На море в Турция - тема 21

  • 91 137
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Здравейте,  ще почиваме в Кушадасъ. Кажете някой хубав хотел с  водна пързалка и да е по близо до града. От агенцията ни предлагат Кушадасъ голф и спа, Виста хил и Сюрмели. Първия ми хареса, но е много далеч от града.

# 661
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Здравейте,  ще почиваме в Кушадасъ. Кажете някой хубав хотел с  водна пързалка и да е по близо до града. От агенцията ни предлагат Кушадасъ голф и спа, Виста хил и Сюрмели. Първия ми хареса, но е много далеч от града.

Не и Сюрмели - върнете се назад - ужасен хотел.

# 662
  • Мнения: 1 776
Не и Сюрмели - върнете се назад - ужасен хотел.

Изключително пристрастно мнение. Не знам лично на теб в професионален план с какво не ти е допаднал Сюрмели, факт, има още 2-3 негативни мнения и значително повече позитивни. Както и за всеки друг хотел, няма пълно щастие.
Така че, нека да не изкривяваме реалното общо впечатление и да добавяме, че споделяме лично мнение вместо да се пънем с неадекватни генерални констатации, бива ли??
И преди съм споменавал отличните си впечатления от Сюрмели, подплатени с детайлно описание на посещението, сега е времето отново да дам червена точка на хотела.
И да има частични неприятни изживявания, характеризирането на хотела като ужасен е смешно.

ПС - Един плюс и за Турс Клуб. Като цяло добра агенция, загрижена за клиентите си. Имат естествено проблеми със старички автобуси, наемани от Мездренска фирма, но са една от смислените туристически фирми.

# 663
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Не и Сюрмели - върнете се назад - ужасен хотел.

Изключително пристрастно мнение. Не знам лично на теб в професионален план с какво не ти е допаднал Сюрмели, факт, има още 2-3 негативни мнения и значително повече позитивни. Както и за всеки друг хотел, няма пълно щастие.
Така че, нека да не изкривяваме реалното общо впечатление и да добавяме, че споделяме лично мнение вместо да се пънем с неадекватни генерални констатации, бива ли??
И преди съм споменавал отличните си впечатления от Сюрмели, подплатени с детайлно описание на посещението, сега е времето отново да дам червена точка на хотела.
И да има частични неприятни изживявания, характеризирането на хотела като ужасен е смешно.

Поне 3-4 пъти в темата съм описвала детайлно на какво се дължи мнението ми, който иска ще се върне и ще прочете. За това и съм го написала "върнете се назад". Но накратко за не прочелите:
- гости, записали и платили на ранно, група от 4 стаи, включително малки деца и инвалид - хотелът отказа настаняване, защото имали дублаж и искаше да ги прати за 1 нощувка другаде - при общо 6 нощувки.....Абсолютно недопустимо за всеки 5 звезден хотел е такова отношение спрямо инвалиди най-малкото....Като "отмъщение" за "проблема", който създадоха с отказа си - ужасни стаи над кухня и чакане до 16 часа за да ги настанят /да споменавам ли, че пристигат в 9 сутринта/.
- детето спеше на походно легло - не фотьойл, не диван, походно легло. И за 6 дни не получи собствено спално бельо. Въпреки няколкото ми обаждания от България и непрекъснатите молби на клиентите. Майката спеше върху хавлии, защото друго нямаше....

Единствен плюс - хубав плаж.

Та за това ми е " пристрастно" мнението и се "пъна" с "генерални констатации". И отрицателните мнения не са едно, две.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 290
Здравейте момичета ,някой може ли да сподели отзив за EPHESUS PRINCESS HOTEL- 5* .Благодаря предварително.

# 665
  • Мнения: 327
Здравейте,  ще почиваме в Кушадасъ. Кажете някой хубав хотел с  водна пързалка и да е по близо до града. От агенцията ни предлагат Кушадасъ голф и спа, Виста хил и Сюрмели. Първия ми хареса, но е много далеч от града.

Аз ще ти препоръчам Ефесия холидей бийч.Бях миналата година в Голфа,но Ефесията по ми допада.

# 666
  • Мнения: 5
Здравейте!Имаме резервация за Аква фентъзи чрез Емералд.Ще пътуваме с автобус и сме  с дете на 6г.Интересуваме дали автобусите са хубави както ме убеждават от фирмата,досега все със самолет сме пътували заради малкия,и ми е малко притеснено.

# 667
  • Мнения: 242
Здравейте момичета ,някой може ли да сподели отзив за EPHESUS PRINCESS HOTEL- 5* .Благодаря предварително.
Аз лично съм много разочарована от този хотел. Писала съм назад в темата. Най-хубавото му е голямата територия и зеленина. Всичко друго е калпаво.

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Здравейте момичета, някоя от вас може ли да сподели мнения за хотелите MAJESTY CLUB TARHAN Дидим и  Buyuk Anadolu Didim Resort ? Колебая се между двата и не мога да избера?  newsm78

# 669
  • Мнения: 3 050
Искам да питам дали в края на май месец ще работи Адаланд в Кушадасъ  Peace и дали ще бъде подходящо според вас да идем и на аквапарка, т.е времето?

# 670
  • София
  • Мнения: 3
Привет, почивали ли сте в хотел Тропикал, Мармарис? Моля Ви, който е ходил да сподели мнение. Благодаря.
Здравей аз миналата година бях в Тропикал, от какво точно се интересуваш.

# 671
  • София
  • Мнения: 4 398
Имам въпрос тези от вас който пътуват с кола как си организирате пътуването чрез агенция или самостоятелно.

# 672
  • Мнения: 437
Здравейте момичета, някоя от вас може ли да сподели мнения за хотелите MAJESTY CLUB TARHAN Дидим и  Buyuk Anadolu Didim Resort ? Колебая се между двата и не мога да избера?  newsm78

Аз мога да споделя за Бююк Анадолу Дидим. Не сме почивали там, но оставихме с автобуса туристи в този хотел и на следващия ден ги виждаме в нашия хотел /Дидим Бийч Елеганс/. Преместили ги, понеже в Анадолу имало семинар на работници-металурзи и само мъже и за да не се чувстват неловко жените им предложили хотел от същата категория и те се съгласили. А преди да избера хотела си миналата година и аз гледах Бююк Анадолу и четох отзиви за него, че постоянно се правили семинари на турци там и като дойдели нападали бюфета и изяждали всичко и туристите не можели да се вредят и други такива неприятни случки. Хубав изглежда хотела, но това ми беше достатъчно, за да се откажа от него и да избера Дидим Бийч. А и като се случи така и с туристите от нашия автобус, вече бях убедена, че негативните коментари са на 100% вярни. Колкото до Дидим Бийч го препоръчвам с 2 ръце.

# 673
  • Мнения: 42
kimbolina ние ще пътуваме с кола, но резервирахме хотела чрез агенция. Ние за първи път ще пътуваме с кола, от агенцията казаха че ще ни дадат карта на Турция и ще ни покажат по кой маршрут да минем и там ще има човек от фирмата, който ще ни посрещне .

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 1 255
Моля за мнения за Атлантик клуб в Кушадасъ. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт