На море в Турция - тема 21

  • 91 151
  • 746
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте пак от мен!

Нашата група се разпадна за почивка в Турция и останахме само ние.  Rolling Eyes

Решили сме все пак да почиваме там и се спряхме последно на този хотел: http://www.tripadvisor.ru/Hotel_Review-g312725-d578431-Reviews-C … ranean_Coast.html

Няма отзиви от българи, но агентката много ми го препоръчва като подходящ за семейства с малки деца, а и цената му е добра като за Белек.

# 556
  • Мнения: 12
Здравейте,

влизам за да се похваля с резервация за Aqua Fantasy през септември Grinning и да благодаря на всички, който помагат в темата с мнения и коментари  bouquet.

# 557
  • Мнения: 71
Лариса вие от кога сте в палома клуб.
Ние сме от 21.06. до 29.06. - период с  добро съотношение цена/температура на морската вода в Кушадасъ. Sunglasses

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 14:51 от Лариса

# 558
  • Мнения: 136
Да, точно за тази оферта става въпрос.  Peace Адакуле

Някой дали знае - басейните дали са с топла вода?  Thinking
Нас не ни притеснява липсата на плаж по това време. Целта ни е по-скоро разходка с преспиване някъде и осигурена храна.. пък ние никога не се печем.
Има ли какво да се разглежда в региона?  Hug
Два пъти сме почивали на Адакуле.
Само вътрешният басейн е с топла вода.
Външните се затоплят от слънчевите лъчи, т.е. май месец сигурно ще са доста студени...
Храната беше добра - препоръчвам горещо пиците на френската уличка!
За разглеждане - центъра на Кушадасъ е на пешеходно разстояние (около 3 километра  или около 40-45 минути).

# 559
  • Мнения: 1 594
И ние в крайна сметка отново в Кушадасъ,само дето не можем да решим няколко неща....
хотели 3 бр. голямо колебание
1.http://www.luckyholiday-bg.com/default.aspx/hotel-sentinus/bg блазни щото е реновиран 2012
2. http://www.luckyholiday.eu/default.aspx/hotel-surmeli-ephesus/bg мнооого ми харесва
3.http://www.luckyholiday.eu/default.aspx/hotel-kustur-holiday-village/bg този мъжо много напира за него.
Не можем и да решим дали с автобус или с колата Crazy

# 560
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
И ние в крайна сметка отново в Кушадасъ,само дето не можем да решим няколко неща....
хотели 3 бр. голямо колебание
1.http://www.luckyholiday-bg.com/default.aspx/hotel-sentinus/bg блазни щото е реновиран 2012
2. http://www.luckyholiday.eu/default.aspx/hotel-surmeli-ephesus/bg мнооого ми харесва
3.http://www.luckyholiday.eu/default.aspx/hotel-kustur-holiday-village/bg този мъжо много напира за него.
Не можем и да решим дали с автобус или с колата Crazy

С две ръце против Сюрмели - не е 5 звезди в никакъв случай, мои хора бяха 2+1 - допълнителното легло някакво походни, спално бельо за него така и не им сложиха, въпреки обажданията ми и настояванията ми. Абе въобще  Twisted Evil Иначе плажът е хубав.

Аз съм за Кустур Peace

# 561
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В никакъв случай Сюрмели. Наши познати бяха там преди 2г. и останаха адски разочаровани. Нито бяха доволни от базата, нито от храната...

# 562
  • Мнения: 5
Здравейте,

влизам за да се похваля с резервация за Aqua Fantasy през септември Grinning и да благодаря на всички, който помагат в темата с мнения и коментари  bouquet.
 И аз имам резервация за юни ! Малко ме притеснява че ще е много шумно и май било пренаселяно с...българи Embarassed,ако някой знае нещо по въпроса ще съм благодарна!

# 563
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Здравейте,

влизам за да се похваля с резервация за Aqua Fantasy през септември Grinning и да благодаря на всички, който помагат в темата с мнения и коментари  bouquet.
 И аз имам резервация за юни ! Малко ме притеснява че ще е много шумно и май било пренаселяно с...българи Embarassed,ако някой знае нещо по въпроса ще съм благодарна!


Аквата е чудесна  Simple Smile Имаме 2 почивки там и останахме много доволни  Simple Smile Шумно ? Защо мислиш, че ще е шумно ?
Има много басейни, можете да изберете дали да сте на басейните с музика и анимация или да сте на тихите басейни.
Площа е огромна. Възможности много...басейни много...
А за българите, да, има много българи. Но хотела е населен предимно с англичани.

# 564
  • Мнения: 71
По инфо от ТА за някои дати в Paloma Club Sultan, Кушадасъ вече няма места (stop sale), така че интересуващите се да побързат. Sunglasses


monikss по отзивите в tripadvisor.co.uk, според англичаните, Кущур е най-доброто от 3-те и на нас ни беше резервен вариант за Паломата Peace (макар, че от форума се разбра, че за да бъде Кущур напред в класацията, мениджмънта на хотела неофициално е обещавал бонуси от допълнителни безплатни 1-2 дни при следваща почивка, за написан положителен отзив ooooh!).

