ФЕВРУАРЧЕТО расте, ето става то на две, вкусна торта ще яде!...35

  • 35 444
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 590
И аз си получих парите още миналия четвъртък.
По принцип по-късно ми ги превеждат около 20то число, но това нали зависи и счетито на фирмата кога ще преведе там осигуровките и декларациите дето трябва? Защо не звъннеш да питаш счетито кога го е направила?

# 61
  • Мнения: 274
Бендж, говорим за ноемврийския болничен и майчинство. От фирмата всичко е изрядно - на 12 или 13 са платили и занесли документите. Най-малко поне майчинството да ми бяха пуснали на 20.12.
Стига сме ги дъвкали тези! Не си струват!

# 62
  • София
  • Мнения: 233
Булче и аз съм от чакащите, но нали знаеш в БГ да си майка не е престижно! Ще опитаме въпреки това да не си помрачаваме празниците.

# 63
  • Мнения: 103
Аз само да вметна че  моите работодатели нямат пари ни за заплати, ни за осигуровки  Whistling

как да се върне човек на работа  и да има стимул да бачка  smile3515

# 64
  • Мнения: 292
Все едно не знаят, че идват празници и много неработни дни.  Tired Кога ли ще се научат, че малко извънреден труд няма да ги убие.  Tired

Кама, дано намериш добър детски стоматолог.

# 65
  • Мнения: 2 590
Булче, направо е ужасно, наистина. Иначе да знам, че за ноемврийския, но защо и на какъв принцип на едни са ги пуснали, а на други не?  Май работата е ръкунки в гъзунки ooooh!

# 66
# 67
  • Мнения: 274
Добро утро  Hug
Аз почти не съм спала и предполагам, че целия ден ще ми е сутрин - демек все ми се спи и нищо не ме разсънва  Laughing Ще изпратим старата година подобаващо - с повръщане! Добре, че е в лека форма без никакви добавки и мисля, че вече отминава. ММ е на работа цял ден. Имахме покана от едни приятели с детенце на 1.5 години за Нова година. Още има време, но подозирам, че ще се разминем и ще си я срещаме вкъщи. Поне знае къде живеем, че последните няколко пъти все сами тук си я чакаме  Laughing
Бобчо  Hug какво да кажа за работодателите ти ...
Момичета  Hug
Я да ви размърдам с един хубав поглед  Sunglasses

Ако слушате ще го разсъблека  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 181
Булче и ние сме на този хал,тъкмо ни поканиха на гости за нова година,уредих бабата да гледа малката и се разболяхме,и тя и вече и аз,та и ние от колко години все вкъщи си я посрещаме #2gunfireискахме на заведение,но много скъпо бе,те кувертите по60-70 лв на човек,та аз с тия пари изкарам рожденния ден Naughtyиначе и аз нямам майчинство:(и при нас мина поредната бурна нощ с кашлица,но поне се сменихме с таткото към 5 сутринта и аз да поспя,та той сега още спи :peace:3 часа,3 кой ти ги дава,при все че ме боли глава,гърло и тем подобни #Cussing outама стига съм се оплаквала Crossing Arms

# 69
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Здравейте.И ние сме от болните,само че баткото ни-гнойна ангина.
   Ние с ММ решихме да караме тази нова година в нас с децата.Ние сме вдигаме врява за 20 човека,особено Плами. Иска музиката до дупка и да танцува.Като луда е. Joy
   Хайде за нова година всички да се похвалят ,че са здрави.Пожелавам ви спокойствие и много усмивки  Hug

# 70
  • Мнения: 0
Здравейте!

Гледам, че има болни и деца, и мами Sad Стискам палци да се оправяте възможно най-бързо, или поне да мине по-леко Hug

Моето майчинство обикновено не е закъснявало повече от броени дни, при това рядко. Но наистина от значение са и работодателите. Моето го превеждат около 18-то число.

Изкарахме мтого приятно коледните празници. По принцип Бъдни вечер празнуваме у сестрата на мъжа ми, а Коледа - у нас. Бабите, тъй като са сами, идват по нашите къщи. Така е по-лесно и удобно. Ели, съвсем спонтанно, взе че се превърна в джуджето на Дядо Коледа, което разнасяше подаръците. А Дядото беше едната ни баба hahaha Но тя не се усети и не я разпозна. Дядо Коледа казваше кой подаръка за кого е и тя му го носеше  Grinning Ще кача малко снимки и ще пусна линк Grinning
Хапнахме, пийнахме, посмяхме се покрай Ели, защото е почнала да командори наред Mr. Green

А 2013 ще посрещаме в сестрата на половинката. Те имат по-голямо дете, на 15 години и не е проблем че не спи и се вдига шум. А бабите ще си правят компания дружно у нас и ще спят с малката. Засега такива са плановете. Всъщност, миналата година пак така процедирахме и се оказа добро решение, пък да видим сега.
Мисля да направя едни мъфини или пък нещо солено за мезе, за новата година, че да не отиваме с празни ръце.

Тук е много студено, че и вятър излезе. Втори ден не извеждам Ели...Не ми създава на този етап проблеми, защото се занимава с коледните си подаръци. Особено е впечатлена от кухничката и от пластилина и формичките за изрязване.

Ето 4 снимки от Коледа Blush

http://daniellitta.multiply.com/photos/album/74/74#photo=1

До скоро и хубава вечер!  bouquet

# 71
  • Мнения: 737
добро утро  Hug

Подготвихте ли менюто за утре?

ММ е на АБ, но аз все още тая надежда, че ще празнуваме навън барабар със Светулко.

Пералнята пере, баницата се пече, робота чисти, ММ изведе детето, а мама най-накрая си лакира ноктите и оправи веждите.

Лек ден мами!

# 72
  • София
  • Мнения: 796
Едно мнооого закъсняло ЧЕСТИТА КОЛЕДА от мен!!! Не съм спирала да се сещам за всички вас, нищо, че не пиша! Hug Надявам се всички да сте добре и да прекарате прекрасна нова година утре!! newsm44



Веднага като мога ще пиша пак (че сега точно ме гледат с неодобрение, а аз се гъзя на компютъра по долни гащи вместо да се оправям да излизам - и пак закъснявам както винаги!)! ooooh!

# 73
  • София
  • Мнения: 796
Оооо, гледам днес няма кафе..., а аз точно на кафе ще ходя сега с майка и сестра ми, та ето от мен - едно следобедно/ привечерно кафе....-

# 74
  • Мнения: 274
Добър вечер! Баш ми е драго  Mr. Green
Да се похваля и тук, че ни се развали пералнята. Добрата стара поговорка гласи, че едно зло никога не идва само, чакам да видя кое ще е третото  Mr. Green
"Напазарувахме" за новогодишната нощ и утре ще меся питка и ще правя баница. После с децата и на гости у приятели. Ще се съберат 5 деца между 1.5 и 6 години  Whistling С нас ще е весело!
Иначе всичко си е наред. Броим се при здравите.
Оздравявайте всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт