Има ли мами ,кадрови войници?

  • 23 594
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Упражнения за майки-
Купете висока кошара и тичайте и се навеждайте максимално близко над нея вдигайте и пускайте бебето внимателно в леглото му.
Купете максимално тежка детска количка и бутайте по наклон и не само...без да спирате да тичате...слагайте в багажника максимално много неща за бебето,като не спирате да се навеждате.
След като детето порасне заведете го на стадиона и не спирайте да тичате)))))))

# 31
  • Мнения: 2
Как мина изпита
vivaq   ,дано всичко е минало страхотно ,чакаме известие

# 32
  • Мнения: 522
Здравейте момичета!
в края на май месец заминавам за Плевен на първи модул на обучение.Ако някой е ходил  в корпуса в близката една година ,моля да пише какви са условията.При казармен режим ли е или пускат събота и неделя да се прибираш по родните места?

# 33
  • Мнения: 22 432
hriskag25, в Плевен ли ще си или в Д.Митрополия? Не знам в Плевен в ШЗОто да се водят модули.
Иначе пускат събота и неделя, както и не могат да те задължат и да спиш там.

# 34
  • Мнения: 522
Mirama,В Плевен ще съм от 27 май до 5 юли.в ШЗО то.затова се интересувам.В

# 35
  • Мнения: 22 432
Mirama,В Плевен ще съм от 27 май до 5 юли.в ШЗО то.затова се интересувам.В

За там нямам представа, но мога да попитам. )

# 36
  • Мнения: 522
Mirama,В Плевен ще съм от 27 май до 5 юли.в ШЗО то.затова се интересувам.В

За там нямам представа, но мога да попитам. )
Ще съм ти много благодарна smile3525

# 37
  • Мнения: 6
Mirama,В Плевен ще съм от 27 май до 5 юли.в ШЗО то.затова се интересувам.В

За там нямам представа, но мога да попитам. )

В началото ще бъдеш много разочарована. Гонката е голяма. Условията като в казарма, прибави към това и топлото време. Желая ти успех.

# 38
  • Мнения: 22 432
Mirama,В Плевен ще съм от 27 май до 5 юли.в ШЗО то.затова се интересувам.В

За там нямам представа, но мога да попитам. )

В началото ще бъдеш много разочарована. Гонката е голяма. Условията като в казарма, прибави към това и топлото време. Желая ти успех.

Интересно, какво се очаква да е в армията?
Грим, прически и лакиране и кръстосване на крака?
То това го има, ама малко по-късно....

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте на всички участнички.Понеже темата е стара се надявам повечето момичета да са минали изпитите си и своето обучение и да споделят тук резултатите си от тях и своите настроения в БГ армията. Wink

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте.aз взех психо и минaх вмa,сегa чaкaм дaтa зa физическите .....нa които мисля че ще се спрaвя добре aко не нaлея гипсa де  Joy .имaм един въпрос...имa ли мaмa която е влезнaлa и е билa с дете 2-3г. И знаете ли дaли модолa се отлaгa или отивaш без знaчение имaш нямaш дете и нa колко е години.

# 41
  • Мнения: 522
успех.Бях на модул от май до юли месец тази година 46 дни в Плевен,и аз съм с малко дете на 4 г,това не те оправдава по нищо че ти е малко детето,ти трябва да си го искараш модула.За къде кандидатствай ,кой гарнизон?

# 42
  • Мнения: 1
успех.Бях на модул от май до юли месец тази година 46 дни в Плевен,и аз съм с малко дете на 4 г,това не те оправдава по нищо че ти е малко детето,ти трябва да си го искараш модула.За къде кандидатствай ,кой гарнизон?
   



Военно окръжие пловдив,карлово. Незнaм,но нa нямa кой дa го гледa......няма нямa и незнaм кaкво ще правя ......с мен тaм нa квaртирa и детегледaчкa.вечер пускaт ли те aко живееш тaм където е модулa нaдявaм се дa ми е тук в кaрлово aко минa физическите .ти лесно ли минa .колко точки нaпрaви и може ли дa дaдеш инго зa тоя тест зa об. Културa

# 43
  • Мнения: 522
принципно след 17 часа си свободен ,ние бяхме на свободен режим не на казармен,и дори имаше опция да не спиш в поделението,но сега не знам всичко зависи от комадира.За точките не си спомням колко бях събрала,но от сега да ти кажа нямам и идея за теста какво ще се падне,различен е всеки път.Питай някой познат как протича изпита,ще ти обясни най добре.Ще ти е от полза и аз имаш  познати военнслужещи!

# 44
  • Мнения: 0
zdraveite iskam da popitam ima li nqkoi koito kandidastva v momenta za haskovo ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт