благодаря ти  Hug

# 54
  • Мнения: 4 535
Цвети  Hug

Реших, че е нещо останало от Селин и едва ли не той го "хвърля" оставя в миналото си и гледа напред към бъдещето си (Хасрет) затова попитах Simple Smile
Благодаря ти  Hug

И аз така го разтълкувах, защото бях намерила информация, че имената Селин и Селен идват от "лунен камък". Но после до реката на празника, и двамата с Левент хвърляха камъни Grinning . И понеже паднаха един до друг, приех че ни показват равен старт в бъдещата надпревара за Хасрет:35: Joy

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Надин и в това има известна логика, макар че като че ли Мурат бей беше една крачка напред  Joy

# 56
  • Мнения: 4 535
Надин и в това има известна логика, макар че като че ли Мурат бей беше една крачка напред  Joy

А,  Stopтой си беше много нередовен в крачките, една напред...после няколко назад, понякога поглеждане в страни, докато накрая не направи пълно завъртане Joy

Нещо такова Joy

# 57
  • Мнения: 6
Цвети  Hug

Реших, че е нещо останало от Селин и едва ли не той го "хвърля" оставя в миналото си и гледа напред към бъдещето си (Хасрет) затова попитах Simple Smile
Благодаря ти  Hug

И аз така го разтълкувах, защото бях намерила информация, че имената Селин и Селен идват от "лунен камък". Но после до реката на празника, и двамата с Левент хвърляха камъни Grinning . И понеже паднаха един до друг, приех че ни показват равен старт в бъдещата надпревара за Хасрет:35: Joy
И аз така си помислих защото ако не се лъжа името Селин е производно на Селена-гръцката богиня на луната Peace

# 58
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



В очакване на най-вълнуващият семеен празник, да посрещнем и неделя сутрин с приятна компания, музика и настроение!  Peace


# 59
  • Мнения: 22
ДОБРО УТРО 

Общи условия

Активация на акаунт