Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 140
благодаря Ви много момичета  Hug

Честито Рождество Христово! Бъдете много щастливи и нека коледното чудо докосне всички Вас и домовете Ви!

 Коледа, светъл празник за дома,
Коледа, за нас е сбъдната мечта
Сега сме по-щастливи и добри,
Сбъдват се мечтите ни
Радостта ни,по-голяма е сега,
Че Бог се е родил!

# 46
  • Асеновград
  • Мнения: 5
Честито Рождество Христово!
Бъдете все така мили и отзивчиви!
Бъдете живи, здрави, щастливи, обичани ...
Не искам да се повтарям и ще ви пожелая и много сбъднати мечти!

# 47
  • Мнения: 42
Мамчета, честита Коледа! Бъдете живи и здрави - вие и вашите семейства!!!

# 48
  • Мнения: X
Весела Коледа!  santa2

Диди, да снимахме се с Дядо Мраз в Икеа  Hug

# 49
  • Мнения: 1 298
Весела Коледа, момичета!

Да сте много здрави, много щастливи...абе от всичко по много.  Wink

# 50
  • Русе
  • Мнения: 904
Привет момичета
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ МАЛКИРГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ
Ние сме добре,получихме много подаръци и сега им се радваме

# 51
  • Мнения: X
Честита Коледа! Много любов и късмет!!   bouquet

# 52
  • Мнения: 120
Честита Коледа и от нас!
Мишанке, и на мен се падна парата. Най-после, след две години майчинство и аз ще се видя със солидни доходи Mr. Green
При Гого пък отидоха всички подаръци и той направо не знае с какво да играе по-напред smile3540 #Milti  surpriseuu  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 53
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Честито рождество Христово! Много здраве, щастие и късмет на всички!   bouquet Радвам се, че ви има!  Hug

И да почерпя, днес Стоян имал имен ден.  Grinning


Скорпи, много съм зле, забравих да ти кажа, че малката бебинка е мооогооо готинна, да ти е жива и здрава и много да я гушкаш, че е само за мачкане!  Hug



# 54
  • София
  • Мнения: 483
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО, мили момичета  Hug Heart Eyes
Ааа, значи не ми се е сторило, Майчето е била  Simple Smile  smile3501
miriams28, и аз съжалявам, особено че ви се е случило точно по празниците  Hug
Скорпи, малкото ти съкровище е трогателно! Толкова е мъничка и прекрасна!
Орхидейка, как  си? Слуша ли мъничкото човеченце? Разбра ли се вече пола?  Heart Eyes
Пашик, браво! Още едно кулинарно вълшебство! Ако знаеш как се изложих вчера с Коледното пънче.......  Embarassed Шоколадовата му дървесина изтече в подноса, не можах да го аранжирам

Добре че съм на работа да ви прочета, че у нас не мога да докопам компа. Ева само чака някой да отвори капака на лаптопа и се нарежда първа за песнички. А ако знаетет как смешно казва приказки... "пишки"  hahaha Joy

# 55
  • Мнения: 65
Честита Коледа на всички! Бъдете много здрави и щастливи!

Мириамс, съжалявам за загубата ти.

Не съм, честито на именника, със здраве и гордост да си носи името Стоян!

Аааа,  и благодаря на всички за картичките- Лина, Иринополис, Мишанка, Смехи, Мирииамс, Диданка, Не съм- Hug Hug Hug , внесохте много топлина и Коледно настроение вкъщи! Страхотни сте! Предполагам че и днес ще има попълнения в пощенската кутия и по-късно ще сляза да проверя.

Аз след като работих на 24, 25 и 26 днес и утре блажено почивам, поизчистих, подредих, сготвих, наспах се  Party
Йоана получи мнооого подаръци за Коледа, дори и барабани Crazy, и сега и тя като Гого на Легео не знае кое по-напред да извади за игра.

О, и не мога да не споделя с вас- на 21.12 се роди най-малката ми племенничка- Силвия, страхотен бонбон, видя ми се толкова мъничка, а е цели 3 , 800 кг!       

# 56
  • Мнения: 486
Честита Коледа ,приятелчета!Бъдете живи и здрави!
Честит Имен Ден на всички празнуващи!И моя баща е именник ,направих му торта с четирилистна детелина и една погача и след малко ще му отидем на гости!Да ми е жив и здрав!
Марта,Честита племенница!Пожелавам ти да те " напишка "и ти да си наред  newsm17 !
Аримче,не ми стана много ясно какво не се е получило,но ако има нещо което знам и мога да помогна питай  Peace!
Орхид,Чудесни сте на снимката в ИКЕА!

# 57
  • София
  • Мнения: 167
Много празнувате, ей!  Party Crazy


Марта, честита племеница! Да е жива и здрава и всички врати в живота да са отворени за нея!   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 167
Честита Коледа,милички Hug Hug Hug
И ние получихме много подаръци,някой вече са счупени ooooh!,но важното е да се забавлява!Весело посрещане на Нова година,ние пак ще сме си вкъщи,но няма начин.

# 59
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро, поспаланки-неработанки  Wink
Имам чувството, че само аз съм на работа... Тази сутрин пред яслата беше само моята кола, единствена - обикновено няма места и се налага да изчакам някой да тръгне, за да паркирам  Rolling Eyes

Мартичка, вие пък сте получили най-хубавият групов подарък - малкото човеченце! Да ти е жива и здрава племеницата  Heart Eyes Честито!
Орхидейка, и аз много харесах снимката ви с дядо ти Коледа/Мраз  Simple Smile И жалко, че вече нямаш профил във Фейса. Липсваш ми там!
Пашик, за несполуките ми на лични  Wink Чакам снимки на новата торта!

Общи условия

Активация на акаунт