Последна редакция: вт, 29 яну 2013, 13:24 от Лариса

# 565
  • Мнения: 5
Здравейте,

влизам за да се похваля с резервация за Aqua Fantasy през септември Grinning и да благодаря на всички, който помагат в темата с мнения и коментари  bouquet.
 И аз имам резервация за юни ! Малко ме притеснява че ще е много шумно и май било пренаселяно с...българи Embarassed,ако някой знае нещо по въпроса ще съм благодарна!


Аквата е чудесна  Simple Smile Имаме 2 почивки там и останахме много доволни  Simple Smile Шумно ? Защо мислиш, че ще е шумно ?
Има много басейни, можете да изберете дали да сте на басейните с музика и анимация или да сте на тихите басейни.
Площа е огромна. Възможности много...басейни много...
А за българите, да, има много българи. Но хотела е населен предимно с англичани.

А  Peace

# 566
  • София
  • Мнения: 50

Момичета, все още избирам хотел. Туристическата агенция ми препоръчаха Royal Dragon и Royal ALHAMBRA. Почивал ли е някой в тези хотели, нека да сподели. Нищо не намирам в темата, особено за първия. Интересува ме и плажната ивица.




Роял Драгон е един от най-хубавите хотели в Сиде. Малко са ми размити спомените, защото съм била през 2008 г., но знам, че не сме имали никакви забележки относно всичко. Надявам се, че не са си развалили мениджмънта, мисля, че и миналата година беше в топ 10 на хотелите в Сиде в Трипадвайзор-а. Плажът е голям, с хубав пясък, мисля, че подстъпа в морето беше плавен, никакви камъчета.

П.П. Единственото, което не ми харесва във всички хотели от веригата Роял, е това, че на снек баровете близо до плажа се предлага сравнително беден асортимент от ястия, поне за нашия вкус, но може би така им е икономически по-изгодно, като се има впредвид как някои гости си препълват чиниите и след това ги оставят полупълни. Или е начин да накарат гостите да ходят в основния ресторант на обяд. Но храната им беше страхотна - разнообразна и вкусна.


Момичета, помагайте още не сме избрали хотел. Туристическата агенция ме засипва с предложения и аз вече определено се обърках. С ваша помощ, за което ви блогадяра все пак разбрах, че ако избера Royal Dragon няма да събркам. Имали някой мнение за CRYSTAL SUNRISE QUEEN или зя накой от другите хотели от същата верига. Предлагат ми малко по-ниска цена за тях. Благодаря предварително.
[/quote]

# 567
  • Мнения: 1 710
Хотелите Crystal не са лоши, а точно CRYSTAL SUNRISE QUEEN е един от най-интересните и добрите от веригата, НО според мен Royal са по-висока класа. Обслужването, храната, стаите, територията, всичко е на по-добро ниво. Дори само това, че всички хотели Royal имат хубави аквапаркове и безплатни лунапаркове е голям плюс, а той не е единственият. Т.е. има защо да има разлика в цената.

# 568
  • Мнения: 63
Здравейте,

и аз да се похваля с резервация за Aqua Fantasy в началото на юни. Благодаря за чудесните коментари и помоща която оказвате   bouquet

# 569
  • Мнения: 3 067
Хотелите Crystal не са лоши, а точно CRYSTAL SUNRISE QUEEN е един от най-интересните и добрите от веригата, НО според мен Royal са по-висока класа. Обслужването, храната, стаите, територията, всичко е на по-добро ниво. Дори само това, че всички хотели Royal имат хубави аквапаркове и безплатни лунапаркове е голям плюс, а той не е единственият. Т.е. има защо да има разлика в цената.

За съжаление аз нямам лични впечатления от хотела, но това е един от тези, които още от миналата година съм харесала - по снимки и по мнения в Трипадвайзор и Букинга. Роял Драгон, както съм писала, а и по мнение на други от форума е много хубав, но вие ще си прецените в зависимост от разликата в цената, дали сте с малки деца и наличието на аквапарк е особено важно за вас, но аз не мога да коментирам този в Роял Драгон, защото не съм се заглеждала. По принцип всички хотели в Турция са ориентирани към семейни почивки и винаги имат някакви забавления, пързалки и др. неща за деца. Това, което за Кристал Куин е хубаво, че е много близо до стария град Сиде, има променада, по която вечер може да се разхождате без да се налага да взимате транспорт до там, и така - за мен си има плюсове. Аз лично чакам за новия хотел на Crystal - Sunset, който е в близост до този, но той ще се открива пролетта, и ако решим за него ще ходим през септември.

Общи условия

Активация на акаунт