Без БТВ и ТВ7 по Булсатком

  • 91 151
  • 2 224
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 61
Не съм го видяла  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 4 668
Булсата се взеха много на сериозно щом смятат, че ще им останат клиенти без наличието на 7-те канала на bTV.
Не знам кой се е взел на сериозно , но след като има договор , то той трябва да се изпълни .
Колкото до това , че няма да им останат клиенти , заради БТВ - искрено ме разсмя . Сериозно ли си мислиш , че тези нещастници са причина Булсат да имат абонати ?
Аз БТВ примерно не гледам . Но съм доволна от Булсат и ги ползвам , заради определени канали .
Така че , грам не ми дреме за БТВ .

# 77
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Ако Булсатком ми вдигнат таксата заради Б/осфор/ТВ вероятно ще ги сменя. Да ги спират всичките.

Най добре да ги сложат като отделен пакет - да видим колко клиенти ще ги пожелаят  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 62
Райа и Никол, точно такава реакция като твойта очакват бтв. Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 932
Как пък точно преди Коледните и Новогодишните празници , когато хората си остават у дома , решиха да спрат излъчването , нали цяла година не са им плащали?  Няма да ми липсват БТВ, ТВ7 още по-малко. Не мисля да сменям Булсатком засега. Но е много неприятно и не уважително към самия зрител БТВ изведнъж да изстрелят "сменете си доставчика , за да ни гледате по празниците, иначе не ни пука, за вас", поне на мен така ми звучи техния отказ, не знам кой е виновен, най-вероятно и двете страни , но това с извиването на ръцете е много грешен ход.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 634
Бтв ги преглътнах, но сега новината за ТВ7 определено не ми хареса. Гледам доста тази телевизия, и няма да ми е приятно да остана без нея. Лошото е лятото преподписахме заради нов приемник с булсат, и сега няма махане от тях явно  Tired

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Много поздрави на бТВ от мен! Дълбоко съм опечалена от тяхната липса и се утешавам с Нова. То и преди да залипсват пак не ги гледах, ама все пак. Булсатком ги държим заради другите канали - НатГео и подобни, плюс детските. Обаче не намирам за редно да плащам за нещо, което не получавам и очаквам другия месец да намалят цената на пакета. Ще оцелеем някак си и без бТВ, подсмрък.

# 82
  • Мнения: 10
От 3-4 години въщи сме абонати на Булсатком и за тези години не сме имали никакъв проблем с тях . Винаги са били отзивчиви и са отговоря на всичките ни въпроси рядко се е случвало да имаме проблем с излъчването . Така да си дойдем на думата всъщност преди това сме имали само БНТ и БТВ като втората гледах заради сериалите а другата новините и не съм умряла без телевизия да имам 1000 конала . Не харесвам БТВ и честно казано въбоще не ме късае дали ще излъчват тази телевизия или няма предаванията им са ми безинтересни аз попринцип рядко гледам телевизия но тази програма въбоще не я пускам . Гледах Пепел от рози там но дори да го бях спряли преди финала  има интернета и епизодите се качват с БГ аудио от такива които имат БТВ . А Тв7 въобще дори я подминавам и в БТВ Медиа Груп и в Тв7 няма нещо кой знае какво интересно за гледане че да ме е яд че няма да ги излъчват . В редките случай когато гледам телевизия това са Фокс Лайф и Евроспорт  а сега когато има НВО нещата са идеални . От тази работа губят само БТВ защото много хора имат интернет и могат да гледам каквото искат там и дават много голяма заявка за загубата на рейтинг срещу Нова . Но както и да е въбоще не ме късае дали ще спрат дадена телевизия мога въоще да не гледам телевизия но говоря само от свое име .

# 83
  • София
  • Мнения: 4 144
Ето вчерашното обръщение на БТВ към потребителите на Булсатком:
http://btvnews.bg/bulgaria/btv-spira-izlachvaneto-na-kanalite-si … na-bulsatkom.html

А ето и днешното от преди малко:
http://btvnews.bg/bulgaria/obrashtenie-na-btv-kam-zritelite-vav- … -s-bulsatkom.html

# 84
  • Мнения: 201
Много съм ядосана  Twisted Evil и не защото ми спират точно БТВ, а защото спират нещо, за което вече съм платила  Crossing Arms Бях основен инициатор да се включим към Булсатком, заради спортните канали, но предпочитам, и новините и сутрешния блок на БТВ. Майка ми си харесва турските сериали, гледаше редовно и някакъв готварски канал, който в последствие и го спряха. Избираш пакет, който да покрива интересите на всички в семейството, а след това получаваш нещо друго.Склонна съм да вярвам, че Булсат са се издънили с плащанията и от БТВ са предприели крайната мярка да спрат излъчването по празниците... Дано скоро се разберат, защото мен реално техните взаимоотношения въобще не ме вълнуват  Crossing Arms От парите, които плащам коректно  Naughty се "хранят" и БТВ и Булсатком, очаквам същата коректност и от тях  Wink

# 85
  • Мнения: 18 051
Не мога да разбера защо всички защитавате Булсат, след като явно те са некоректните  newsm78

# 86
  • Мнения: X
В Бг поне имате избор да си смените оператора,а в чужбина освен Булсатком,друг няма.
Не че има нещо по БТВ-тата,ама е гадно така.Аз чат-пат си гледам Славчо вечер,ако няма друго за гледане. Mr. Green
Тв 7 откакто стана БойкоБорисова телевизия,направо я прескачам ,докато сърфирам с дистанционното.

# 87
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Не мога да разбера защо всички защитавате Булсат, след като явно те са некоректните  newsm78


Мдам, а опитът за цензура при господарите е бил измислен от страна на продуцентите, съюзът на артистите също е нещо виновен за опитът на бтв да зароби актьорите, подписали договор с тях я за филм, я за нещо друго. Поне според мен това е напълно тенденциозна политика за извиване на ръце от страна на бтв и е крайно време да разберат, че не са единствената телевизия в България

# 88
  • Мнения: 18 051
Чакайте сега, ясно че БТВ са най- комерсиалната телевизия, никога не съм ги защитавала, особено след създаването на платформата Войо съвсем ми опротивяха, но БТВ различни оферти ли има към различните оператори или офертата е еднаква за всички и само Булсат се правят на отворени  newsm78

# 89
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
За мен е абсолютно без значение дали офертата е една, или са различни за различните оператори, но няма как да не ми направи впечатление, че спряха сигнала в 1вия празничен ден. Следват 5 дни, в които банките не работят и дори Булсат да дължи нещо, няма как да го плати. Но пък съвсем спокойно през тези 5 дни може да подпише неизгоден за тях договор само и само да спре недоволството на потребителите си.
Това е абсолютен опит за извиване на ръце и налагане на собствена воля и искрено се надявам булсат да не поддадат

едит - основният пакет на Булсат е 6.80, от които БТВ искат 3лв. Остават 3.80 за Нова и К1. Съразмерно, а? А операторът за какво работи?

Общи условия

Активация на акаунт