Отговори
# 720
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Кой мъъъ? Ти щур ли си?  hahaha

# 721
  • Мнения: 2 040
и обещаното  Hug пуц & подобни нежни души, отворете след една бира, два бейлиса и няколко валидола Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Добри, така като гледам типични образци в стил петоъгъленшестокуризъм  Mr. Green. Отговарям на твоите "артове" с пернишки таквиз.

Скрит текст:









Чак ме е яд, че не навремето не съм снимала онези криви железа, да видите вие що е то Изкуство и Модернизъм.  Crazy

# 722
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Днеска умната, че от офиса няма да ми е лесно да пусна темата, мерси.  bowuu

# 723
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
 hahaha hahaha златуне, те твоите имат лице, Ако и  да е на газата  Blush а едното си е направо за пред клуба по йога  Joy Joy крак зад ухото си е убав асан  Mr. Green

ако се сетя ще снимам нещото пред едно от предприятията  Laughing да ми кажете изкуство ли е или някой си е забравил строителното скеле там  Mr. Green

# 724
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Начи аз, след това, вече не знам к'во да кажа за днешното изкуство...

# 725
  • Мнения: 2 040
Саркоооо, що го пусна маа! Сега цял ден ще ми е пред погледа как се кълчи  hahaha

# 726
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ауахахахаха, ма кажи ми, не ти ли оправих целия ден?  hahaha

# 727
  • Мнения: 2 040
Псилютно! Войн да живей!  Joy

# 728
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 smile3532 smile3532 smile3532

# 729
  • София
  • Мнения: 6 219
 #Shocked
Бях влюбена допреди минута!


Не мога бе! Уникално добро!

http://9gag.com/gag/5778262

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 14:29 от Vanya_I

# 730
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
hahaha hahaha златуне, те твоите имат лице, Ако и  да е на газата  Blush

 smile3532

Саркииии, ще намразя операта зарад тебе!  ooooh!

# 731
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
О, този "мотив" вече беше безвъзвратно опетнен.
Миналата седмица моя гледа некъв сериал, май "Под Прикритие", и по едно време почва да звучи таа опера, мале как прихнах в смях, той вика "Кво бе? Опера!", да, викам, сигурно!  hahaha

# 732
  • Мнения: 3 736
 smile3532 Велико, Ване! "Wait for it. Keep waiting..."  Joy

# 733
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Забравих да ви споделя какво сънувах оня ден.
Влязох в някакво помещение, май луксозно кафене. По масите седяха разни хубавици (само жени имаше), пушеха, пиваха и си приказваха. Най-излъсканата от тях обаче като ме видя взе да ми се присмива за нещо си и аз се ядосах (не ми се е присмивала за външния вид, защото и аз бях яко издокарана). Отидох при нея, дръпнах й цигарата от ръката, забучих я отгоре в главата й, за да я угася, после с фаса й натрих хубавичко устните. След това й свалих едната обувка (черна, лачена), праснах 10 сантиметровния ток в масата, счупих го и победоносно захвърлих обувката в скута на мацката. С голям кеф се отдалечих.

 Някой да иска да ми каже нещо на въпреки? Да ме подразни?  box

# 734
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
То си е кефче, еехехе  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт