Отговори
# 60
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 hahaha hahaha hahaha

# 61
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ей, Ники, вЕрно думаш за С ФУСТА И ГАЩИ  Blush
В тази връзка С ФУСТА И ГАЩИ ви пожелава ВЕСЕЛА КОЛЕДА (веселете се с еденье, суджуци, екстремности, любов и алкохол, а като отмине лупурдията елате да дискутираме адекватно)


Сарки, баааа, ма ногу носиш ти на пиенье, ногу!  Shocked Очите ти гледат в различни посоки, обаче ръката не пуща шишето... Да не иде зян алкохолецът, а?

Емотиконът от мен ще да е краднат Grinning
Имам го и във вариант с трима пиЕници.
Ей ги на:



А! Появи се и трети играч на терена! Кой е той?

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 23:24 от Зимна роза

# 62
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Свееееhahaha

Ня'а иде зян, ня'а.  Mr. Green

# 63
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Остана само средното да разберем кой е. Аз не съм. Налага се да съм въздържател  Tired

Един коледен виц от мен:

Коледа е. Баба Коледа прегорила коледните сладки. Еленчетата пияни до козирката, джуджетата не са готови с подаръците. Шейната е счупена. Дядо Коледа се ядосва, че няма да смогне да мине през всички къщи. Ей го иде и Коледният ангел и влачи след себе си една елха.
- Ей, дядка - казва ангелът и от устата му изпада фас, - ей ти елхата. Къде искаш да я завра?
... Оттогава е традицията на върха на елхата да се слага по един малък коледен ангел...

# 64
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Meeхехехе  hahaha

Не знам кой е третия... Ники? Пуц?

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ще да е някой, който много не носи на пиене - едва си държи очите отворени и е изпуснал шишето.
Но пък такива имаме ли тук?  Thinking

# 66
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Миии...  Thinking

# 67
  • София
  • Мнения: 5 658

Аз ще да съм, щот съм от пишманиетата  Laughing
Ама пък пея:

# 68
  • Мнения: 3 784
Meeхехехе  hahaha

Не знам кой е третия... Ники? Пуц?

Ето, Атти си призна. Аз -  Naughty , въздържателна съм.

Нов член ли имаме? Welcome, Сиско хлапе! И ВЕСЕЛА КОЛЕДА, както е казала Роз!  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 784

Аз ще да съм, щот съм от пишманиетата  Laughing
Ама пък пея:



П.П. Ш'ва замола да спрете с тия хапсуртни самоотводи.  Naughty Све сме любители! ЛЮБИТЕЛИ, а не пишманиета, те са в СО.  Mr. Green

# 70
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Же сюи тре грон ПрофИ! Хлъц! (нарича се "синдромът на третия джин" и се изразява в говорене на езици, които дори не помниш,че си учил и употреба на думи които изобще не си спомняш да си използвал.)

# 71
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ме уи натюрелмон. Сет ън фе тре биен коню (нарича се "синдром на перманентното недоспиване" и се изразява в същото като по-горе)  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 784
 Naughty Йьо ва не разбирам! Же шерше дон ел диксионaрио льо профи и не намери нищо полезно. Тъй че льока ви нйощ и льо мър-льо мяу, както казваше Пенелопи котката!

# 73
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Назря моментът да се възкреси ППМ -темата, ей ся ше пуиша и ше има да се дивите, дивите.

# 74
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
Ще да е някой, който много не носи на пиене - едва си държи очите отворени и е изпуснал шишето.
...

я сум...сам...съм! абе аз съм  Peace

чета и мислите в главата ми се гърчат и навиват като спагети на вилица.
къде съм? що език? к'ъф език? такъв ли?  и кой раздава пишмание? искам си го пък!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт