ГЛАНЦ / ГЛОС ЗА УСТНИ-Chanel, Dior, YSL

  • 3 185
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
 newsm78 реших да си взема по- висок клас, но от коя марка сте доволни  bouquet newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 202
хаиде де --аз пробвах YSL един глос, но не мога да кажа, яе е особено траен--не е лепкав иначе

# 2
  • София
  • Мнения: 1 594
Безцветен глос ли си търсиш или с цвят?

# 3
  • Мнения: 13 627
Диор за мене бяха пълно разочарование. По-лош глос не съм имала никога.
На Chanel са хубави, също така много харесвам глосовете на Lancome (Juicy Tubes).
Да похваля и глосовете на MAC. Много лепкави, но и много трайни.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 818
На мен са ми любими глосовете на Ланком и Мак. От шанелските не съм доволна, особено спрямо цената си.

# 5
  • Мнения: 202
бих искала нещо в светлата коралова гама  newsm78

# 6
  • Мнения: 31 399
На Шанел глосовете ми харесват много.

# 7
  • GYM
  • Мнения: 814
На Шанел глосовете ми харесват много.
На мен също са ми фаворити. За съжаление вече не правят любимият ми цвят от Levres Scintiliantes, а за 2 години не успях да му намеря заместител нито във висшата, нито в масовата козметика Sad

# 8
  • Мнения: 5 892
  На D&G са ужасни- под всякаква критика!

# 9
  • Мнения: 202
реших се на  MAC  и съм доволна , а пък ми подариха и Лореал 6H #Crazy

# 10
  • Мнения: 1
Аз съм ползвала гланцове на доста марки от висок клас, но винаги се връщам на Шанел.На второ място ми е Диор, обожавам цвета им Coral Fantasy-той ми е запазена марка.Гланцовете и на двете марки са по 55 лева (поне в Strawberrynet).

# 11
  • Мнения: 31 399
  На D&G са ужасни- под всякаква критика!
Защо какво не ти харесва? Аз обожавам червилата на марката. Глосовете също ми допадат.

# 12
  • Мнения: 5 892
  На D&G са ужасни- под всякаква критика!
Защо какво не ти харесва? Аз обожавам червилата на марката. Глосовете също ми допадат.
Нищо не ми хареса- аромата не ми харесва, гъст и лепкав е и стои неравномерно на четки като го сложа. Досега не бях виждала такова чудо. А го купих от Ягодка, не вярвам да е китайско менте...

# 13
  • Мнения: 102
Най - доволна съм от Chanel използвам 166 Amour и от  Lancome Juicy Tubes,но той е розов Raspberry Ice. Шанела е по лек като текстура не лепне и затова не е толкова траен. Ланкома е значително по- траен но лепне много.

# 14
  • Мнения: 5 892
От тези малките имам на Диор- много са хубави, почти без пигмент. Ярко розовото ми прави усните просто като мокри  Heart Eyes
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт