Време е за Икеа! - Тема 16

  • 73 646
  • 751
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 197
Запис и от мен - запален фен на IKEA (и как добре се обзаведох от предновогодишното намаление на килими и на нещата за трапезария) Искам да пуснат текстил на промоция или нещата за баня.... smile3508

# 241
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
А мен как ме е яд, че не се обзаведох с разни чаши и други от намалението тогава. Ама на, ще слушам и аз мъжа ми ...  Crossing Arms

# 242
  • София
  • Мнения: 197
Освен дреболиите си взех тези -
 http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=14917
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=11101
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=32416

Т.е. - за 105 лв се сдобих със сервиз за хранене за 12 човека / 48 части
  Peace

# 243
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
А, зеленичкият и ние го взехме, но само това. Simple Smile Но защо имам спомен, че беше 45лв. newsm78 Може и да бъркам, де...

# 244
  • Мнения: 11 747
Вече имаме гардероб Pax Hemnes  Grinning  но още не е сглобен, сега мъжа ми се мъчи.

# 245
  • Мнения: 8 463
Вече имаме гардероб Pax Hemnes  Grinning  но още не е сглобен, сега мъжа ми се мъчи.
Да ви е честит и със здраве да си го ползвате!
Ние се оглеждаме за диван, май ще е Кивик с табуретката.

# 246
  • Мнения: 11 747
Благодаря!

Момичета, които сте купували гардероби PAX и рафтове към тях - имаха ли рафтовете крепежи в комплект или сте ги купували отделно? Нашите рафтове нямаха нищо, а според сайта би трябвало да са заедно, без да се поръчват отделно  Thinking

# 247
  • София
  • Мнения: 177
Благодаря!

Момичета, които сте купували гардероби PAX и рафтове към тях - имаха ли рафтовете крепежи в комплект или сте ги купували отделно? Нашите рафтове нямаха нищо, а според сайта би трябвало да са заедно, без да се поръчват отделно  Thinking

Имаха крепежни елементи - по 4 за всеки рафт. Вие разопаковахте ли рафтовете, да не би да не сте ги видели  Thinking

# 248
  • Мнения: 11 747
Разопаковахме ги, нямаше нищо вътре, то сякаш и нямаше място къде да са. Евентуално си помислих, ако са ги дали в отделен плик, да е бил прикрепен към рафтовете и от Еконт да са ги запилели някъде...

# 249
  • София
  • Мнения: 177
Не са в отделен плик, опаковани са заедно с рафта. Странно, че за нито един рафт нямате крепежни. Ще трябва да им се обадиш да си ги искаш. Дано си признаят, че те са оплескали нещата и да ви ги изпратят. Успех!  Simple Smile

# 250
  • Мнения: 11 747
Със сигурност нямаше в опаковката. Да им се обадим хубаво, ама до Варна дали ще ги пратят... Може да кажат елате да си ги вземете, пък ние до София за 8 крепежа няма да тръгнем или да си платим отнова куриер...

Все пак благодаря, че ме консултира!  Simple Smile

# 251
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Пина, те са едни малки пластмасови бежови джвъчки - да не са изпаднали без да ги видите - мисля, че в малка торбичка бяха залепени за рафтовете newsm78

# 252
  • Мнения: 537
pina, има по 6 броя пластмасови рафтоносачи с винт за всеки рафт.
Бяха опаковани в малка торбичка към рафтовете. Предполагам ги има по железариите.

# 253
  • Мнения: 11 747
Да, крепежи се намират, ще си купим сигурно, просто ми стана тъпо с тази липса...  Thinking

# 254
  • София
  • Мнения: 1 902
*Emia* ,честити придобивки,много ми допадат нещата,които сте избрали Peace
като ги нагласите,може ли една снимчица Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт